Gönderen Konu: saçlar Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?  (Okunma sayısı 12587 defa)

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?
« Yanıtla #15 : 28 Kasım 2018, 19:53:29 »
“şuan norwood 6 gibi duruyor fakat genel açıklık norwood 1.5 yani saçlarınızın önü çizgisel olarak benden iyi .Eğer kellikten anlayan bir birey olmasaydım şu fotolarınıza baktığımda kelleştiğinizi anlamazdım”

“Nw 6 gibi ama siz Ekimden iyi anlamasaydınız dokulmemiş sanardınız ve anladığınız iÇin nw1.5 olduğunu tespit ettiniz. Doğrumu anlamısım cümleyi?
evet bu işlerı öğrenmemiş bir bayan ya da erkek olsam normal gözükürdü gözüme

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 28 Kasım 2018, 19:57:00 »
askerde kilo almazsın hocam ya orada zannetmiyorum hatta vücudun fitleşebilir bile.Finasın yan etkileri fazla ama gören az denemeye değer yan etkisi görüyorsan bırakırsın görmüyorsan sıkıntı yok.Ama bu işin usülü hastaneye gidip testo levellerine bakıp düzenli kontrol edip kullanmak buda önemli uzun vadeli etkisini bilemeyiz.Finas genelde saçları seyrelenlerde işe yarıyor sizde yarama oranı baya fazla durdurabilir ya da yavaşlatabilir ama çıkarır mı orası biraz şüpheli.Hairlosstalkta duta kullanıp çıkaran var ama ilginç hatta 19 yaşındaki velet deniyor bunu saçları fena gürleşiyor bu işin sonunda

bende dediğin gibi işe yarama oranı yüksek de başladım işte ayın 13 ünde askerden dönene kadar kullansam geldiğimde yine aynı halini çeksem baya arada fark olduğunu sende görürsün.saç da çıkartacağını düşünüyorum çünkü önlere baktığımda benım birsürü minyatür saç var.onlar bile kendine gelse yeter benim için.ekstra saç çıkartmasa da olur.olanı korusun bu halim bana yeter öyle değilmi ?

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 28 Kasım 2018, 19:59:33 »
bende dediğin gibi işe yarama oranı yüksek de başladım işte ayın 13 ünde askerden dönene kadar kullansam geldiğimde yine aynı halini çeksem baya arada fark olduğunu sende görürsün.saç da çıkartacağını düşünüyorum çünkü önlere baktığımda benım birsürü minyatür saç var.onlar bile kendine gelse yeter benim için.ekstra saç çıkartmasa da olur.olanı korusun bu halim bana yeter öyle değilmi ?
elbette yeter zaten diyorumki saçın önleri 3 olsun yanlar daha kısa olsun hiç kimse bir b*k anlamaz ve yakışırda şakaklar şuan iyi vaziyette bence kullanın hocam yan etki görürseniz isterseniz bırakın çünkü kullanmazsanız norwood 6 olacaksınız vertex ne alemde orası yırtsa iyi.Her zaman derim vertexin sağlamsa kurtulursun hacı

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 28 Kasım 2018, 20:04:35 »
elbette yeter zaten diyorumki saçın önleri 3 olsun yanlar daha kısa olsun hiç kimse bir b*k anlamaz ve yakışırda şakaklar şuan iyi vaziyette bence kullanın hocam yan etki görürseniz isterseniz bırakın çünkü kullanmazsanız norwood 6 olacaksınız vertex ne alemde orası yırtsa iyi.Her zaman derim vertexin sağlamsa kurtulursun hacı

vertexi de çekip atayım istersen bi sorun görünmüyor.ama diyorlarki dökülecek olan saç kısayken de dökülüyor siz farketmiyorsunuz doğrumu sence ?

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Kasım 2018, 20:08:27 »
vertexi de çekip atayım istersen bi sorun görünmüyor.ama diyorlarki dökülecek olan saç kısayken de dökülüyor siz farketmiyorsunuz doğrumu sence ?
yok öyle bir şey hocam önemli olan gürlük.Eğer vertex gürse şuan için sorun yok.Fakat seyrelme varsa orayıda kaybedeceksiniz.Birde saç dökülmesi çok değişik ve tahmin edilemez bir süreç kimisinde hızlı kimisinde yavaş kimisinde açılma kimisinde açılıp durma kimisinde tamamen dökülme vb hangisi olduğunuzu zaman gösterecek ama iyi bir ekim için vertexin gür olması lazım aklınızda bulunsun

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 28 Kasım 2018, 20:12:30 »
evet bu işlerı öğrenmemiş bir bayan ya da erkek olsam normal gözükürdü gözüme

