Gönderen Konu: Istanbul hairtransplus 3304 kök  (Okunma sayısı 8620 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Istanbul hairtransplus 3304 kök
« Yanıtla #30 : 19 Aralık 2018, 11:15:24 »
Önemli olan sonuç simdilik olumsuz şeylere takılma kardeşim saçın seni mutlu ediceğine inan ve sabırla bekle kendin için yapıcağım en doğru davranış bu olur.

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 19 Aralık 2018, 21:42:15 »
Teskin ettiğin için  saol, bekleyip görecez artık umarım iyi sonuç alırım. Yani Hani bu enseden de kötü sonuç çıkarsa  zaten baska söze gerek Yok :)   

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2018, 11:49:48 »
Teskin ettiğin için  saol, bekleyip görecez artık umarım iyi sonuç alırım. Yani Hani bu enseden de kötü sonuç çıkarsa  zaten baska söze gerek Yok :)   

Ben olumsuz giden bir durum görmedim ama saç ekimi işte zor herkesim bünyesi bu durumu kaldıramıyor piskolojık olaral çok iyi hazırlanmak gerek.
Global Moderator

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 20 Aralık 2018, 16:31:12 »
Bana yeterince sık ekilmemiş gibi geldi 
ruhsal ve fiziksel yönden  baya sağlam bir karakterim ve bünyem  vardır. Saç ekimini son 8  senedir  düsünen ve araştıran birisiyim yani o yönlerde  sıkıntı yok.

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 30 Aralık 2018, 13:10:25 »
Selamlar, 37. Gün resimleri paylaşıyorum. Sizce nasıl bir ekim olmuş yorumlarınızı bekliyorum pozitif veya negatif her yorum yorumdur  :)

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 30 Aralık 2018, 14:07:33 »
37 gün için gayet normal bir görüntü ,şok dökülme silmiş süpürmüş ama bu dönemde daha köyü durumda olan arkadaşlar var.psikolojik olarak zor bir süreç başlıyor heralde saçlar çıkıncaya kadar ,size bu süreçte bol sabır diliyorum😃

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 30 Aralık 2018, 21:54:22 »
37 gün için gayet normal bir görüntü ,şok dökülme silmiş süpürmüş ama bu dönemde daha köyü durumda olan arkadaşlar var.psikolojik olarak zor bir süreç başlıyor heralde saçlar çıkıncaya kadar ,size bu süreçte bol sabır diliyorum😃
saol yorumun için Bakalim nasil olacak. Baska yorum yokmu yaw :)

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 01 Ocak 2019, 15:17:21 »
39. Gün arkadaslari. Yorumlar  lütfen:)

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #38 : 02 Ocak 2019, 03:16:48 »
Dönora bakınca +3000 lik bir ekimi görmek nerdeyse imkansız herşey olumlu gözüküyor:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 02 Ocak 2019, 12:09:05 »
Donör güzel toparlamış dostum
Global Moderator

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 02 Ocak 2019, 13:48:06 »
Arkadaslar öncelikle yorumlar için teşekkür.  Fakat donör bölge , bende baya iyidi hani hem geçmiş hemde sık olduğundandır. Söyle bi ekim öncesi bi ense fotosu yolluyorum elinden 1 ay önce çektim.     

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 02 Ocak 2019, 13:56:07 »
Görüldügü üzere ense kalın malzeme çoktu..   Ama sorun beni üzen tataf saçların hemen hemen hepsinin  L  şeklinde dökülmesi burdan su sonuca ulasiyoruz ekim gelişi  güzel ekilmiş gibi.. saçları yerine oturturken nerdeyse ortalasından bastırılmış gibi  bu sebeplede saç kaca kökü kanca seklini almiş ve sonuç itibari ilerde saç kökü ters oturmuş. Formlarda  bi kaç kisinin yorumunu buldum saçlar düz dökülüyorsa ekim kaliteli bir ekimdir  , L şeklinde dökülüyorsa kötü vor ekimdir  ve sonuç iyi olmayacaktir gibi  yorumlar buldum ki gayet normal ve mantıklı. Saç kökü  ters duruyor..    nasıl düzgün beslensin ve büyüsün..

Mh

• Full Member
« Yanıtla #42 : 03 Ocak 2019, 16:14:26 »
Ben 2 sene minoxil kullandım hatta ekime gerek kalmadığını böyle bayağı ileri gideceğimi düşünüyordum ama şehir dışında 1.5 hafta spreysiz kaldım sonrasında tekrar devam ettim ama kurtaramadım kendi saçlarım avuç avuç dökülüyordu, sonrasında ilaçların boş çarenin Ekim olduğunu düşündüm siz takviye olarak dozunu az kullanalım diyorsunuz ben daha riske atmam kendimi minoxil konusunda minoxilin güçlendirdiği saç bırakıldığı zaman zayıflar diye düşünüyorum estemylife trichoplus öneriyor oda dht azaltıcı bir ilaçmış zaten görüşüm budur

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 04 Ocak 2019, 01:52:16 »
Ben 2 sene minoxil kullandım hatta ekime gerek kalmadığını böyle bayağı ileri gideceğimi düşünüyordum ama şehir dışında 1.5 hafta spreysiz kaldım sonrasında tekrar devam ettim ama kurtaramadım kendi saçlarım avuç avuç dökülüyordu, sonrasında ilaçların boş çarenin Ekim olduğunu düşündüm siz takviye olarak dozunu az kullanalım diyorsunuz ben daha riske atmam kendimi minoxil konusunda minoxilin güçlendirdiği saç bırakıldığı zaman zayıflar diye düşünüyorum estemylife trichoplus öneriyor oda dht azaltıcı bir ilaçmış zaten görüşüm budur
yorumun için saol , Ben suan finasterid kullaniyorum ve Avesin sprey ve hap

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 04 Ocak 2019, 02:59:03 »
sıkıntı yapmayın hocam bendede hep l tarzında döküldü hepside çıktı geri...

Facebook Twitter Instagram