Gönderen Konu: 19.12.2015 HLC 1500 Greft  (Okunma sayısı 46608 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
arkadaşlar bişey soracağım . yorum yapan arkadaşların yorumunun altına nasıl yorum yapıyoruz . yani direk yorumun altına cevabı nasıl veriyoz beceremedim bir türlü :D
üst sag tarafta "alıntı" ona tiklayip yaziyosun

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar bişey soracağım . yorum yapan arkadaşların yorumunun altına nasıl yorum yapıyoruz . yani direk yorumun altına cevabı nasıl veriyoz beceremedim bir türlü :D
üst sag tarafta "alıntı" ona tiklayip yaziyosun
saol dostum

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekilen saçların cıkmaması için hiç bir neden yok.biraz daha sabır.yaş kaç
yaş 29 hocam

sdbln

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi şimdi gördüm. 10 numara olmuş hayırlı olsun şimdiden.. Sabretmeye devam.. Olacak inşallah

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi şimdi gördüm. 10 numara olmuş hayırlı olsun şimdiden.. Sabretmeye devam.. Olacak inşallah
saol kardeşim . insallah ikimizde istediğimiz sonucu alırız .

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar prp hakkında bilgisi olan ve ya prp yaptıran var mı aranızda . prp yaptirsak katkısı olur mu ?.

Onurd

• Ziyaretçi
Arkadaşlar prp hakkında bilgisi olan ve ya prp yaptıran var mı aranızda . prp yaptirsak katkısı olur mu ?.
oktay inanma öyle seylere para tuzagi hic bir anlami yok ..  emre karadeniz hoca var bak sitede ona sor oda aynisini soyler sana .. ilac kullancan fayda istiyosan tabi bunuda tercih etmiyosun sen oyuzden kendi haline birak  kendini bos yere strese sokuyosun surecin normal seyrinde bosuna kafana takip kendini üzme  hersey guzel olucak yakinda
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2016, 12:53:02 Gönderen: Onurd »

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
oktay inanma öyle seylere para tuzagi hic bir anlami yok ..  emre karadeniz hoca var bak sitede ona sor oda aynisini soyler sana .. ilac kullancan fayda istiyosan tabi bunuda tercih etmiyosun sen oyuzden kendi haline birak  kendini bos yere strese sokuyosun surecin normal seyrinde bosuna kafana takip kendini üzme  hersey guzel olucak yakinda
saol onurd hocam . gerçekten moral oluyor yazdiklarin ...

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mevcut sacima şekil vermek için spray kullanıyorum . ekilen saçlara bi zararı olur mu acaba .

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar çıkana kadar kullanmasan daha iyi hocam, ben 7 ay sonra kullanmaya başladım.

Çok bir zararı olmaz ama kullandığında akşama saçlarını yıkasan iyi olur, birkaç gün spreyli durmak olmaz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar çıkana kadar kullanmasan daha iyi hocam, ben 7 ay sonra kullanmaya başladım.

Çok bir zararı olmaz ama kullandığında akşama saçlarını yıkasan iyi olur, birkaç gün spreyli durmak olmaz.mevcut saçlara zararı olur ama ekilen saçlara zararı olmaz diye düşünüyorum . ama en iyisi kullanmamak

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
153 . gün

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
..

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
.