Gönderen Konu: Istanbul hairtransplus 3304 kök  (Okunma sayısı 8583 defa)

ziyaretci

• Yeni üye
  • *
Ynt: Istanbul hairtransplus 3304 kök
« Yanıtla #60 : 06 Şubat 2019, 16:37:48 »
Slm yorumlar için tsk.  Arkadaşlar nerden başlasam bilemiyorum. Şu ön çizgi ile başlayalım Bana görede sık ekilebilirdi Ama mlsf o olaya hiç girmediler , ekim yapan kişiler komple bayan Hakan bey ekime  girmedi, daha önceden de konuşma fırsatım olmadı. Çizgiyi sık yapmıyorlar ve tekli dönor seçip öne ekiyorlar.. amaç daha doğal bir görüntü sağlamakmış.. şakaklara da ekim yapmıyorlar yani yantaraflara. Onun dışında saç çizgisini hiç bir sekilde aşağı indirmiyorlar.. yani sunu söyleyebilirim hiç bir isteğiniz, yapılmayacak, fazla soru sormayacaksınız .. yoksa personel sinirleniyor.. o zaman ön çizgim  daha sık olsaydı  diyemiyorsunuz  zaten çok stressli çalışıyorlar. Mesela benim sol tarafım bariz bi sekilde daha az ekildi sebebi  iki kişi tarafindan  ekilmesi..    sol tarafım eken orda çalışan  personel  sinirli  bir bayan,  sağ tarafı eken ise yasemin hanım ve komik  gelecek Ama yasemin hanımın ektiği taraf 2 kat daha sık.. bu tarz seyler var. Onun dışında birsürü daha pozitif ve negatif şeyler var fakat negativ veya pozitif şeyleri  6 ay geçtikten sonra ekimin kalitesi tam kendini belli ettikten sonra uzun uzun anlatmayı doğru görüyorum  eğer iyi bir sonuç   alırsam,  diğer negatif olan şeylerin bir önemi  kalmaz benim için.

Sanki benim süreci anlatıyor :)

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 06 Şubat 2019, 21:13:03 »
Sanki benim süreci anlatıyor :)
ekim nerde oldu üstat?

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 17 Nisan 2019, 21:11:58 »
Evet arkadaşlar ekimden  bu yana 4,5 ay geçti ve suan durum bu sekilde.

melar

• Full Member
« Yanıtla #63 : 17 Nisan 2019, 22:23:10 »
Merhaba,

4.5 ay icin gayet güzel görünüyor. Simdiden ekim öncesiyle arada bariz bir fark olusmus. Bir sene sonra cok güzel olacak bu saclar. Simdiden belli ediyor kendini

Saygilar,
Melar

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 17 Nisan 2019, 23:47:19 »
Merhaba,

4.5 ay icin gayet güzel görünüyor. Simdiden ekim öncesiyle arada bariz bir fark olusmus. Bir sene sonra cok güzel olacak bu saclar. Simdiden belli ediyor kendini

Saygilar,
Melar
tskler umarim öyle olur

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 18 Nisan 2019, 00:09:33 »
Çok iyi olacak bu saçlar, süreç gayet iyi.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 18 Nisan 2019, 22:44:46 »
Sol taraf sağa göre biraz zayıf gibi geldi bana sencede öyle değilmi dostum.
Ama genel olarak başarılı bir ekim olacak görüntü onu gösteriyor.

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 19 Nisan 2019, 00:21:34 »
valla bilemiyorum mlsf , istedigim kadar gür degil  henüz Ama bi kaç ay sonra belki istedigim gürlüğe ulasır

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 19 Nisan 2019, 00:23:58 »
doğru dostum bi tarafa daha az ekildi sebebi iki ayri kişi ekiyor ve biri istekli digerisi ise cabuk bitsin olayinda olunca mlsf bu tarz olaylar oluyor

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 19 Nisan 2019, 01:52:03 »
doğru dostum bi tarafa daha az ekildi sebebi iki ayri kişi ekiyor ve biri istekli digerisi ise cabuk bitsin olayinda olunca mlsf bu tarz olaylar oluyor

mrb dostum seni çok iyi anlıyorum bütün yorumlarını okudum...geçen sene temmuzda ben de orda ekim yaptırdım..forumda başlığım var incele fotoğraflarımı....sana şunu söyleyim 4,5 ay daha hiç bişey...6,7,8.aylara gel de sen saçlarına bi bak :) şimdiki halinden eser kalmayacak....bu mesajı 3 ay sonra alıntı yaparım sana :) içini freah tut...tamam biraz amatör gibi görünüyor ekip..o sinirli dediğin kadını da biliorum..yasemin hanımı da b,iliyorum...ancak bu ekibin ektiği saçlar çıkıyor ve dönorü müthiş alıyorllar...hiç belli olmuyor...herkese tek tip ekim yapmaları çok saçma, yalnız ben ve o gün ekim yaptıran herkesle şuan konuşuyorum,birisi de kuzenim...hepsinin fırça gibi saçları çıktı:) dediklerime 3 ay sonra hak vereceksin...hayırlı olsun saçların, moraliini yüksek tut,o seyrek olan bölge 3 ay sonra belli olmayacak emin ol..

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 19 Nisan 2019, 11:31:43 »
valla bilemiyorum mlsf , istedigim kadar gür degil  henüz Ama bi kaç ay sonra belki istedigim gürlüğe ulasır
4,5 ay saçların gürleştiği değil çıkışların başladığı aydır. Saçın gürleşmesi 7-8 ayı bulur.

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 19 Nisan 2019, 13:46:01 »

mrb dostum seni çok iyi anlıyorum bütün yorumlarını okudum...geçen sene temmuzda ben de orda ekim yaptırdım..forumda başlığım var incele fotoğraflarımı....sana şunu söyleyim 4,5 ay daha hiç bişey...6,7,8.aylara gel de sen saçlarına bi bak :) şimdiki halinden eser kalmayacak....bu mesajı 3 ay sonra alıntı yaparım sana :) içini freah tut...tamam biraz amatör gibi görünüyor ekip..o sinirli dediğin kadını da biliorum..yasemin hanımı da b,iliyorum...ancak bu ekibin ektiği saçlar çıkıyor ve dönorü müthiş alıyorllar...hiç belli olmuyor...herkese tek tip ekim yapmaları çok saçma, yalnız ben ve o gün ekim yaptıran herkesle şuan konuşuyorum,birisi de kuzenim...hepsinin fırça gibi saçları çıktı:) dediklerime 3 ay sonra hak vereceksin...hayırlı olsun saçların, moraliini yüksek tut,o seyrek olan bölge 3 ay sonra belli olmayacak emin ol..
hadi umarim dedigin gibi olur insallah

gmg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 24 Nisan 2019, 15:28:57 »
Tam 5 ay oldu ekim yaptırdım, görüslerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Devran.

• Full Member
« Yanıtla #73 : 24 Nisan 2019, 17:29:06 »
5.aya göre baya tatminkar. Sonuç daha güzel olur inşaAllah.
Burdan benim ekimimede bakabilirsiniz.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6343.0

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 24 Nisan 2019, 23:20:46 »
Bence iyi ama biraz daha gelişmesi lazım şu haliyle kalırsa vasat sayılır yani ne çok iyi nede kötü,umarım ilerleyen zamanlarda dahada iyi olur.

Facebook Twitter Instagram