Gönderen Konu: Onerinize Ihtiyacim Var Arkadaslar  (Okunma sayısı 1362 defa)

Enis

• Yeni üye
  • *
Onerinize Ihtiyacim Var Arkadaslar
« : 28 Kasım 2018, 10:25:59 »
Merhaba Arkadaslar. 27 yasindayim sac ektirmeyi dusunuyorum. Biraz internette ve once forumlarda arastirma yaptim ve kendime gore bir liste cikardim .

-Koray Erdogan
-Hakan Doganay
-Ilhan Serdaroglu
-Lale sac ekim merkezi
-Jale senyurt
-isvec klinik
-Mega hair trans

Koray Hoca 5000 grafit 75 bin istedi. Ve gercekten beni zorlayacak bir rakam.

Hakan hocann ekibi , dediki sac tellerin cok ince ve sakal rengin sacindan farkli 2 ser binden 2 seansda ekeriz arada bir sene beklersin . Cok fazla hayal kurma seklinde konustu haliyle caydim.

Ilhan hoca 15 bin dedi fiyat olarak mutabikim.
Listedeki diger doktorlarda uygun fiyat verdi. Yani olabilir.

Ama sorun su ki arkadaslar gerek forumdaki fotolar olsn gerek kendilerinin ektigi fotolar olsun koray hocanin ektikleri gozume cok farkli geliyor. Digerlerinin ki ise dogallikdan daha uzak geliyor. Neredeyse ektirmekden vazgectm teknoloji gelissin yada koray hocanin fiyati dussun diye bekleyecegim .

Acaba fiyat yuksek oldugu icin hirsmi yaptim dersiniz arkadaslar . Yoksa gercektende aralarinda cok buyuk farklar varmi. Lutfen sizde tavsiye verin listemde olsun yada olmasin eger enis bak bu adam guzel eker pisman olmazssn diye. Gercekten bu iste biraz acemiyim ve onumuzdeki ay sac ektirmek icin tatilim var.

SwoRd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Onerinize Ihtiyacim Var Arkadaslar
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2018, 10:57:28 »
Bence saç için 75 bin büyük para.O paraya kafa nakli yaparlar.Herkes Koray Erdoğan'a ektirmiyor ama çoğu kişinin ekimi başarılı artık.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2018, 12:10:56 »
Koray Hoca 5000 grafit 75 bin istedi. yazmıssın bende bir şaşırdım kurun düştüğünü unutmuşum :)

kardesım tüm hocalarımızın ekimleri forumda var en doğrusunu kendın araştırıp bulursun artık maddi durumuna göre araştırmana göre senin için mantıklı aklına yatan kim ise ona karar verirsin
Global Moderator

Enis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2018, 15:17:50 »
Tesekkurler Hintell  zaten zamanimin el verdigi surece arastirdim. Ama sizden bir tavsiye olursa duymak isterim benim arastirdigim liste yukarida. Koray hocaya  yakin olarak kimi onerebilirsiniz liste den haric onun calismalarina biraz daha fazla yogunlasayim

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2018, 16:50:27 »
ilhan hocaya ektirme derim ekimlerinin çoğu revizyonda, şu an sitede Aisha Hair ve Sibel Ulusan ın ekimleri iyi gidiyor bunları listene alabilirsin...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2018, 17:00:32 »
Tesekkurler Hintell  zaten zamanimin el verdigi surece arastirdim. Ama sizden bir tavsiye olursa duymak isterim benim arastirdigim liste yukarida. Koray hocaya  yakin olarak kimi onerebilirsiniz liste den haric onun calismalarina biraz daha fazla yogunlasayim

Rica ederim dostum benim öneride bulunmam doğru olmaz sen araştırıp kendin için en iyi olana karar ver büççene göre sonuçta saydığın her merkezin hastası burda mevcut konuları da var incele bak saç ekimi yaptıran arkadaşlarla konuş elbet zamanla kafana oturur en doğrusu bu olucaktır donör fotografını da ekle istersen saç kaliteni de bir değerlendirelim kendimize göre :)
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2018, 21:49:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2018, 23:58:03 »
İlhan hoca fiyatını 15.000 tl mi yapmış? En son 4,5-6 bin arası idi?

