Gönderen Konu: saçlar Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?  (Okunma sayısı 12586 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saçlar Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?
« Yanıtla #31 : 29 Kasım 2018, 23:30:37 »
Abi bilip bilmeden konuşup sinirlerimi bozuyorlar ya akşam akşam yok gidiciymiş de bilmemnede nerden anladın gidici olduğunu.incelme var bizde biliyoruzki finas içiyoruz.Bi seferde moral vermezler çünkü kendileri kel ya başkalarının saçı olsun istemiyorlar.

yok yav Parabellum üstad senin kötülüğünü istemez yiğit'cim :) e satıyodun sabah 4 kutu pro pecia ne oldu ? karar mı değiştirdin
Global Moderator

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 30 Kasım 2018, 00:04:25 »
Hintel hocam yiğit in kötülüğünü tabikide istemem ben ne görüyorsam onu konuşmayi severim.Yiğit sana gelirsek bu kadar gergin olmana gerek yok relax ol haklısın moral vermek gerekli ama sen benim tanıdığım olsaydın ben senin yüzüne hic bir zaman saçın kötü dökülecek demezdim bana sorsan bile ama bu form da acik konusmak ney ise onu söylemek gerektiğini düsünuyorum bazi arkadaslar diyor ya burası moral yeri degil diye bencede değil..sunu deyim kendilerinin saçi yok diye başkasinin da olmasin demisin cok gereksiz düşüncelerin var onu belirteyim.seni de gayet iyi anliyorum saç insan psikolojisini tamamen çökertiyor senin bu şekilde atarlı konuşmalarını buna bağlıyorum.ben neden o kelimeyi konuştum dersen benim saç için kullanmadiğım tedavi kalmamıstır yıllardır gecici olarak mutlu oldum bazi ilaclardan 2 ay 3 ay sonuc aldım ama saçının dökülmesi nereye kadar gidecekse oraya kadar gidiyor çaban yanına kalıyor.tabiki secim senin kullan faydasını görürsün insallah.Bu arada yaşın 23 müş ergenlik dönemini de gecmişin daha sakin olabilirsin😂😂

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 30 Kasım 2018, 00:20:45 »
@hintell vazgeçtim satmaktan askerde kullanıcam kafaya koydum.askerden gelince bırakıcam çünkü askerde ısırgan suyumu yapamıyacağım ıcın geldiğimde saçımı daha kötü görmek istemiyorum.

@parabellum38  Abi tamam kusura bakma sinirlendim haklısın da adam ne demiş bak yukarda bu işlerden anlayan biri olmasam saçında seyrelmenin olduğunu farketmezdim demiş.Tavsiyen varmı peki ne yapalım yani seyrelme olduğu açık ama o kadar da kötü değil durum.Daha geç farketseydim seyrelmeyi daha da kötü olabilirdi.Ben şu anki halimden memnunum saçların ön kısıma ekim şart tabi ama finas ile toparladıktan sonra ekim yaptıracağım önlere.Moral bozmanın gereği yok boştan yere.Bir de hepsinin gideceğini nerden çıkarttınız onu anlamıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 30 Kasım 2018, 00:27:55 »
@hintell vazgeçtim satmaktan askerde kullanıcam kafaya koydum.askerden gelince bırakıcam çünkü askerde ısırgan suyumu yapamıyacağım ıcın geldiğimde saçımı daha kötü görmek istemiyorum.

@parabellum38  Abi tamam kusura bakma sinirlendim haklısın da adam ne demiş bak yukarda bu işlerden anlayan biri olmasam saçında seyrelmenin olduğunu farketmezdim demiş.Tavsiyen varmı peki ne yapalım yani seyrelme olduğu açık ama o kadar da kötü değil durum.Daha geç farketseydim seyrelmeyi daha da kötü olabilirdi.Ben şu anki halimden memnunum saçların ön kısıma ekim şart tabi ama finas ile toparladıktan sonra ekim yaptıracağım önlere.Moral bozmanın gereği yok boştan yere.Bir de hepsinin gideceğini nerden çıkarttınız onu anlamıyorum.

Yiğidim takma kafaya “kaderde varsa dökülmek neye yarar üzülmek “ de geç. Taktıkça büyür bu sorun, saçtanda olursun, İyi kötü düzenli  31 çekiyorsun ondanda olursun. Demedi deme..

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 30 Kasım 2018, 00:40:06 »
Önemli değil kardesim ben minoxil de kullandim miracle losyon diye bir ürün var onu da kullandım. finas ta kullandım ama uzun süreli değil aralıklarla 3 4 ay gibi süreler finas bana gelmiyor bunu anladım.doğal olarak karanfil suyu yaptım sarımsak doğal yağlar ile karıstirip ısırgan suyu doğal sampuanlar vitaminler falan filan öncesinde hersey kullandım ama sonuç döküldü saçlar saçlarına hiç birsey uygulamayan arkadaşlarımin coğunun sacları duruyor😀dedigim gibi döküleceği var ise engel olamıyorsun.sana tavsiyem nedir finastan fayda görenler var kullanmak istiyorsan sadece finas kullan iyi bir yerde ekim yaptır ilerleyen yıllarda uzun haline baktım şu an ekimlik bir durum yok saçında başka da birsey ile uğraşma tek çözümü ekim

