Gönderen Konu: Hisar Hastahanesi Estemylife 4500 Greft  (Okunma sayısı 17905 defa)

KaybedenlerKulubu

• Full Member
Ynt: Hisar Hastahanesi Estemylife 4500 Greft
« Yanıtla #90 : 04 Mart 2019, 15:57:34 »
Xpecia konusunda bende bir iki kelam edeyim. Daha finas nedir yan etki nasıldırdan önce xpecia kullandım tabi xpeciada finas yok sadece yukarıdaki belirtileri bende yaşadım kasıkta ağrı menide sıvılaşma hatta yağlanma neyse bıraktım askere gittim geldim saç ektirdim bu sitede takılmaya başladım sonra finas diye bişey duydum yan etkiler falan derken bir kaç kullanıcıdan xpecianında böyle yan etkileri olduğunu okudum sonra dedimki bu hapı bende kullandım demekki o dönemki durumlar bu haptan kaynaklanıyormuş. Şimdi psikolojik diyen arkadaş benim durumumda mı psikolojik. Bu xpeciada finas olmasada saw palmetto var oda dht baskılıyor, demekki içerisindeki doz bendeki dht yi baya baskıladıki bende böyle etki yaptı. Ben şu kafayı anlamıyorum arkadaş hormonu baskılıyorsun illaki yan etkisi olacak bu biyolojinin kanunu Adam diyorki ben yan etki görmedim. Kardeşim hissetmemen  yan etki görmediğin anlamına gelmez. Tahlil yaptırdınmı sperm ölçümü yaptırdınmı yağ ölçümü yaptırdınmı memelerine şöyle aynada bakıp avuçladınmı :) anlamazsın tabi. Hormon seviyesi ile oynuyosan bunun bir geri dönüşü illaki OLACAK. Doğada hiçbir şey yoktan var vardan yok edilmez sadece dönüşür :D yani Müslüm babanında dediği gibi herşeyin bir bedeli var :D Sadece takas ediyoruz olay bu

Çok haklısın valla ben xpecia nın bu kadar etki edeceğini bile bilmiyordum finanstan biraz ürkmüştüm yorumlardan dolayı ona bile baslayacakken korkularımı yenmişken xpecia nın sıkıntı çıkarttığını görünce iyice soğudum sperm kalitesinin düştüğünü yada ne duruma geldiğini görmen icin İnan bi doktora bile girmene gerek yok sperm bildigin su gibi kusura bakmayında isteksizlik bariz vardı bunları geçtim illaki etkisi olur başta dedim ama sonra kasık agrısı başladı sızlıyordu sürekli sırf bundan korktuğum icin bıraktım bi kaç güne sperm kalitesi isteksizlik kalktı ama bıraktıktan sonra idrardan sonra idrar gelmesi sorunu oluştu wc ile oda allahtan yan yana gidip gidip geliyordum ben en çok idrar sonrası idrar probleminden sıkıntı cektim uzun süre devam etti valla ben bunları kendim bizzat yaşadım arkadaş çok güzel yorumlamış herşeyin bi bedeli var cidden onun icin 2-3 günde bir bakım uyguluyorum sacıma bemix karışım cam terebendin badem yağı argan yağı ve sık sık masaj yapıyorum artık nasibe ne çıkarsa 😂😂🙏🏻

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #91 : 07 Mart 2019, 14:56:41 »
115. Gün sonuçları kuru ve ıslak fotoları alt alta atacam ıslak dediğim hali bakım yağları uyguluyorum her gün ihtiyacı olan için ;

Bemix amp.
Bephanten amp.
Evingen amp.
Çam terebendin yağı
Badem yağı
Argan yağı

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #92 : 07 Mart 2019, 14:57:46 »
Extra fotolar 115 . Gün ıslak

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 07 Mart 2019, 15:12:33 »
Proscarda ekleyebilirsin çıkışlar başlamış kardeşim
Global Moderator

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #94 : 07 Mart 2019, 15:16:49 »

Ya xpecia biraz sıkıntı yaşattı hintell okudun mu bilmiyorum ama biraz problem yaşadım biraz ürtktüm diyebilirim şimdi saçların çıkış yapmasını istiyorum ama yan etkiler de ürküttü beni ne yapacağımı bilemedim şimdi xpecia dan sorun yaşayan biri olarak proscar mı yoksa finanstrid  bi başlayım mı ? Sıkıntı çıkarırsa bırakayım mı valla ne diyorsan yapacam ama sıkıntı çıkarırsa tekrar bırakacam 😞

