Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38859 defa)

son gohan

• Hero Member
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #256 : 03 Eylül 2019, 21:05:32 »
Sigaraya sansür nerde? Nöbetçiler yakalayın. :))
haydaa abii sigara yohhhh:d

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 04 Eylül 2019, 00:37:43 »
haydaa abii sigara yohhhh:d
Ben de yohummm, hepimiz yohuzz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 04 Eylül 2019, 00:38:48 »
çok teşekkür ederim abi ektirmeden önce uzatamıyorduk seyrek diye bi hevesimi alayım dedim:)

İyi yapmıssın sana yakışıyor marjinal tarzlar:)
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #259 : 04 Eylül 2019, 01:38:13 »
Böyle samuray gibi mi geziyorsun Allah aşkına? Saçları sal gitsin, güzel saçların gerek yok bu şekilde toplamaya. Boyatmak istiyorsanda kaliteli bir boya ile boyattır. Gerekli bakımları yaptıkça, saçları yormadıkça boya da çok sanıldığı kadar zarar vermez saçlara. Tabi en önemlisi kaliteli ürünler kullanmak lazım saçlara ucuza kaçınca haliyle dökülüyor saçlar. Hafif açtır saçların rengi yakışır sana. İstersen kuaföre söyle eşitlesin saçları toplamayı düşünüyorsan.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #260 : 04 Eylül 2019, 02:36:51 »
Ben de yohummm, hepimiz yohuzz.
buu forumdaa yoohhhh aslındaaa tuzluğuz hepimiz

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #261 : 04 Eylül 2019, 02:37:20 »
İyi yapmıssın sana yakışıyor marjinal tarzlar:)
çağatayın bi saç modeli var abi onu yapmayı planlıyorum kısmet olursa

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #262 : 04 Eylül 2019, 02:38:43 »
Böyle samuray gibi mi geziyorsun Allah aşkına? Saçları sal gitsin, güzel saçların gerek yok bu şekilde toplamaya. Boyatmak istiyorsanda kaliteli bir boya ile boyattır. Gerekli bakımları yaptıkça, saçları yormadıkça boya da çok sanıldığı kadar zarar vermez saçlara. Tabi en önemlisi kaliteli ürünler kullanmak lazım saçlara ucuza kaçınca haliyle dökülüyor saçlar. Hafif açtır saçların rengi yakışır sana. İstersen kuaföre söyle eşitlesin saçları toplamayı düşünüyorsan.
abi bi saç modeli var çağatayın onu  için hiç elletmemem lazım suan salıncada arada yana atıyorumda gözüme geliyor rahatsız ediyor boyatmayıda baya uzatıp bi şeriti mor ya da lacivert yapcam teşekkür ederim güzel yorumun ve tavsiyen için abi
bu arada iyi bi kuaför arıyorum burda

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #263 : 04 Eylül 2019, 04:36:11 »
Ördür saçları rahatsız ediyorsa.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #264 : 09 Eylül 2019, 19:45:14 »
bi soru sormak için güncelliyorum hemde propecia xpecia yan etkileri hakkında bilgilendirmel için 16aydır xpecia 8-9aydır propecia kullanıyorum yan etki cinsellik olarak hiç görmedim goğus büyümesiyle ilgili olarak türkideyken kilo almadığım 2ay boyunca büyüme olmadı ama burda yaklasık 20kilo aldım her yerimle birlikte goğuslerde büyüme oldu ama az oldu kilo almanın verdiği etkiyle son olarak ilerde gerekirse bu sakaldan ekim olur mu ve saçımın yakından flashlı son durumu

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #265 : 09 Eylül 2019, 19:48:48 »
Olur, saçların da gayet güzel görünüyor

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #266 : 09 Eylül 2019, 21:09:46 »
gohan saçlar güzel olmuş yaşında baya gençmiş güle güle tara . İkizin tek mi çift mi . Çift ise onun saçını kendine baz alma . Kulakları çınlasın hepsinin benim liseden sınıf arkadaşlarım çift yumurtalar biri nw3 diğeri nw 7 , bi diğer ikiz arkadaşlarım tek yumurtalar saçları aynı nw 2 gibi . yaşları dördününde 26 .

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #267 : 09 Eylül 2019, 21:31:14 »
gohan saçlar güzel olmuş yaşında baya gençmiş güle güle tara . İkizin tek mi çift mi . Çift ise onun saçını kendine baz alma . Kulakları çınlasın hepsinin benim liseden sınıf arkadaşlarım çift yumurtalar biri nw3 diğeri nw 7 , bi diğer ikiz arkadaşlarım tek yumurtalar saçları aynı nw 2 gibi . yaşları dördününde 26 .
ikizim çift ben hacı babama çekmişim o 78yasında donor ile yanları var öbür yerleride seyrek bakalım abi bende agresif dökülme yok gibi geliyor 17-18de döküldü ekime kadarda öyle kaldı bu arada teşekkür ederim güzel yorumun için

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #268 : 21 Eylül 2019, 22:14:18 »
bu konuyu son güncelleyişim ekim yaptıralı yaklasık 17-18ay oldu yanılmıyorsam  bu saatten sonrada  bi değişim olmaz gibime geliyor başta Hintell abime teşekkür etmek isterim bu forumu kurduğu ve ekimimin 7.5ayında paylasım yapmama izin verdiği  ve yardımcı olduğu için slooccer,onizuka eikichi ve tüm forum üyelerine teşekkür ederim bunlarda ısığın altında flashlı saçımın son hali

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #269 : 21 Eylül 2019, 22:16:36 »
bu da vertex flashlı ısıktaki hali ve hintell abi eğer mümkünse başlığa ekimi yapan doktorun ismini ekleyebilirmiyiz? Nezail Demirciler

Facebook Twitter Instagram