Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38827 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #331 : 08 Mayıs 2020, 11:42:57 »
Bir şey olmaz, belli bile olmuyor.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #332 : 08 Mayıs 2020, 11:44:46 »
Bir şey olmaz, belli bile olmuyor.
yokya  ben beyazlamısını istiyorum aksine abi cok hosuma gidiyor:D bu arada abi senın sacları ne zaman uzatıyoruz ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #333 : 08 Mayıs 2020, 11:45:43 »
Daha yeni 3 yaptım ne uzatması :)

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #334 : 08 Mayıs 2020, 11:48:38 »
Daha yeni 3 yaptım ne uzatması :)
ben 1.5sene daha kesmicem sacı:D uzatcam hiç ellemeden abi:D

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 16 Haziran 2020, 14:08:36 »
öncelikle merhabalar umarım herkes iyidir bir güncelleme yapacağım sebebide finastiredi bırakmıs olmamdan dolayi  yaklasık 10gündür finastired kullanmıyorum öncesinde yaklasık son 1.5-2ay içinde 2-3günde bir alıyordum bırakma sebebim duruma göre 2.ekim yaptırmayı düşünüyorum yan etki olayina gelirsek ben hiç görmedim suan sadece biotin alıyorum arada bunlarda hafif nemli flashli fotoğraflar 4-5ay sonra gene güncellerim son durumu görmek için

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #336 : 16 Haziran 2020, 14:10:24 »
bunlarda biraz değişiği

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #337 : 16 Haziran 2020, 15:49:50 »
Saçlar çok iyi durumda. Ekim içinde acele etmene gerek yok bir süre incele dökülmen olacak mı? Olursa ne seviye de olacak? Bana kalırsa bu saçlar seni uzunca bir süre götürür. Bu noktadan sonra yapılacak ekim estetik kaygı ile yapılan bir ekim olur. Benim de böyle bir kaygım olduğu için seni yadırgayamam. Ama yaşın genç olduğu için temkinli yaklaşman daha mantıklı olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #338 : 16 Haziran 2020, 16:09:01 »
Saçlar çok iyi durumda. Ekim içinde acele etmene gerek yok bir süre incele dökülmen olacak mı? Olursa ne seviye de olacak? Bana kalırsa bu saçlar seni uzunca bir süre götürür. Bu noktadan sonra yapılacak ekim estetik kaygı ile yapılan bir ekim olur. Benim de böyle bir kaygım olduğu için seni yadırgayamam. Ama yaşın genç olduğu için temkinli yaklaşman daha mantıklı olur.
suanki durumda kalirsa düşünmüyorum abi zaten eğer dökülme olursa o zaman düşünüyorum zaten en erken 1.5sene sonra eğer olursa bile ekim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #339 : 16 Haziran 2020, 16:40:02 »
1.5 sene çok erken, pişman olursun kardeşim. En az 3 sene bekle ve bu dönemde finas kullanma.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #340 : 16 Haziran 2020, 18:15:16 »
1.5 sene çok erken, pişman olursun kardeşim. En az 3 sene bekle ve bu dönemde finas kullanma.
eğer abi 1.5yil içinde cok cok dökülmesse zaten ektirmeyi düşünmüyorum ve artık fin kullanmayıda düşünmüyorum

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #341 : 29 Haziran 2020, 18:30:21 »
Hiç bir takviye almıyorum dökülmelerim ayni şekil devam ediyor gün ışığındaki halleri

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #342 : 29 Haziran 2020, 19:54:30 »
Murat saçlarını ayırıp flaşlı fotoğraflar çekip incele bir süre. Bu fotoğraflarını foruma da atmana gerek yok, ben minyatürleşmeleri zaman zaman böyle takip ediyorum. Normal kopmaya dayalı dökülmelerden korkma genelde insanlar bu dökülmeleri genetik dökülme ile karıştırabiliyor. Ben senin yaşından beri günümüze kadar uzun saçlarımın olduğu dönemlerde bir sürü saçım dökülüyordu sabah kalkınca görüyorum bu saç tellerini. Şampuan işini ne yaptın?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #343 : 29 Haziran 2020, 19:56:29 »
Murat saçlarını ayırıp flaşlı fotoğraflar çekip incele bir süre. Bu fotoğraflarını foruma da atmana gerek yok, ben minyatürleşmeleri zaman zaman böyle takip ediyorum. Normal kopmaya dayalı dökülmelerden korkma genelde insanlar bu dökülmeleri genetik dökülme ile karıştırabiliyor. Ben senin yaşından beri günümüze kadar uzun saçlarımın olduğu dönemlerde bir sürü saçım dökülüyordu sabah kalkınca görüyorum bu saç tellerini. Şampuan işini ne yaptın?
şimdilik bi tane random aldım 2-3güne revite sipariş edeceğim amazondan abi zaten seyreklik vardi kısayken 2-3ay içinde gene 3 vuracağım o zaman anlasilir abi durum şimdilik iyim ya bi sorun yok gıbı o dediğin gibi cekmeyede başlarim abi  zaten yaş 24e geldi abi türkiye gelene kadar 25 olacak o zamana kadar duruma bakacağım

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #344 : 29 Haziran 2020, 21:12:21 »
Bende uzun saçlıyken daha çok dökülüyor saçlarım. Geçen sene biraz uzattım düzeştirme yaptım hemen açılan yan şakaklarımda biraz daha incelmeler gördüm kısalttım o yüzden. Bunun da sebebi sanırım uzun saç daha zor temizleniyor. Ama senin saçların durumu şuan güzel revita kullanırsan da baya canlılık kazanır saçlar göreceksin.

Facebook Twitter Instagram