Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38865 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #241 : 18 Ağustos 2019, 05:19:04 »
Kardeşim saçlarının son durumu harika, inşallah fin siz de saçlarını koruyabilirsin

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #242 : 18 Ağustos 2019, 06:13:30 »
Kardeşim saçlarının son durumu harika, inşallah fin siz de saçlarını koruyabilirsin
bakalım ya cok ara vermeyi düşünmüyorum finastirede

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #243 : 18 Ağustos 2019, 19:07:05 »
son gönderile baktımds saçı hiç yukarı kaldırıp fotoğraf cekmemişim bu da ekim sonucu görmeniz için çok net değil o yüzden kaldırıp topladım
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2019, 19:19:49 Gönderen: son gohan »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #244 : 18 Ağustos 2019, 20:43:57 »
kesin derken bence kişiden kişiye değişen bir şey her insanda aynı olmaz

Sperm kalitesini düşürür doğru diyor arkadaş. Kullanırken spermde sıvılaşma bu yüzden oluyor zaten. Ama bıraktından sonra 2 hafta sonra düzeliyor. Tabi kalıcı hasar bırakıyor mu bunu doktor kontrolünde dahi anlamak zor. Son senin dediğin libido kişiden kişiye gerçekten fark eden bir durum. Ben de hiç sorun yokken burada arkadaşların yazdığı mesajlara bakıyorum ciddi problem yaşayanlar var. Demek ki bu da hiç problem yaşamayan kullanıcı için olası bir risk teşkil ediyor. O yüzden sürekli kullanmamak en iyisi. Yaşın senin bir de çok genç umarım bıraktığında bir uzunca bir süre idare eder saçların. Dediğim gibi bir süre xpecia ile idare etmeye çalış agresif bir dökülme yaşamıyorsan bana göre yeterli olacaktır. Saçlar kalınlaşmış senin artık tek mesele bu saçları korumak.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #245 : 21 Ağustos 2019, 05:01:05 »
Sperm kalitesini düşürür doğru diyor arkadaş. Kullanırken spermde sıvılaşma bu yüzden oluyor zaten. Ama bıraktından sonra 2 hafta sonra düzeliyor. Tabi kalıcı hasar bırakıyor mu bunu doktor kontrolünde dahi anlamak zor. Son senin dediğin libido kişiden kişiye gerçekten fark eden bir durum. Ben de hiç sorun yokken burada arkadaşların yazdığı mesajlara bakıyorum ciddi problem yaşayanlar var. Demek ki bu da hiç problem yaşamayan kullanıcı için olası bir risk teşkil ediyor. O yüzden sürekli kullanmamak en iyisi. Yaşın senin bir de çok genç umarım bıraktığında bir uzunca bir süre idare eder saçların. Dediğim gibi bir süre xpecia ile idare etmeye çalış agresif bir dökülme yaşamıyorsan bana göre yeterli olacaktır. Saçlar kalınlaşmış senin artık tek mesele bu saçları korumak.
abi dikkat ettiğimi kadarıyla bende sıvılasma olmadı ama dediğin gibi yapmayı düşünüyorum su 2-3paket bitince xpecia kullanırım ben ektirmeden öncede dökülmem durmus gibiydi 17-19arası acıldı benim sonra kaldı öyle 3-4sene ağır anti deprasanlar 1yılda 65-70kilo verince hızlı

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #246 : 02 Eylül 2019, 00:33:50 »
vertex ve ön flashlı son durum  dökülme sayım günde bazen oynayınca 5-10geliyor bazen hiç gelmiyor ama tahminim ortalama 20-50arası
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2019, 00:47:10 Gönderen: son gohan »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 02 Eylül 2019, 00:35:45 »
saç alınan yerlerin son durumu

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #248 : 02 Eylül 2019, 01:00:52 »
Saçlar bomba olmuş bundan iyisi Hintell Başkan :D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #249 : 02 Eylül 2019, 01:14:25 »
Saçlar bomba olmuş bundan iyisi Hintell Başkan :D
haha teşekkür ederim abide hintell reisin saçının yanından bile geçemez benim saç

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #250 : 02 Eylül 2019, 04:28:03 »
Kardeşim maşallah saçların çok güzel oldu gerçekten. Finsiz takip et bakalim nasıl olacak durumun. Xpecia ya devam ediyor muydun kanka ?

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #251 : 02 Eylül 2019, 04:37:59 »
Kardeşim maşallah saçların çok güzel oldu gerçekten. Finsiz takip et bakalim nasıl olacak durumun. Xpecia ya devam ediyor muydun kanka ?
teşekkür ederim  xpecia ekimin ilk gününden beri kullanıyorum

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #252 : 03 Eylül 2019, 05:18:05 »
full güneş altında flashlı son durum
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2019, 12:41:03 Gönderen: son gohan »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 03 Eylül 2019, 13:14:54 »
Çok güzel saçlar dostum tarz yapmıssın:)
Global Moderator

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 03 Eylül 2019, 13:29:28 »
Çok güzel saçlar dostum tarz yapmıssın:)
çok teşekkür ederim abi ektirmeden önce uzatamıyorduk seyrek diye bi hevesimi alayım dedim:)

Facebook Twitter Instagram