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2018, 02:53:50 »
Koray hocaya 75 bin tl verirsen saç sorunun ortadan kalkar
garantili iş yanii

İlhan hoca  bayaa zam yapmış :)

hlc ye de sormalısın
sakal ve saçı iyi harmanlıyolar

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2018, 11:37:35 »
İlhan hoca fiyatını 15.000 tl mi yapmış? En son 4,5-6 bin arası idi?

Aynen öyle daha geçen yaz 5000 e yapacaktı bayramdan sonra yaptirmazsan artar demişti gidemedim ama.bu kadar artacağını dusunmezdim :D estemylife da ektirecegim o yüzden 12 Ocak

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2018, 17:32:13 »
Aynen öyle daha geçen yaz 5000 e yapacaktı bayramdan sonra yaptirmazsan artar demişti gidemedim ama.bu kadar artacağını dusunmezdim :D estemylife da ektirecegim o yüzden 12 Ocak

En güzelini yapmışsın iyiki zam yapmış ucuz kurtulmuşsun  :)
Estemylife ilhandan daha iyi ilhan birde forum sitelerini kullanan birisi o yüzden yıllardır iyi bir ekimci sanılıyor bence.
Merhaba Arkadaslar. 27 yasindayim sac ektirmeyi dusunuyorum. Biraz internette ve once forumlarda arastirma yaptim ve kendime gore bir liste cikardim .

-Koray Erdogan
-Hakan Doganay
-Ilhan Serdaroglu
-Lale sac ekim merkezi
-Jale senyurt
-isvec klinik
-Mega hair trans

Koray Hoca 5000 grafit 75 bin istedi. Ve gercekten beni zorlayacak bir rakam.

Hakan hocann ekibi , dediki sac tellerin cok ince ve sakal rengin sacindan farkli 2 ser binden 2 seansda ekeriz arada bir sene beklersin . Cok fazla hayal kurma seklinde konustu haliyle caydim.

Ilhan hoca 15 bin dedi fiyat olarak mutabikim.
Listedeki diger doktorlarda uygun fiyat verdi. Yani olabilir.

Ama sorun su ki arkadaslar gerek forumdaki fotolar olsn gerek kendilerinin ektigi fotolar olsun koray hocanin ektikleri gozume cok farkli geliyor. Digerlerinin ki ise dogallikdan daha uzak geliyor. Neredeyse ektirmekden vazgectm teknoloji gelissin yada koray hocanin fiyati dussun diye bekleyecegim .

Acaba fiyat yuksek oldugu icin hirsmi yaptim dersiniz arkadaslar . Yoksa gercektende aralarinda cok buyuk farklar varmi. Lutfen sizde tavsiye verin listemde olsun yada olmasin eger enis bak bu adam guzel eker pisman olmazssn diye. Gercekten bu iste biraz acemiyim ve onumuzdeki ay sac ektirmek icin tatilim var.

Sen bu listeye sibel ulusan,şahin çelikide dahil et bence.

Enis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2018, 10:38:50 »
Arkadaslar scopu biraz daralttim. Yeni listemde Hakan doganay, estemylife Hasan Akil, Sibel ulusan var. Siz hangisini onerirdiniz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2018, 11:06:17 »
Bunun kararını siz vermelisiniz ekimleri inceleyip
Global Moderator

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2018, 13:56:26 »
Arkadaslar scopu biraz daralttim. Yeni listemde Hakan doganay, estemylife Hasan Akil, Sibel ulusan var. Siz hangisini onerirdiniz ?
Sibel Ulusan fiyat ve performans açısından çok iyi Hakan hocanın fiyatı tuzlu biraz Hisar ı bunlarla kıyaskayamam hisar çok geride bence...

Facebook Twitter Instagram