-İşi bilmeyenler dökülmemiş sanıyor
-Siz işi bildiginiz için nw1.5 olduğunu anlamıssınız
-peki nw6 nerden çıktı? Nw6 demek komple kel demek? Siz işi bilen biri olarak nw0 ile 6 yı karıştırdınız sanırım.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 28 Kasım 2018, 20:37:10 »
-İşi bilmeyenler dökülmemiş sanıyor
-Siz işi bildiginiz için nw1.5 olduğunu anlamıssınız
-peki nw6 nerden çıktı? Nw6 demek komple kel demek? Siz işi bilen biri olarak nw0 ile 6 yı karıştırdınız sanırım.
:D hocam billur mu geçiyorsunuz.Adamın saçları kısa zamanda norwood 6 olacak işte tepe dökülüyor şuan için açıklığını baz alırsak nw 1.5 ama dökülme nw6 kısmındada var.Bugün için nw 1.5 sa kısa zamanda nw6 olacak biz bu işi hairlosstalkta bu şekilde hallediyoruz çünkü arkadaşta hem açılma hem de seyrelme var.

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 28 Kasım 2018, 20:45:11 »
Hahahahaha Sarper beni güldürdün akşam akşam billur mu geçiyorsun yazmış 😂😂😂😂😂😂

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2018, 20:49:26 »
Sarper haklısın kardesm uzunken gunluk o kadar dokulme yoktu ama dediğin gibi bende farkındayım nw 6 ya doğru gitme söz konusu.Şuanki durumum iyimi sence bunları korusam üzerine de biraz gürleştirme yapsam sence iyimi ? Finasterid bırakma kararı almıştım ama kesinlikle devam edeceğim deneyip görmek için sonucu.Askerdem geldiğimde bakarız duruma nasıl olmuş diye.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2018, 20:56:35 »
Sarper haklısın kardesm uzunken gunluk o kadar dokulme yoktu ama dediğin gibi bende farkındayım nw 6 ya doğru gitme söz konusu.Şuanki durumum iyimi sence bunları korusam üzerine de biraz gürleştirme yapsam sence iyimi ? Finasterid bırakma kararı almıştım ama kesinlikle devam edeceğim deneyip görmek için sonucu.Askerdem geldiğimde bakarız duruma nasıl olmuş diye.

İyi hocam iyi açıklık iyi fena değil

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 29 Kasım 2018, 20:30:25 »
Demek istediğim şu bu gün norwood 1.5 ama 1 sene ya da 2 sene sonra kesin olarak norwood 6.Çünkü seyrelme norwood 6 bölgesinde de var oralarda gidecek ama şuanlık bakın sadece şuanlık saçları norwood 1.5.

Sarper bu yorumu yeni gördüm 1 yada 2 seneye demişsin norwood 6 yı çok acele kel etmedinmi beni ? dayım bile 30 küsür yaşında norwood 6 değil tamam ben ona çektim ama adam 30 küsür yaşında o bile norwood 6 değil açıklıgı 4 yada 3 tür.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saçlar Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?
« Yanıtla #26 : 29 Kasım 2018, 22:29:34 »
Bilmiyorum da yanlıs konuşuyorsam afola😉askere gideceksen yaşın sanırım 20 baktim goremedim yaşını foto ya baktığımda seyrelme mevcut incelneler var saçinda finas kullansanda kullanmasanda gidici gibi saclarin yasinda 19 20 civarı ise durumun daha zor diyeyim.Uzun hali var mi saclarinin

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 29 Kasım 2018, 22:54:35 »
Bilmiyorum da yanlıs konuşuyorsam afola😉askere gideceksen yaşın sanırım 20 baktim goremedim yaşını foto ya baktığımda seyrelme mevcut incelneler var saçinda finas kullansanda kullanmasanda gidici gibi saclarin yasinda 19 20 civarı ise durumun daha zor diyeyim.Uzun hali var mi saclarinin

Abi siz moral bozmak içinmi varsınız ya neresi gidici allah aşkına gidici olsa çoktan giderdi 24 yaşında benden beter durumda olanlar var.benım yasım 23.finas ile toparlanmıyacakta neyle toparlanacak.bu işten anlamadığınız açık finas kullandığım halde gidermiş.şuan 0 dökülme var eskisinden daha iyiye gidiyor saçlarım.bilip bilmeden konuşmayın.var evet uzun hali.hiçmi bir insan bir insanın iyiliğini istemez bu dünyada ya gelmiş boş boş konuşuyorsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 29 Kasım 2018, 23:13:42 »
ne oldu gene çavuş  neden gerildin :) gitmeyin yigitimin üstüne :)
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 29 Kasım 2018, 23:26:04 »
ne oldu gene çavuş  neden gerildin :) gitmeyin yigitimin üstüne :)

Abi bilip bilmeden konuşup sinirlerimi bozuyorlar ya akşam akşam yok gidiciymiş de bilmemnede nerden anladın gidici olduğunu.incelme var bizde biliyoruzki finas içiyoruz.Bi seferde moral vermezler çünkü kendileri kel ya başkalarının saçı olsun istemiyorlar.

Facebook Twitter Instagram