Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38869 defa)

son gohan

• Hero Member
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #226 : 15 Ağustos 2019, 11:40:26 »
Sakın şu haline saç ektirme. Hem mevcut saçlarına zarar verebilirsin, hem pek açıklığın yok zaten. Dökülmeyi bekleyebilirsin birkaç sene. Ciddi bir açıklık olursa yaptırırsın 2. ekimi. 1500 Greft için girme bu riske.
abi sağol yorumun için zaten en erken 2sene sonra sacı 2sene vs uzatcam sonra 3yapcam o zamanki acıklığa göre

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #227 : 15 Ağustos 2019, 11:52:56 »
benim tepemde saç vardıki ekim önceside ek olarak ben hiç bi yan etki görmedim cinsellik konusunda özellikle
Tepedeki saça efsane etki etmiş fin.
Hayatının sonuna kadar kullanmalısın yoksa genetik nw5-6 arası hocam

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #228 : 15 Ağustos 2019, 13:00:31 »
Tepedeki saça efsane etki etmiş fin.
Hayatının sonuna kadar kullanmalısın yoksa genetik nw5-6 arası hocam
Aynen ömrünün sonuna kadar fin kullan ilerde çocuğun olur belki:Ddd  katılmıyorum tamamen saçma bi yorum olmuş justin..
Saçların gayet güzel kankam takılma bak dalgana ileride ciddi şekilde dökülürse ektirirsin tekrar

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #229 : 15 Ağustos 2019, 13:20:57 »
Aynen ömrünün sonuna kadar fin kullan ilerde çocuğun olur belki:Ddd  katılmıyorum tamamen saçma bi yorum olmuş justin..
Saçların gayet güzel kankam takılma bak dalgana ileride ciddi şekilde dökülürse ektirirsin tekrar
Tepedeki saçları finden önce minyatürize olmuş.
Tepede saçı varmış ama incelmekteymiş şuan sıkıntısı yok zaten adam sadece öne ektirmiş ilk sayfadaki fotosuna bak 7.5aylık tepesi zayıf ya da şuanki kadar güçlü değil.
Saç böyle dökülüyor zaten yavaş yavaş incele incele

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #230 : 15 Ağustos 2019, 13:30:37 »
Bu arada ofansif anlamayın beni hocam siz şanslısınız fin sizde etki ettiyse bu saçı çok rahat 10 sene korur.
Hairlosstalkta succes storiese bakın aynı sizin gibi responderlar çoğu 10+sene saçlarını korumuş.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #231 : 15 Ağustos 2019, 15:46:43 »
Bu arada ofansif anlamayın beni hocam siz şanslısınız fin sizde etki ettiyse bu saçı çok rahat 10 sene korur.
Hairlosstalkta succes storiese bakın aynı sizin gibi responderlar çoğu 10+sene saçlarını korumuş.

sen kaç sene korumayı düşünüyorsun justin.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #232 : 16 Ağustos 2019, 05:56:39 »
finası bi süre bırakıp duruma bakcam elimdeki 4-5kutu bitince duruma göre ilerde ekim ya da ektirmem bakalım babam 78yaşında nw5 civarı yanılmıyorsam ikizim nw0 desem yeridir ve çok gür abiminde 17-18de benim gibi şakakları acılmıstı suan 26yaşında bi dökülmesi yok saçıda gür
ikizimle abimin saçıda su fotoğraftaki
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2019, 06:12:40 Gönderen: son gohan »

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 16 Ağustos 2019, 09:48:04 »
Beyler kafayimi siyirdiniz. Finası evlenene kadar hatta 6 7 ay öncesine kadar kullanin sonra 2  3 cocuk yaptiktan sonra gene devam edrrsiniz. Sac hersey değildir sizin ve sonraki nesillerin sağlıklı olması daha önemli.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #234 : 16 Ağustos 2019, 11:10:19 »
Beyler kafayimi siyirdiniz. Finası evlenene kadar hatta 6 7 ay öncesine kadar kullanin sonra 2  3 cocuk yaptiktan sonra gene devam edrrsiniz. Sac hersey değildir sizin ve sonraki nesillerin sağlıklı olması daha önemli.
yan etki görmedim su an için zaten düzenli testleri vs yaptırarak kullanırsam kullanacağım

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #235 : 16 Ağustos 2019, 11:20:41 »
Hocam sonraki nesillerimde sağlıklı olmayacak kellij genetiğimden ötürü onlarda veletken finasa başlıcak böyle bir şey işte erkek tipi kellik.
Zaten kel olsam marketingim düşer yani alacağım kadında rezalet olur o zaman hiç çocuk yapmam zaten yapmayıda düşünmüyorum

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #236 : 16 Ağustos 2019, 13:05:00 »
Hocam sonraki nesillerimde sağlıklı olmayacak kellij genetiğimden ötürü onlarda veletken finasa başlıcak böyle bir şey işte erkek tipi kellik.
Zaten kel olsam marketingim düşer yani alacağım kadında rezalet olur o zaman hiç çocuk yapmam zaten yapmayıda düşünmüyorum
:D çok abartıyorsun başa gelen çekilir dökülen saç kafada durmaz dökülen dökülsün sonra ektir ve kurtul  bence olması gereken de bu en doğal çözüm.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #237 : 18 Ağustos 2019, 00:10:34 »
Saçların iyi durumda şuan bir süre finansı kesip xpecia ile devam et bakalım dökülme olmazsa bırak finasteridi. Ben senin genetik dökülmenin agresif olduğunu düşünmüyorum. Ani dökülme yaşarsan paniğe kapılmadan 2 günde 1 - 3 günde 1 - 4 günde 1 olarak bırakabilirsin.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #238 : 18 Ağustos 2019, 00:58:34 »
Fin falan kullanmayın kardeşim sperm kalitesibi kesin düşürüyor

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #239 : 18 Ağustos 2019, 04:02:25 »
Saçların iyi durumda şuan bir süre finansı kesip xpecia ile devam et bakalım dökülme olmazsa bırak finasteridi. Ben senin genetik dökülmenin agresif olduğunu düşünmüyorum. Ani dökülme yaşarsan paniğe kapılmadan 2 günde 1 - 3 günde 1 - 4 günde 1 olarak bırakabilirsin.
bende agresif olduğunu düşünmüyorum abi ztn 2kutu kaldı ondan sonra 3-4ay ara vercem dediğin gibi yapayım sağol abi tavsiyen için

Facebook Twitter Instagram