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 30 Kasım 2018, 00:43:07 »
Önemli değil kardesim ben minoxil de kullandim miracle losyon diye bir ürün var onu da kullandım. finas ta kullandım ama uzun süreli değil aralıklarla 3 4 ay gibi süreler finas bana gelmiyor bunu anladım.doğal olarak karanfil suyu yaptım sarımsak doğal yağlar ile karıstirip ısırgan suyu doğal sampuanlar vitaminler falan filan öncesinde hersey kullandım ama sonuç döküldü saçlar saçlarına hiç birsey uygulamayan arkadaşlarımin coğunun sacları duruyor😀dedigim gibi döküleceği var ise engel olamıyorsun.sana tavsiyem nedir finastan fayda görenler var kullanmak istiyorsan sadece finas kullan iyi bir yerde ekim yaptır uzun haline baktım şu an ekimlik bir durum yok saçında ilerleyen zamanlar da başka da birsey ile uğraşma tek çözümü bu

Abi sağol kafaya bişey sürmüyorum zaten ne sürdüysem daha kötü yapışıyor saçlar direk.Sadece propecia ile devam edicem.Sertleşmede problem yarattı ama sorun değil.Meni normal geliyor.Sertleşme bırakınca geçermi sence ? Geçiyor diyorlar.Kısa hali güzel duruyor şu aynadaki fotoğrafa bakınca sanki ekim yapılmış gibi aynı.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2018, 00:44:00 Gönderen: Hintell »

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 30 Kasım 2018, 00:53:11 »
Daha önce takip ediyordum üyeliğim var evet.finas ilk kullandıgimda 4 ay kısa süre kullandım yan etki gordüm mü evet kısa sürede olsa menide seffaflasma azalma sertlesmede proplem cok az jinekomasti olmuştu hepsi geçti özellikle jinekomasti geçmez dediler ama o da geçti bende proplem kalmadı yani onu rahatlıkla söyleyebilirimkendi adıma.bu forum da finasın yılardir kullananlar var onlar daha iyi bilir hintell slocer v.s

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 30 Kasım 2018, 01:15:50 »
Daha önce takip ediyordum üyeliğim var evet.finas ilk kullandıgimda 4 ay kısa süre kullandım yan etki gordüm mü evet kısa sürede olsa menide seffaflasma azalma sertlesmede proplem cok az jinekomasti olmuştu hepsi geçti özellikle jinekomasti geçmez dediler ama o da geçti bende proplem kalmadı yani onu rahatlıkla söyleyebilirimkendi adıma.bu forum da finasın yılardir kullananlar var onlar daha iyi bilir hintell slocer v.s
Abi ben başlıyalı 17 gün oldu yani 17 tane hap yuttum toplamda.Şimdi bıraksam bundan sonra hiç almasam sadece xpecia ve biotin ile devam etsem sence sıkıntı olurmu ? 17 günden bişey olurmu bırakınca geçermi ?

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 30 Kasım 2018, 02:41:26 »
Kardesim buradaki kimse ilah değil biraz kendi iradenle de hareket et 23 yaşındasın 17 gün oldu bırakınca bişey olur mu adam nerden bilsin ? Onda olur 17 günde , sende olmaz .. Dışarıdan yardımsever bir göz , konu hakkında daha bilgili bir kaç kişi olarak gör buradaki insanları hangi konuya girsem seni görüyorum , hep bi endişe bi evham , bende çok takıyorum dökülmeye ama foruma yazman seni kurtarmıcak biraz daha içinde çöz sorununu kaldı ki soruların çok ilginç sorular değil hepsinin çözümü var hepsine de daha önce farklı şekilde cevaplar verilmiş .. evirip çevirip soruyosun ..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 30 Kasım 2018, 14:39:58 »
Benim kafam karıştı Yiğidim... sen kullanıcımızın? Satıcımısın?
Bir konuda kullanıyorum son kararım demişsin, diğer konuda satıyorum uygun fiyata vericem finastları demişsin?
Bizi aydınlatırmısın bu konuda?

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 30 Kasım 2018, 14:46:04 »
Benim kafam karıştı Yiğidim... sen kullanıcımızın? Satıcımısın?
Bir konuda kullanıyorum son kararım demişsin, diğer konuda satıyorum uygun fiyata vericem finastları demişsin?
Bizi aydınlatırmısın bu konuda?

Abi bu kararsızlık işte 17 günde yan etki gördüm gerçekten psikolojik olarak beni etkiledi.Gelince para biriktirip ektirecem abi yapacak bişey yok sağlığımda oynamak istemiyorum kullanmıcam artık.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 30 Kasım 2018, 15:27:18 »
Abi bu kararsızlık işte 17 günde yan etki gördüm gerçekten psikolojik olarak beni etkiledi.Gelince para biriktirip ektirecem abi yapacak bişey yok sağlığımda oynamak istemiyorum kullanmıcam artık.

Ben sana ilk mesajında yazmıştım “sen kullanma “ diye.. genelde öngörülerim isabetlidir. Bencede iyi yaparsın şimdiden kafaya takarsan bu saçları mevcut olanlarında keyfini Sefa’sını süremeden kaybedersin kardesim .

Betrayer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 30 Kasım 2018, 17:04:52 »
Kullanma.bu gidisle sacini dht degil stres dokucek

Facebook Twitter Instagram