Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi.. Sizce Bu Saçla Ekim Yaptırmalımıyım?/GÜNCEL RESİMLER  (Okunma sayısı 6461 defa)

chainlift

• Full Member
merhabalar arkadaşlar
yaşım 35.
20 yaşından buyana saç dökülmesi problemim var. son durum fotoğraflarda. babamda kellik mevcut. yaş 60 ancak hala ortalarda saç var. yani sıfır kel değil.
saçlarım ince telli.

1-) halihazırda ki saçlarımın dökülmesini engelleyip yeni ekimle beraber istediğim sonuca ulaşabilirmiyim?

2-)Tecrübelerinize istinaden soruyorum; sizce ekim sonrası nasıl olur.?

dökülme sürecinin sizleri de çok yorduğunu ve yorumlarınızın benim için çok önemli olduğunu lütfen unutmayın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Öncesi.. Sizce Bu Saçla Ekim Yaptırmalımıyım?
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2018, 01:41:29 »
var olan saçlarını dökülecek gibi görünüyor zaten genetik dökülmeden dolayı çok fazla kel alan ve hacim kaybı yaşanmış

sordugunuz sorunun 2 cevabı var donör bölgenizdeki saçlarınız kaliteli ise ve başarılı bır operosyon geçirirsenız güzel sonuc alırsınız

ama donör bölgenızdeki saçlarınız kalıtesız ve zayıf ise doğru bır operasyon ile ortalama bir sonuç yada tatmin etmeyen bir sonuc alırsınız..
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2018, 04:50:48 »
Donör bölgesi bana pek iyi gelmedi..... ekim yaptiracaksan.... sakaldan alimi da düsün...

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2018, 07:32:22 »
Donör bölgen kısa şu an onun için yanıltıcı olabilir ama saç tellerin ince gibi buna rağmen tamamen açılmamış ve yaşının 35 olması avantaj bu yaştan sonra dökülmen stabile geçer  iyi bir ekim merkezinde Alın çizgin geride 4000-5000 greft aralığında bir ekim ve destekleyici medikal tedavi ile iyi sonuç alırsın.

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2018, 07:51:06 »
Donör bölgen kısa şu an onun için yanıltıcı olabilir ama saç tellerin ince gibi buna rağmen tamamen açılmamış ve yaşının 35 olması avantaj bu yaştan sonra dökülmen stabile geçer  iyi bir ekim merkezinde Alın çizgin geride 4000-5000 greft aralığında bir ekim ve destekleyici medikal tedavi ile iyi sonuç alırsın.
peki hocam parça parçamı ekimi tavsiye edersiniz? mesela direk 4000-5000 greft mi? yoksa ilk etapta 2000 greft sonrası için bir ekim dahamı?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2018, 09:05:20 »
Her halükarda 2 aşamalı bir operasyon planlayın. 5000 vs. Gibi değil de 3000-3500 greftlik çok iddialı olmayan bir ön çizgi ve sıklıkta Ekim ile 4-5 yıl idare edip 2. Bir ekin işe 40 şı yaslarınızda açılmış olan yerleri ve belki seyrek kalan alanları sıkılaştırma yapıyor olmanız daha mantıklı.
Acele etmeyin, hata yapma şansınız pek Yok gibi.
Bence ense sıklığınız iyi sanırım foto flaşlı çekildiği için bu şekilde çıkmış.

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2018, 10:08:52 »
Her halükarda 2 aşamalı bir operasyon planlayın. 5000 vs. Gibi değil de 3000-3500 greftlik çok iddialı olmayan bir ön çizgi ve sıklıkta Ekim ile 4-5 yıl idare edip 2. Bir ekin işe 40 şı yaslarınızda açılmış olan yerleri ve belki seyrek kalan alanları sıkılaştırma yapıyor olmanız daha mantıklı.
Acele etmeyin, hata yapma şansınız pek Yok gibi.
Bence ense sıklığınız iyi sanırım foto flaşlı çekildiği için bu şekilde çıkmış.

Yeni bir fotoğraf çekip paylaşmak mantıklı olacak gibi. Ayrıca değerli fikirleriniz için çok çok teşekkürler

mahir611

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2018, 14:50:43 »
Kaç yaşındasın? Açıklık fazla tek seansta kapatmak zor olabilir o yüzden ön saç çizgini aşağıdan değil yukarıdan alki sık gözüksün saçların

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #8 : 22 Kasım 2018, 15:24:17 »
Kaç yaşındasın? Açıklık fazla tek seansta kapatmak zor olabilir o yüzden ön saç çizgini aşağıdan değil yukarıdan alki sık gözüksün saçların
Yaş 35 sayın abim

mahir611

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 22 Kasım 2018, 16:40:30 »
Yaş 35 sayın abim
Vakit gelmiş takıntı yapıyorsan ekmen faydalı olacaktır önden çekilmiş resim koyarsan ne tür saç çizgisi sana yakışır yorum yapmak isterdim

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2018, 23:59:00 »
Vakit gelmiş takıntı yapıyorsan ekmen faydalı olacaktır önden çekilmiş resim koyarsan ne tür saç çizgisi sana yakışır yorum yapmak isterdim
Detaylı resim paylaşacağım hocam. Siz zahmet edip yorum yaptınız teşekkür ederim.

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2018, 11:56:11 »
Detaylı resim paylaşacağım hocam. Siz zahmet edip yorum yaptınız teşekkür ederim.

sayın hocam ilk mesajımda resimleri güncelledim bakabilirmisiniz?

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2018, 12:00:59 »
resimleri güncelledim. yaşım 35. grupta saç ekimi yaptıran arkadaşların değişimleri heyecanlandırıyor.  yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. süreci çok irdeleyip ondan sonra karar vermek istiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tarzında 5000 greftlik bir operasyona ihtiyaç var. Ama var olan saçların da sağlıklı hale kavuşur ise şuan incelmiş ekilecek alanla birlikte güzel sıklık sağlar buda medikal tedavilerle olucak bişey

Resim deki ön cizgi planlama için ön cizgi olarak algılama

Donör delki saç kalınlığınız ince gibi bana mı öyle geliyor fotograftan öyle mi tam anlayamadım
Global Moderator

chainlift

• Full Member
Tarzında 5000 greftlik bir operasyona ihtiyaç var. Ama var olan saçların da sağlıklı hale kavuşur ise şuan incelmiş ekilecek alanla birlikte güzel sıklık sağlar buda medikal tedavilerle olucak bişey

Resim deki ön cizgi planlama için ön cizgi olarak algılama

Donör delki saç kalınlığınız ince gibi bana mı öyle geliyor fotograftan öyle mi tam anlayamadım
saçlarım zayıf hintell hocam. herhangi bir ilaç kullanmıyorum. inanın mutlu oldum yorumunuz için. teşekkürler

Facebook Twitter Instagram