Gönderen Konu: 19.12.2015 HLC 1500 Greft  (Okunma sayısı 46615 defa)

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Valla sendeki sac bende olaydi hic ekimci bile bakmazdim ama yaptirmisin illaki tecrubeli arkadaslar yorum yapar ama benim gordugum kadari ile 180. Gunu beklemen lazim kimi insan da sac 3 4 ay sonra cikmaya kimisinde ise bu sure 6 8 aya kadar uzayabiliyor diye biliriyorum icini ferah tut

Onurd

• Ziyaretçi
Ilac kullanmadigin icin surec normal demiyorum  suan surec her iki durumdada normal . Ama kullanirsan  daha seri sonuc alicagin Asikar

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
O zaman şu an sıkıntı yapmanın bu anlamı yok . her halükarda 180 günü beklemek gerej

Onurd

• Ziyaretçi
yok bı sıkıntı normal durum  zaten küçük bır ekım  hıc bı durumda sıkıntı yapıcagın bısey yok  ılaç kullan ama en azından 6 ay  resımlerını gördüm süreç gayet güzel ılerlıyor 5.5 ay la 7 arası cosucak ..
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 21:17:47 Gönderen: Onurd »

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnsallah dostum . çok teşekkür ederim . hangi ilacı kullanayim

Onurd

• Ziyaretçi
İnsallah dostum . çok teşekkür ederim . hangi ilacı kullanayim
pro pecıa

akif37

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gidisat gayet iyi.ekinlenler de cikiyor zaten.gorunen o.evham yapmana gerek yok

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Atladığınız bisey var ama . su görünen saç da şoka uğramayan saçlar da var az da olsa . hem mevcut saçlar uzun olduğu için tam ayırıp ekim bölgesini cekmedim. Foto ları öylesine çektiğim için tam ozenip uzun saçları ayirmadim . ayrıca süreç acayip yavaş işliyor . son resimlerden sonra yirmi gün geçti ama durum aynı nerdeyse

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekilen saçların cıkmaması için hiç bir neden yok.biraz daha sabır.yaş kaç

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biraz daha sabret kardes kelevrayi gorunce umutsuzluga kapilmistim ama sonradan bak saclari cikmaya basladi umarim seninde oyle olacaktir daha o kadar zaman bile olmadi senin ekimin 2  3 ay daha sabret

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 29 hocam . alkol sigara yok . saol aydinclk hocam iyi dileklerin için teşekkür ederim

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bende Hlc de ektirmiş biri olarak sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim 180. Günden sonra gerçekten saçlarda hareket başlıyor., benim şok dökülmem fazla olmadı yarısı dökülmeden uzadı, ama uzayanlarda cansız ve inceydi. Yedinci ayım bitti daha yeni saçım uyum sağladı birşeye benzedi ve hala da gelişim var 9.ay final bence hlcde, tabi bu söylediğim bizim gibi sıkılaştırma ve dar alanlar için

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada ancumahl nerde onunda ekimi çok oldu ama ses soluk yok görüşen var mı

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
besiktaşk dostum çok saol . gerçekten moral oldu

Facebook Twitter Instagram