Gönderen Konu: DHİ 1 hafta öncesi - Tavsiyeleri alabilir miyim?  (Okunma sayısı 2259 defa)

Eien

• Sr. Member
DHİ 1 hafta öncesi - Tavsiyeleri alabilir miyim?
« : 13 Aralık 2018, 17:33:10 »
Selam arkadaşlar. Yaşım 43. Haftaya DHİ yöntemi ile saç ekim operasyonum olacak. 3800 greft ekim yapılacağı söylendi.. Forumu takip ediyorum ve aylardır başka kaynakları da araştırmakta ve incelemekteyim. Bu hizmeti sunan bir kaç klinikle bire bir görüşmelerim de oldu. Geldik çattık artık bir kliniğe karar verdik... Aşağıda fotoğraflarım bulunmakta. Konu hakkında deneyimli arkadaşların tavsiye ve görüşlerini almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DHİ 1 hafta öncesi - Tavsiyeleri alabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2018, 19:25:14 »
Kime ektirceksiniz alan dar donör bölge guzel yasta 43 muş dökülme de kalmamistir inş güzel bir ekim olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2018, 19:26:23 »
Maşallah donör çok kaliteli güzel olur bu ekim doğru bir operasyon ile
Global Moderator

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2018, 19:30:11 »
Kime ektirceksiniz alan dar donör bölge guzel yasta 43 muş dökülme de kalmamistir inş güzel bir ekim olur

Serkan Aygın'ın ekibe ektireceğim.. yaş itibari ile umuyorum ki kalanları da kurtarmış olayım.

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2018, 19:33:45 »
Maşallah donör çok kaliteli güzel olur bu ekim doğru bir operasyon ile

Teşekkür ederim. İnşallah güzel bir sonuç olur. Kolay olmadı operasyon kararı almak.. inşallah buna değer. Donörü gören uzman tam after/before'luk ekim olur dedi. Umarım öyle olur.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2018, 19:48:55 »
Dhı nın üstadı Hakan Doğanay serkan aygında sanırım her teknik var ne kadar tecrübeli bir ekibi var bu bilgimiz yok bilmiyoruz görücez bakalım senin ekiminle inşallah. Zaten bu kaliteli donör ile kötü sonuç alırlarsa yapmasınlar bu işi
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2018, 23:28:07 Gönderen: EndlessNegative »

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2018, 19:55:50 »
Dhı nın üstadı Hakan Doğanay  serkan aygın da sanırım her teknik var ne kadar tecrübeli bir ekibi var bu konu da bilmiyoruz görücez senin ekiminle inşallah ama zaten bu kaliteli donör ile kötü sonuç alırlar iae yapmasınlar bu işi zaten.

Burada adı gecen, geçmeyen onlarca ekim merkezinde operasyon yapılmış yüzlerce sonuc  inceledim. Gördüğüm sonuclardan sonra içgüdüsel olarak güveniyorum.. Fakat bilemiyorum. Gerisi şans galiba.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2018, 20:05:14 »
Donör bölgen çok iyi ama ekim yerin sıkıntılı ve greft sayısı çok abartılı. 2500 greft yeterde artar bile. Boşuna greft harcatacaklar. Görünen o.

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 13 Aralık 2018, 20:32:58 »
Donör bölgen çok iyi ama ekim yerin sıkıntılı ve greft sayısı çok abartılı. 2500 greft yeterde artar bile. Boşuna greft harcatacaklar. Görünen o.

Tepe kısım dikkat ederseniz soldan sağa örtülü durumda.. Fotodan belli olmuyor ama üst ortada seyreklik söz konusu. Belki ondan dolayı öyle öngördüler. Ayrıca çizgiyi çok önden istemiyorum fakat sık olması  arzum... DHİ'nin avantajının da bu olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor muyum acaba?

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Aralık 2018, 23:17:24 »
Arkadaşlar Serkan Aygın i gömmüş ama ben hiçte o kadar gömülecek bir ekimci olduğunu düşünmüyorum. Bana göre eksileri var mı var o da fabrikasyon ekim yapıyor, ekimi kendisi yapmıyor(ki bunu yapan doktor sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor ülkemizde). Sadece ekim planlaması ve on çizgi tayininde bulunuyor ara ara da ekimi kontrol ediyor genelde. Ama ekim başarı oranı iyi bir doktor. Ben çok kötü denecek ekimine denk gelmedim vasat bir iki ekimini görmüştüm yabancı sitelerin birinde. Ama fiyat/performans olarak özellikle Italyanlar için baya gözde.

Bence ekim için yaş ve açıklığiniz ideal. Hatta niye bu zamana kadar beklediniz ki:)

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2018, 01:30:06 »
Serkan aykin sadece isim kullanıyor heralde isi ekip yapiyor ben canli sonucunu gördüm güzel ekim yapilmisti

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 14 Aralık 2018, 09:17:33 »
Arkadaşlar Serkan Aygın i gömmüş ama ben hiçte o kadar gömülecek bir ekimci olduğunu düşünmüyorum. Bana göre eksileri var mı var o da fabrikasyon ekim yapıyor, ekimi kendisi yapmıyor(ki bunu yapan doktor sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor ülkemizde). Sadece ekim planlaması ve on çizgi tayininde bulunuyor ara ara da ekimi kontrol ediyor genelde. Ama ekim başarı oranı iyi bir doktor. Ben çok kötü denecek ekimine denk gelmedim vasat bir iki ekimini görmüştüm yabancı sitelerin birinde. Ama fiyat/performans olarak özellikle Italyanlar için baya gözde.

Bence ekim için yaş ve açıklığiniz ideal. Hatta niye bu zamana kadar beklediniz ki:)

Saçlarım ince telli. Dökülmem de erkek tipi dökülme. Bu tip dökülme için en uygun ekim yöntemi olduğunu düşünerek DHİ yöntemi tercih ettim. Doğru mu verdiğim karar sizce?

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 14 Aralık 2018, 09:21:20 »
Serkan aykin sadece isim kullanıyor heralde isi ekip yapiyor ben canli sonucunu gördüm güzel ekim yapilmisti

Bu piyasada yarışan doktorlar değil, ekipleri.. Bunu görüyoruz net olarak... Bu sebepten ben de en başta ''kime ektireceksin'' diye soran arkadaşa Serkan Aygın'ın ekibine dedim. Kendisine demedim... Sonuçlarını genellikle başarılı gördüğüm için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Aralık 2018, 11:08:05 »
Hayırlısı olsun kardeşim ekimini paylaşırsın zaten olumsuz düşünmemek lazım. Saç ekimi için her yönüyle uygun birisin iyi bir sonuç almak için şartlar çok olumlu bundan sonrası için de doğru bir operasyon kalıyor.
Global Moderator

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 14 Aralık 2018, 12:18:56 »
Hayırlısı olsun kardeşim ekimini paylaşırsın zaten olumsuz düşünmemek lazım. Saç ekimi için her yönüyle uygun birisin iyi bir sonuç almak için şartlar çok olumlu bundan sonrası için de doğru bir operasyon kalıyor.

Teşekkür ederim kardeşim. Peki senin deneyimine göre  benim DHİ kararım doğru mudur?

Facebook Twitter Instagram