Gönderen Konu: Erkan Vural-Transest 2750 greft 07.05.2016  (Okunma sayısı 12891 defa)

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Ynt: Erkan Vural-Transest 2750 greft 07.05.2016
« Yanıtla #30 : 15 Mart 2021, 19:45:00 »
Arkadaslar ilk once özür dileyerek foruma giriş yapmak istiyorum.

Diğer arkadaşlar gibi güncel fotograflarimi koyamadim. İş güç derken gercekten firsatim olmadi. Diger cefakar ve vefakar arkadaslari gercekten kutluyorum iyi ki varlar.

Sac ekimi yaptirdiktan sonra hicbir ilaç ve takviye almadim. Erkan beyin vermis oldugu Haarex şampuan i kullandim.

Sac ekimi on sac cizgisi ve biraz arkalara dogru seyreyen yerler oldugu icin biraz düşünmüştüm ileri de orta ve vertex alan döküldüğü zaman on saçlar abes durur mu diye. Aslinda biraz döküldü ve iyice dökulebilir. Fakat sonra da bir sac operasyonu daha yaptırabilirim dusuncesiyle günü kurtardım.

Ilk zamanlar arafta kalsamda iyi ki yaptirmisim diyorum. Sadece görüntü değil kafam da usumuyor artik :)) Egzama gibi yaglanma derdim vardı kanal tedavisi sayesinde o derdim de bitti diyebilirim. Sabah yikardim ogleye kadar hem yaglanma hem de kaşıntı tutardı.çok şükür onu da atlattim.

Kardeşim bende de egzama var ama hd ile saçta problem yaşamıyorum. Yüzde alın ve burun kenarları kızarıklık oluyor. Bu kanal açma işleminden sonra saçtaki egzaman mı geçti yoksa yüzde filan da var mıydı onlar da mı geçti?

Facebook Twitter Instagram