Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38873 defa)

son gohan

• Hero Member
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #211 : 20 Temmuz 2019, 02:33:10 »
şimdi bir de bir şey danışmak istiyorum bu finas bende etki etmiyor mu acaba 0yan etki gördüm suana kadar bir de benim ekimim cok iyi olmamasında galiba benim sucum var şimdi fotoğraflara baktımde 3-4günlerde dışarı çıkmışım güneşe 3.günde bildiğin şapka takmışım yazın takılanlardan 20günlerde bandana 1aylarda motor kaskı vs :D

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #212 : 20 Temmuz 2019, 02:40:23 »
Maşallah kardeşim benim saçlar süper görünüyor

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #213 : 20 Temmuz 2019, 11:24:53 »
Maşallah kardeşim benim saçlar süper görünüyor
sağol kanka umarım seninde istediğin gibi olur bence iyi de suan saçların sen bilirsin gene

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #214 : 21 Temmuz 2019, 04:54:57 »
dur abi daha senın tavsiyene uyup piearcingde yaptırcam kaşa^^:

Yakışır bence yaptır mutlaka :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #215 : 21 Temmuz 2019, 07:04:27 »
Yakışır bence yaptır mutlaka :).
döndüğümde onuda yaptırcam dövmede:D

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #216 : 05 Ağustos 2019, 04:57:01 »
ekim olalı 15 ay geçti ekimin ilk gününden beri xpecia kullanıyorum 8-9aydırda finastired kullanıyorum saçımın ıslak hali duştan sonraki ışıkta ve flashlı

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #217 : 05 Ağustos 2019, 04:57:58 »
bu da vertex ile tepenin son hali

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #218 : 05 Ağustos 2019, 05:53:03 »
bu da vertex ile tepenin son hali
Kanka bundan sonra 
22 yaşında ekim yaptırdım çok mutluyum öneriyorum demek yerine 22 yaşında finasa başladım öneriyorum demelisin.
Çünkü tependen saç çıkarıyor bu ekim sonucu oluşan saç değil 7.5ayında tepende saç yokmuş.
Hatta bence ön çizgideki ekim saçları dışında sonucun tamamen finasteride sonucu direk ve net 18 yaşında dökülmeye yeni yeni başlarken kullansaydın ekime bile gerek kalmazdı ve hala fini bırakmayı düşünüyorsun LOLLLLLLLLLL
Dua et fiansteride responderısın sırf finasteride  responderı olmak için nelerimi vermezdim ki.
Asıl olay saçın dökülmesinde değil fin responderı olmamakta bitiyor

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #219 : 05 Ağustos 2019, 06:53:03 »
Kanka bundan sonra 
22 yaşında ekim yaptırdım çok mutluyum öneriyorum demek yerine 22 yaşında finasa başladım öneriyorum demelisin.
Çünkü tependen saç çıkarıyor bu ekim sonucu oluşan saç değil 7.5ayında tepende saç yokmuş.
Hatta bence ön çizgideki ekim saçları dışında sonucun tamamen finasteride sonucu direk ve net 18 yaşında dökülmeye yeni yeni başlarken kullansaydın ekime bile gerek kalmazdı ve hala fini bırakmayı düşünüyorsun LOLLLLLLLLLL
Dua et fiansteride responderısın sırf finasteride  responderı olmak için nelerimi vermezdim ki.
Asıl olay saçın dökülmesinde değil fin responderı olmamakta bitiyor
benim tepemde saç vardıki ekim önceside ek olarak ben hiç bi yan etki görmedim cinsellik konusunda özellikle

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #220 : 15 Ağustos 2019, 08:21:43 »
herkese tekrardan selamlar bu konumu son güncellemem olacak ekim yaptıralı 15 ya da 16 ay geçti bu saatten sonra bi değişiliklilik olcağını düşünmüyorum sacımda başta bu forumu kuran hintell ve herkese tarafsız yardım etmeye çalışan tüm üyelere teşekkür ederim ekimin ilk gününden itibaren xpecia kullanıyorum yaklaşıkta ocaktan beride finastired kullanıyorum kendi adıma konuşmak gerekirse hiç yan etki görmedim artık yeni konuyuda döndüğümde 2.ekimi yaptırdıktan sonra açarım tekrardan teşekkür ederim herkese yorumları ve yardım sever tavırları için ek olarak fotoğraflar ışıklı ortamda ve ayrıyetten yakından flashlı çekilmiştir
son olarakta günlük dökülmelerim oluyor ekilenlerdende ekilmeyenlerde ama bi seyreklik gözüme çarpmadı
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2019, 08:29:40 Gönderen: son gohan »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #221 : 15 Ağustos 2019, 08:23:15 »
 bu da tepe ve vertex bölgesi

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #222 : 15 Ağustos 2019, 08:28:30 »
bu da son olarak ekim öncesi ve sonrası ekimden mutluyum %70 oranında suanki saç tatmin edici kısaykenki durumunu bilemiyorum eskiden sacımı uzatamazdım çok seyrek durduğu için şimdi gönül rahatlığıyla uzatabiliyorum ama iyikide ektirmişim demişim bi ara takıntı olmustu paso aynaya bakıyordum sacı hep 3 vs yapıyordum :)

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #223 : 15 Ağustos 2019, 09:16:29 »
2. ekimi neden düşünüyorsun kardeşim?

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #224 : 15 Ağustos 2019, 09:29:04 »
2. ekimi neden düşünüyorsun kardeşim?
seyreklikler var sol şakak ve arkalarda bi tık 2yıl sonra yaptırmayı düşünüyorum duruma göre eğer böyle kalırsa 1000-1500greft halleder gibi sorunu

Facebook Twitter Instagram