Gönderen Konu: saç ekim acıbadem  (Okunma sayısı 38903 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekim acıbadem
« Yanıtla #135 : 01 Haziran 2019, 10:49:53 »
Aah bu gençlik... kardesim ne gerek var papaz gibi geziyorsun. Saç sakal kısa manken gibisin maşalla.
Saç sakal uzatma işini bırak eli yüzü düzgün olmayanlar yapsın kamufle etmek için eksiklerini.
Kes saçı sakalı kardesim..
abi burda normalde kendim 0 yapıp kesiyordum sakalı suan biraz kilo aldım o yüzden giremedim o riske adam akıllı berber bulamadım asyalılar yapmıyor sakal tırası saç için daha iyi yer araştırıyorum şimdilik:D çok teşekkür ederim bu arada güzel yorumun için abi beni mutlu ettin :)

Haklısın yurtdışında berber sıkıntısı var.. sakal traşı kolay iş onu kendin kolayca halledersin.
Ben yurtdışıda yaşadığım sıralar iyi bir berber olmuştum. Ev arkadaşımın sacını ben kesiyordum. Hatta kendi saçlarımıda zaman zaman kendim kısaltıyordum:)
sakalı arkadaş yapıyorduda o gitti şimdilik uzasın saç sakal da 0 en temizi:) valla helal olsun abi berbercilik zor  iş

Bizden yok yok gökhanım:) lakabım “google “ dır..
forumda yorumlarını takip ettiğim kadarıyla harbi google gibisin abi bu arada ismim murat benim bu eski bi çizgi film ismi knighta oyunlarda hep bu ismi kullanırım herkes gökhan sanıyor hintell reiste sanmıştı:)

Önemi yok benide herkes Sloocer sanıyor. Zaten Hintell inde gerçek adı farklı :)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 01 Haziran 2019, 11:07:34 »
Evet kısa kestirince biraz seyreklik ortaya çıkmış ama kısa saç maşallah çok iyi durmuş be kardeşim, çok yakışmış. Çok uzatma bence sen.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #137 : 01 Haziran 2019, 11:27:29 »
Evet kısa kestirince biraz seyreklik ortaya çıkmış ama kısa saç maşallah çok iyi durmuş be kardeşim, çok yakışmış. Çok uzatma bence sen.
teşekkür ederim güzel yorumun için abi o cok kısalar 6.aylarda biliyorsun benim uzunkende 8.aylarda çok seyrekti sonradan toparladı bakalım döndüğümde bi 3 yapıp durumu göreceğim bir de hep uzun saç hevesim vardı hazır burda berber sıkıntısıda varken o hevesiye alayım dedim:d

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #138 : 01 Haziran 2019, 14:31:23 »
Kısa saç daha çok yakışmış gerçekten sakallarında kesilmesi isabet olmuş.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #139 : 01 Haziran 2019, 21:50:19 »
Kısa saç daha çok yakışmış gerçekten sakallarında kesilmesi isabet olmuş.
abi normalde hep kısa saç takılıyorum bu fotoğraf 3numara 6.ayın sonunda çekmiştim cok rahat yıkama kuruma derdi vs:D teşekkür ederim güzel yorumun için ama 3te bi tık seyreklik vardı en son vurduğumda vs dönünce 3 vurunca bakacağım bu seyreklik var mı hala
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2019, 00:24:54 Gönderen: son gohan »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #140 : 09 Haziran 2019, 10:04:14 »
ekimin son hali gayet başarılı en net halde fotoğraf çekildim ekimin durumunu görebilmeniz için

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 09 Haziran 2019, 11:30:23 »
ekimin son hali gayet başarılı en net halde fotoğraf çekildim ekimin durumunu görebilmeniz için
Bu kadar net fotolar koyma kardeşim, az daha gözlerim bozuluyodu. :))

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #142 : 09 Haziran 2019, 12:03:57 »
Bu kadar net fotolar koyma kardeşim, az daha gözlerim bozuluyodu. :))
ama bu forum bunun için var en şeffaf şekilde saç ekim sürecini göstermemiz lazım bu fotoğraf gibi:)

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 09 Haziran 2019, 15:44:22 »
bence fotoğraf kalitesi yeterli  :) arada böyle fotoğraflarda atmak lazım güle güle tara kardeşim.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #144 : 17 Haziran 2019, 01:00:25 »
son durum bu flashlı fotoğraf xpecia finastirede devam ediyorum ek olarak günlük dökülmelerim oluyor ekilen saçlarımda döküldüğü vs oluyor

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 17 Haziran 2019, 01:15:58 »
Saçlarını kestir Gökhan, kısa saç yakışıyo sana. :)

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #146 : 17 Haziran 2019, 01:31:54 »
abi öncelikle  teşekkür ederim  güzel yorumun için ismim murat bu arada:D uzun saç hevesim vardı hep deneyeceğim bi olmadı keserim kesmek 30dklık iş uzatmak sıkıntı hem bu fotoğrafta yakışıyor bence^^

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 17 Haziran 2019, 02:17:11 »
abi öncelikle  teşekkür ederim  güzel yorumun için ismim murat bu arada:D uzun saç hevesim vardı hep deneyeceğim bi olmadı keserim kesmek 30dklık iş uzatmak sıkıntı hem bu fotoğrafta yakışıyor bence^^
Ben Gökhan diye alıştım sana, nasıl yapıcaz? :) Takılıyorum tabii ki, ben heralde kısa saçı sevdiğimden öyle geliyo bana. Ben kendi saçımı da hiç uzatmışlığım yoktur, uzun saçı bir sevemedim gitti.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #148 : 17 Haziran 2019, 02:21:26 »
Ben Gökhan diye alıştım sana, nasıl yapıcaz? :) Takılıyorum tabii ki, ben heralde kısa saçı sevdiğimden öyle geliyo bana. Ben kendi saçımı da hiç uzatmışlığım yoktur, uzun saçı bir sevemedim gitti.
abi sen gökhan demek istiyorsan söyle sıkıntı yok bence kısa saça bayılıyorum 3e zaten dönünce türkiyeye 3yaparım burda saldım kısaca sıça saç kolay bakımıda vs yıka cık direkxd

Gabo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #149 : 19 Haziran 2019, 01:40:28 »
Dostum hayırlı olsun bastan sona okudum gecmis olsun öncelikle ekimin de gayet başarılı talma kafana saçlarının tadını çıkar darısı bizim başımıza

Facebook Twitter Instagram