Gönderen Konu: Istanbul hairtransplus 3304 kök  (Okunma sayısı 8624 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Istanbul hairtransplus 3304 kök
« Yanıtla #16 : 30 Kasım 2018, 01:50:31 »
Minoxil veya Minoxidil hiç farketmez, ömür boyu kullanmayacaksanız kullanmanızın anlamı yok.

Asot

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 30 Kasım 2018, 11:23:13 »
Hayırlı olsun temiz bi çalışma takviye olarak benim fikrim  finans, biotin, ve iyi beslenme pozitif ve sabırlı olma bunlar fazlasıyla yeterli 👍  arkadaslarinda dedigi gibi Minoxil veya Minoxidile bende sıcak bakmıyorum tabi arastırın karar sizin umarım sonucunuz güzel olur

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Kasım 2018, 14:24:04 »
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim, minoxidilin yıkımı bariz daha önce bende kullanmıştîm fakat baya işe yarıyor kullandığınız sürece tabiki. Saçlar suan hertürlü yardıma ihtiyacı olduğunu düsündügüm için 1 sene boşuna Minoxidil kullanmayî düsünüyorum Ama henüz Tam kararímı vermedim. ^^ :)

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Kasım 2018, 14:56:09 »
7. Gün resimleri paylaşıyorum arkadaşlar. Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 30 Kasım 2018, 15:27:43 »
Ekiminiz hayırlı olsun.Saç ekiminden sonra 6 ay saç çıkış arefesi olacağından minoxidil kullanımı saçların çıkışı için çok faydalı bence.6 aydan sonra kademeli olarak 1 sene içinde bırakılırsa yıkım olacağını düşünmüyorum.

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Kasım 2018, 16:28:00 »
Ekiminiz hayırlı olsun.Saç ekiminden sonra 6 ay saç çıkış arefesi olacağından minoxidil kullanımı saçların çıkışı için çok faydalı bence.6 aydan sonra kademeli olarak 1 sene içinde bırakılırsa yıkım olacağını düşünmüyorum.
yorumun için tesekküler, bende bu sekilde düsünüyorum Ama genede Forumdaki arkadaşların düsüncelerini öğrenmek isterim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Kasım 2018, 16:29:06 »
Olumsuz bir durum görünmüyor kardeşim 4 gün sonra da kabukları temizler foto atarsın
Global Moderator

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Kasım 2018, 18:06:35 »
Olumsuz bir durum görünmüyor kardeşim 4 gün sonra da kabukları temizler foto atarsın
Bana yeterince sık ekilmemiş gibi geldi 

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 17 Aralık 2018, 15:57:17 »
23. Gün resimleri Arkadaşlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 17 Aralık 2018, 16:11:46 »
Şok başlamış donör de güzel temiz duruyor kardeşim
Global Moderator

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 17 Aralık 2018, 21:16:05 »
Temiz bir ekime benziyor sadece ön çizgi dahadık olabilirdi diye düşünüyorum.
Ekimini kim yaptı kardeşim adını şimdi hatırlayamadım saç ekimi koordinatörüydü galiba omu yaptı yoksa hemşirelermi.istanbul transplasın ekim işleyişi ile ilgili biraz bilgi verebilirmisin.

antipatik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 17 Aralık 2018, 23:27:45 »
sacların ve sac dökülme şeklin aynı benmki gibi takipdeyimm kardeşim lütfen bizi bilgilendir sık sık

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 18 Aralık 2018, 17:01:19 »
Güzel ekim ama sanki çizgi biraz daha sık olabilirmiş.

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 18 Aralık 2018, 22:22:21 »
Slm yorumlar için tsk.
sacların ve sac dökülme şeklin aynı benmki gibi takipdeyimm kardeşim lütfen bizi bilgilendir sık sık
Güzel ekim ama sanki çizgi biraz daha sık olabilirmiş.
Temiz bir ekime benziyor sadece ön çizgi dahadık olabilirdi diye düşünüyorum.
Ekimini kim yaptı kardeşim adını şimdi hatırlayamadım saç ekimi koordinatörüydü galiba omu yaptı yoksa hemşirelermi.istanbul transplasın ekim işleyişi ile ilgili biraz bilgi verebilirmisin.
Arkadaşlar nerden başlasam bilemiyorum. Şu ön çizgi ile başlayalım Bana görede sık ekilebilirdi Ama mlsf o olaya hiç girmediler , ekim yapan kişiler komple bayan Hakan bey ekime  girmedi, daha önceden de konuşma fırsatım olmadı. Çizgiyi sık yapmıyorlar ve tekli dönor seçip öne ekiyorlar.. amaç daha doğal bir görüntü sağlamakmış.. şakaklara da ekim yapmıyorlar yani yantaraflara. Onun dışında saç çizgisini hiç bir sekilde aşağı indirmiyorlar.. yani sunu söyleyebilirim hiç bir isteğiniz, yapılmayacak, fazla soru sormayacaksınız .. yoksa personel sinirleniyor.. o zaman ön çizgim  daha sık olsaydı  diyemiyorsunuz  zaten çok stressli çalışıyorlar. Mesela benim sol tarafım bariz bi sekilde daha az ekildi sebebi  iki kişi tarafindan  ekilmesi..    sol tarafım eken orda çalışan  personel  sinirli  bir bayan,  sağ tarafı eken ise yasemin hanım ve komik  gelecek Ama yasemin hanımın ektiği taraf 2 kat daha sık.. bu tarz seyler var. Onun dışında birsürü daha pozitif ve negatif şeyler var fakat negativ veya pozitif şeyleri  6 ay geçtikten sonra ekimin kalitesi tam kendini belli ettikten sonra uzun uzun anlatmayı doğru görüyorum  eğer iyi bir sonuç   alırsam,  diğer negatif olan şeylerin bir önemi  kalmaz benim için.

Facebook Twitter Instagram