Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38907 defa)

son gohan

• Hero Member
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #151 : 19 Haziran 2019, 04:08:41 »
Dostum hayırlı olsun bastan sona okudum gecmis olsun öncelikle ekimin de gayet başarılı talma kafana saçlarının tadını çıkar darısı bizim başımıza
teşekkür ederim güzel yorumun için umarım kat kat iyilerine sahip olursunuz

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 19 Haziran 2019, 04:09:02 »
Harika sonuç harika saçlar
seninki daha iyi olacak rahat ol:)

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #153 : 25 Haziran 2019, 03:59:38 »
konuyu cok fazla güncelliyorumda   en net şekilde fotoğraf yerleri denk gelince güncelliyorum güneş ısığında cektim yoğun olan günlük finas ile xpecia devam ediyorum hiç yan etki görmedim suana kadar
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 06:54:50 Gönderen: son gohan »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 25 Haziran 2019, 04:00:14 »
111
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 04:23:22 Gönderen: son gohan »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #155 : 25 Haziran 2019, 05:51:23 »
Xpecia'nın etkisi var mı sence saçlarına? Varolan saçlarında çok canlı gözüküyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 25 Haziran 2019, 06:15:28 »
Xpecia'nın etkisi var mı sence saçlarına? Varolan saçlarında çok canlı gözüküyor.
abi acıkası bilmiyorum:D 1yılı geçti xpecia şampuanda ducray kullanıyorum her gün dus alıyorum  2 Gunde 1 ducrayda bana pek canlı gelmiyor normalde şaşırdım bunu duyunca senden ama dökülüyor yani sacım günlük ekilenlerde normallerde

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #157 : 25 Haziran 2019, 06:41:56 »
abi acıkası bilmiyorum:D 1yılı geçti xpecia şampuanda ducray kullanıyorum her gün dus alıyorum  2 Gunde 1 ducrayda bana pek canlı gelmiyor normalde şaşırdım bunu duyunca senden ama dökülüyor yani sacım günlük ekilenlerde normallerde

Ducray bende hafta da 2 gün kullanıyorum revita kadar etkili değil ben hair forte kullandığım için dermatit olmasın diye kullanıyorum. Saçların kara olması finasteridden olduğunu düşünüyorum ama canlı gözükmesi xpeciadan olabilir. Ya da düzenli duş aldığın içinde canlı gözükebilir saçlar. Ama kesinlikle iyi durumda şuanda. Kopmaya bağlı dökülmelere pek takılma onlar bende de oluyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #158 : 25 Haziran 2019, 06:54:01 »

Ducray bende hafta da 2 gün kullanıyorum revita kadar etkili değil ben hair forte kullandığım için dermatit olmasın diye kullanıyorum. Saçların kara olması finasteridden olduğunu düşünüyorum ama canlı gözükmesi xpeciadan olabilir. Ya da düzenli duş aldığın içinde canlı gözükebilir saçlar. Ama kesinlikle iyi durumda şuanda. Kopmaya bağlı dökülmelere pek takılma onlar bende de oluyor.
bi kutu daha ducray var bitince o zaman revita alayım

Rycka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #159 : 30 Haziran 2019, 21:57:58 »
İyi akşamlar. Özel mesaj da attım size görmediniz sanırım. Burdan da yazayım dedim. Ben de sadece şakak kısımlarına saç ektireceğim, sadece doğal dursun başka bir şey istemiyorum. Sizin ekim sanıyorum Emphair Ataşehir'de oldu, ben de orada ektirmeyi düşünüyordum forumu geç keşfettim fakat yarın askere gideceğim için ve dönüşte hemen saç ektireceğim için bu akşam karar vermem gerekiyor. Orada ektirmiş biri olarak bir öneriniz var mı? Sizin saçlarınıza baktığımda güzel duruyor ama siz yine bir ekim istiyor gibisiniz memnuniyetsizliğiniz nerden kaynaklı merak ediyorum, ektirdiğiniz yerle ilgili mi?

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #160 : 01 Temmuz 2019, 01:01:33 »
İyi akşamlar. Özel mesaj da attım size görmediniz sanırım. Burdan da yazayım dedim. Ben de sadece şakak kısımlarına saç ektireceğim, sadece doğal dursun başka bir şey istemiyorum. Sizin ekim sanıyorum Emphair Ataşehir'de oldu, ben de orada ektirmeyi düşünüyordum forumu geç keşfettim fakat yarın askere gideceğim için ve dönüşte hemen saç ektireceğim için bu akşam karar vermem gerekiyor. Orada ektirmiş biri olarak bir öneriniz var mı? Sizin saçlarınıza baktığımda güzel duruyor ama siz yine bir ekim istiyor gibisiniz memnuniyetsizliğiniz nerden kaynaklı merak ediyorum, ektirdiğiniz yerle ilgili mi?
ben acıbademde ektirdimde emphairde değil Yeşilköy international Acıbadem Nezail Demircilere ektirdim

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 01 Temmuz 2019, 01:19:20 »
Saçlar harika maşallah çok beğendim gayet yoğun duruyor güle güle tara.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #162 : 01 Temmuz 2019, 02:12:59 »
Saçlar harika maşallah çok beğendim gayet yoğun duruyor güle güle tara.
teşekkür ederim de yoğun değil ya seyrek 2-3sene içersinde nasipse Koray hocaya ekim yaptıracağım Koray hoca 2-3sene beklememi önerdi

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #163 : 01 Temmuz 2019, 05:38:36 »
bi kısım seyrek arka ve önde bazen normal bazen kötü belkide ben saçı ayırıyorum bazen ondandır
misal bu fotoğraf flashlı burda iyi en iyi sonucu kısa kestirdiğimde göreceğim ek olarak 15aydır xpecia 5ayı aşkındır finastired kullanıyorum hiç yan etki görmedim soran olursa diye

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #164 : 11 Temmuz 2019, 05:00:47 »
herkese selamlar konuyu şimdi güncelleme sebebim 1ay içinde 20kilo üstü vereceğim saçımın ne hale geleceğinide görmüş oluruz hem fotoğraflar dısarda flashlı cekilmiştir saç dağınık yapısmıs haldedir gün boyu bere taktığım için ek olarak günde finas xpecia devam 2-3sene sonda 2.ekimi düşünüyorum pek tatmin etmedi bu ekim

Facebook Twitter Instagram