Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38844 defa)

son gohan

• Hero Member
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #286 : 01 Ekim 2019, 12:29:44 »
Dediğin gibi kısa kestirince arkalardaki seyrelmeler belli oluyor. Yine de şu an ekime uygun değil, biraz daha açılmasını bekle ektirme düşüncen varsa.
suan için ekim düşünmüyorum abi ilerde belki
bu da ekim oncesi donör ve sonrası ama oncesinde donor ile şimdikinin numaraları eşit değil
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2019, 16:18:46 Gönderen: son gohan »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #287 : 22 Ekim 2019, 21:49:54 »
saç kısayken ısıklı ortamda seyrek duruyor 2.ekimi kısmet olursa seneye eylül gibi yaptıracağım bunlarda son halleri size göre donorden ne kadarlık bi ekim cıkar bu da sacın son hali ısıklı ve flashlı ortamda ilk 2fotoda tüm gün bere taktığımdan birbirine  yapıstı bazı saclar

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #288 : 23 Ekim 2019, 20:27:03 »
Bence ekimlik bir durum yok. O seyrekliği fazla takıntı yapmışın gibime geldi.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #289 : 24 Ekim 2019, 00:45:39 »
Şuan ki durumuyla uzunca bir süre idare edersin problem yapma. İlerleyen dönemlerde ekime ihtiyacın olacak gibi duruyor. Uzunken özellikle çok iyi durumda saçların. Dönorde çok iyi durumda.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #290 : 24 Ekim 2019, 01:23:51 »
Acele etme diyoruz ama takıntı yapmış, muhtemelen ektirir seneye. :)

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #291 : 24 Ekim 2019, 01:28:57 »
Acele etme diyoruz ama takıntı yapmış, muhtemelen ektirir seneye. :)
en erken 2-3sene çünkü türkiyeye o zaman geleceğim abi bir de ufak oldu takıntı ama gecen senelerdeki gibi değil bi anlığına takıyorum geçiyor sonra 2-3sene içinde dokulursa ektireceğim fini bırakıp nolcağına bakacağım

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #292 : 24 Ekim 2019, 10:06:40 »
Kardeşim ekim planın varsa fini kesinlikle bırakma bence. Donor güzel toparlamış 3000+ rahat alınır

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #293 : 05 Kasım 2019, 09:46:19 »
merhaba hem konuyu güncelliyip hemde finas xpecia hakkında bilgilendirme yapmak istedim baya uzun zamandır xpecia finas kullanıyorum şimdi ise fin,xpecia,biotin kullanıyorum bi yan etki görmedim özellikle cinsellik konusunda kilo durumuna gelirsekte sağlıksız beslenmeden dolayı genel bi kilo aldım bunlarda sacımın son durumu flashlı. bazıları çok yakından ve ışık altında üstler çok uzun değil biraz kısa
donor bölgeyide şimdi kestim evde bazı dengesizlikler olabilir
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2019, 10:24:44 Gönderen: son gohan »

oz1805

• Full Member
« Yanıtla #294 : 05 Kasım 2019, 11:03:59 »
her fotoda elinde sigara:)) çok güzel tarzlar yapmışssın kardeşim ekim sürecinde içtin mi? içtiysen günlük ne kadar?

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #295 : 05 Kasım 2019, 11:22:21 »
her fotoda elinde sigara:)) çok güzel tarzlar yapmışssın kardeşim ekim sürecinde içtin mi? içtiysen günlük ne kadar?
içtim değişiyordu 8-10 bazen 2-3 bazen 1paket bazen hiç ama ortalamaya vurursak 6-10arasıdır günlük

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #296 : 06 Kasım 2019, 02:05:59 »
O kiloları aldığın takviyelerden dolayı da alabilirsin. Özellikle biotin iştah açıyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #297 : 06 Kasım 2019, 06:06:27 »
O kiloları aldığın takviyelerden dolayı da alabilirsin. Özellikle biotin iştah açıyor.
biotine başlayalı 2gün oldu abi ilaçtan değil abi buraya geldiğimde aile yanında kalıyordum ilk sorunlar vs olmustu yemek vs her gun dışardan pizza hamburger tatlı tarzı fast food yiyordum 6-7ay böyle yiyince yavaş yavaş aldım şimdi kendi evime cıktım vs kendi yemeklerimi yapınca vermeye basladım abi

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #298 : 16 Aralık 2019, 08:35:50 »
saç ekimi yaptıralı nerdeyse 2yıl olacak bunlarda biraz önlerin uzamış hali xpecia biotin fin kulannıyorum  fotoğraflar flashlı çekilmiştir

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #299 : 16 Aralık 2019, 08:36:49 »
devamı bunlarda

Facebook Twitter Instagram