Gönderen Konu: 1 sene sonra ekim  (Okunma sayısı 2374 defa)

mr.emre

• Sr. Member
1 sene sonra ekim
« : 04 Aralık 2018, 17:11:14 »
Herkese merhaba. Uzun süredir takip ediyorum forumu. Aslında bu ay içinde  ektirmeyi planlıyordum, Ankara'da Şahin Beyle de görüştüm hatta. Ancak bazı sebeplerden ötürü ertelemem gerekti.

33 yaşındayım, dökülme 10 yıl önce yavaş yavaş başladı diyebilirim. 2 sene önce şiddetli dökülme yaşadım ve o tarihlerde kronik hastalığım ortaya çıktı, hastalık yüzünden de ferittin seviyem düşüktü. Belki bu da dökülme hızını etkilemiştir. Şu an dökülme hızı yavaşladı ancak devam ediyor. Saç dökülmesi için herhangi bir ilaç kullanmıyorum, ağız yoluyla alınan hap kullanmak da istemiyorum(vitamin takviyeleri hariç). 1 yıllık süreçte neler yapabilir, görüşlerinizi bekliyorum  ;)

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 1 sene sonra ekim
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2018, 00:29:29 »
Yapacak bisey yok kardeş ektircen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2018, 02:56:28 »
donör iyi gibi ama alan geniş 2 sean seklınde yapman daha mantıklı olacaktır görüştüğün yerler ne dedi ?
Global Moderator

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2018, 09:04:55 »
Ankara'da Şahin Çelik'le görüştüm, o da 2 seans şeklinde ekimin daha verimli olacağını söyledi. 2. ekim için 35 yaşını bekle dedi zaten 2. ekime kadar 35i geçerim.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2018, 10:50:36 »
Ankara'da Şahin Çelik'le görüştüm, o da 2 seans şeklinde ekimin daha verimli olacağını söyledi. 2. ekim için 35 yaşını bekle dedi zaten 2. ekime kadar 35i geçerim.

Ekim yeri seçimine karışmam da planlama Bence de mantıklı ilk önce ön orta sonra tepe olarak planlansa en azından daha garanti olur senin için ne
Global Moderator

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2020, 00:04:37 »
Evet 1 sene geçti, 20 ocakta lifehairde ekim yaptırıyorum inşallah. Şahin Hoca'nın planı böyle, gittiğimde daha da netleşir durum. Ön çizgi nasıl sizce?

Şampuan:

Prozinc Plus

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2020, 00:37:04 »
Hayirli olsun. Sakal destelik ekim yaptirmanizi öneririm. Eger kesin olarak 2 seans dusunuyorsaniz o kadar geriye gitmeyin bence. On hatta odaklanip; 1 yil sonra; hem on hatti revize edip hem de boşlukları doldurabilirsiniz.

Ayrıca; karsi olduğunuzu söylemişsiniz ama proscar can katar bu saca.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2020, 00:43:58 »
Merhaba, ben 2. ekim için 2 yıl daha bekleyebileceğinizi düşünmüyorum. Sıralı ekim yapacak muhtemelen çünkü, önce önleri ekecek. Arkalar açık kalacak, ekimin tam bitim yerinde düz bir çizgi olacak. Bu nedenle ekilen bölge tamemen çıkıttan sonra 1 yıl daha bekleyemezsiniz, görüntü rahatsız eder. Bu konuda bilgi almadıysanız tekrar bir sorun bence. Aksi bir plan yapıldıysa merak ettim doğrusu.

Bir de Şahin Hoca demişşin, kendisi doktor değil, anestezi teknikeri diye geçiyor çoğu yerde. Ekimleri başarılı bence o ayrı konu.

« Son Düzenleme: 12 Ocak 2020, 01:05:38 Gönderen: anonymous0 »

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2020, 22:07:06 »
Hayirli olsun. Sakal destelik ekim yaptirmanizi öneririm. Eger kesin olarak 2 seans dusunuyorsaniz o kadar geriye gitmeyin bence. On hatta odaklanip; 1 yil sonra; hem on hatti revize edip hem de boşlukları doldurabilirsiniz.

Ayrıca; karsi olduğunuzu söylemişsiniz ama proscar can katar bu saca.

Sakal çok yok hocam, seyrek bende. Belki verteks için ilerde az miktarda kullanılabilir destek amaçlı.

Şampuan:

Prozinc Plus

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2020, 22:09:06 »
Merhaba, ben 2. ekim için 2 yıl daha bekleyebileceğinizi düşünmüyorum. Sıralı ekim yapacak muhtemelen çünkü, önce önleri ekecek. Arkalar açık kalacak, ekimin tam bitim yerinde düz bir çizgi olacak. Bu nedenle ekilen bölge tamemen çıkıttan sonra 1 yıl daha bekleyemezsiniz, görüntü rahatsız eder. Bu konuda bilgi almadıysanız tekrar bir sorun bence. Aksi bir plan yapıldıysa merak ettim doğrusu.

Bir de Şahin Hoca demişşin, kendisi doktor değil, anestezi teknikeri diye geçiyor çoğu yerde. Ekimleri başarılı bence o ayrı konu.

Doktor değil biliyorum, hoca derken işin ehli anlamında, ekim konusunda. Ekimin bitim yerinin düz çizgi olacak demişken neyi kastettiğinizi tam anlamadım.

Şampuan:

Prozinc Plus

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2020, 00:41:27 »
Bunu

Doktor değil biliyorum, hoca derken işin ehli anlamında, ekim konusunda. Ekimin bitim yerinin düz çizgi olacak demişken neyi kastettiğinizi tam anlamadım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2020, 12:36:28 »
Donörün fena değil dostum 2 ekim kaldırır çok daha iyi bir görüntü elde edersin eğer başrılı sonuç alırsan takviyelere gelince en etkilisi finasterid biliyorsun onuda kullanmıyacaksın

Onun dışında sprey vs uzak dur biotin xpecia  vs ....... bunlarda ağızdan alınan haplar
Pek bir alternatif kalmıyor 
Global Moderator

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2020, 23:49:08 »

Şampuan:

Prozinc Plus

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2020, 00:44:48 »
Bende aynisi oldu! Bir hafta sonra alıştım!
bu çok abartı

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2020, 23:47:05 »
Bende aynisi oldu! Bir hafta sonra alıştım!

Ekminizi gördüm, anladım ne demek istediğinizi. Bu şekilde düşünmüyorum şahsen.

Şampuan:

Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram