Gönderen Konu: Askerden önce mi sonra mı?  (Okunma sayısı 1821 defa)

orhankzlknn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Askerden önce mi sonra mı?
« : 29 Kasım 2018, 19:25:21 »
selam dostlarım , 20 nisanda çorluda askere gideceğim bedelli olarak. şimdi yaklaşık önümde 5 ay var fakat saçımı ne zaman ektirmeliyim kararsızım eğer askerden gelince yaptırırsam normalde eylül gibi düşünüyordum. sızın fıkırlerınızı almak ıstıyorum bu konuda en uygun zaman hangısı veya askerden gelınce dırek yaz ayı falan demeden dırek ektırsem mı zaten bu artık normal bir işlem çevredekiler ne der gibi şeyler umrumda değil  :D

önceden konum vardı koray hocaya görunmustum muttalip hocayada resımleri gönderdim 2000-2500 greft ön hatta ekim yapacağım bi kaç sene sonrada diğer bölgelere ekim olcak ekimi bölüyorum bunuda daha önce forumdan yüzyüze kaya abi ile görüşüp fikirlerini almıştım.

sevgiler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Askerden önce mi sonra mı?
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2018, 19:33:49 »
Dostum bence ektir zaten 21 gün askerlikden sayılmaz tatil gibi  geleciktir sana onu dert etme e 4 ayın kalmış olucak 1 ay da toparlar zaten yaza da hazır olursun bence senin için en mantıklı davranış bu olur.
Global Moderator

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2018, 19:56:45 »
Dostum bence ektir zaten 21 gün askerlikden sayılmaz tatil gibi  geleciktir sana onu dert etme e 4 ayın kalmış olucak 1 ay da toparlar zaten yaza da hazır olursun bence senin için en mantıklı davranış bu olur.
abi naptin ne diyorsun ne demek tatil:) 21 gün yat kalk sürün acimicaklar..
ona göre düşün dostum şimdi ektir olur ama askere gitmeye yakın 1 ay öncesinden ektirme bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2018, 19:59:15 »
abi naptin ne diyorsun ne demek tatil:) 21 gün yat kalk sürün acimicaklar..
ona göre düşün dostum şimdi ektir olur ama askere gitmeye yakın 1 ay öncesinden ektirme bence

yok be kardeşim :) tatil gidenlerin hepsi öyle dıyor :)
Global Moderator

orhankzlknn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2018, 20:07:58 »
valla hintell kararsız kaldığım kısımda o benim giden arkadaşta tatil demedi kötü olmuş onun ıcın :D sanırım yerıne göre değişiyor bu durum duş alamamışlar hasta olmuşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2018, 20:16:42 »
valla hintell kararsız kaldığım kısımda o benim giden arkadaşta tatil demedi kötü olmuş onun ıcın :D sanırım yerıne göre değişiyor bu durum duş alamamışlar hasta olmuşlar

4 aydan sonra bışey olmaz zaman kaybı olur bence
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2018, 13:02:04 »
Ektir kurtul ya :) Ben şaş kaza aynı şekilde karar verdim, Eylülde ekim yaptırdım Haziranda gideceğim , Bu sefer şans yüzüme güldü.
5 Ay diyorsun zaten ilk iki aydan sonran birşey olmaz bence.

müco4646

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2018, 14:16:44 »
bende bedelli yaptım  ve dönuşte ektirip evime döndüm bence askerden sonra ektir 21 gün askerlik hiç boş dura mı yosun zor olduğunu söylemiyorum durmadan bir iş var kağıt kalem evrak işleri törene hazırlanma falan derken cok oturamıyosun haliylede hep kafada kep oluyor :D

anil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Kasım 2018, 15:00:00 »
dostum ben ektirdim 20 gün sonra askere gittim :D

Facebook Twitter Instagram