Sivasli_

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #95 : 07 Mart 2019, 15:26:48 »
Ya xpecia biraz sıkıntı yaşattı hintell okudun mu bilmiyorum ama biraz problem yaşadım biraz ürtktüm diyebilirim şimdi saçların çıkış yapmasını istiyorum ama yan etkiler de ürküttü beni ne yapacağımı bilemedim şimdi xpecia dan sorun yaşayan biri olarak proscar mı yoksa finanstrid  bi başlayım mı ? Sıkıntı çıkarırsa bırakayım mı valla ne diyorsan yapacam ama sıkıntı çıkarırsa tekrar bırakacam 😞

Kardesim, benim ekimi yapan hocaya sordum, ne kullaniyim diye, bana direk hic bisey kullanma dedi.. Yan etkilerinden falan degil, ancak kullanmayi birakinca dökme yapar dedi.. Yani vucudu alistirip birakirsan dökülür gibisine..

Ne kadar dogru ne kadar yalan bilemem..

Ben sahsen yan etkilerini okuyunca oluruna biraktim, ve hic bisey kullanmadim..

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #96 : 07 Mart 2019, 15:29:05 »
Kardesim, benim ekimi yapan hocaya sordum, ne kullaniyim diye, bana direk hic bisey kullanma dedi.. Yan etkilerinden falan degil, ancak kullanmayi birakinca dökme yapar dedi.. Yani vucudu alistirip birakirsan dökülür gibisine..

Ne kadar dogru ne kadar yalan bilemem..

Ben sahsen yan etkilerini okuyunca oluruna biraktim, ve hic bisey kullanmadim..

Valla kardeşim bende xpecia da biraz sıkıntı yaşadım kutu bitmeye yakındı bitince hatta tavsiye ile finans a başlayacaktım xpecia sıkıntı yapınca iyice kıllandım korkmaya başladım ama bi acıdan da o kadar emek o kadar caba var çıkışları etkiler mi bilmiyorum ama desteklediğini söylüyorlar ikilemdeyim ne yapacağımı bilemedim zaten şuan 4 Ay oldu hemen hemen tam sıkıntılı dönemler ortada kaldım 😞😞

Sivasli_

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #97 : 07 Mart 2019, 15:41:40 »
Valla kardeşim bende xpecia da biraz sıkıntı yaşadım kutu bitmeye yakındı bitince hatta tavsiye ile finans a başlayacaktım xpecia sıkıntı yapınca iyice kıllandım korkmaya başladım ama bi acıdan da o kadar emek o kadar caba var çıkışları etkiler mi bilmiyorum ama desteklediğini söylüyorlar ikilemdeyim ne yapacağımı bilemedim zaten şuan 4 Ay oldu hemen hemen tam sıkıntılı dönemler ortada kaldım 😞😞

Vallaha ben sadece normal B vitamini kullaniyorum.. Türkiyede varmidir bilmiyorum, ben yurtdisindayim normal B viatmin takviyesi kullandigim yani..  Baskada bisey kullanmaya cesaretim olmaz herhalde..

Hemen hemen ayni zamanlardayiz, seninle..

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #98 : 07 Mart 2019, 15:44:07 »
Vallaha ben sadece normal B vitamini kullaniyorum.. Türkiyede varmidir bilmiyorum, ben yurtdisindayim normal B viatmin takviyesi kullandigim yani..  Baskada bisey kullanmaya cesaretim olmaz herhalde..

Hemen hemen ayni zamanlardayiz, seninle..

Benim bünye xpecia ya bile yenik düştü ise finans düşünemiyorum bile 😞 eyw kardeşim bende senin konunu bugün den itibaren takipteyim o zaman 🙏🏻

Sivasli_

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #99 : 07 Mart 2019, 15:53:18 »
Benim bünye xpecia ya bile yenik düştü ise finans düşünemiyorum bile 😞 eyw kardeşim bende senin konunu bugün den itibaren takipteyim o zaman 🙏🏻

Eyvallah hocam... Bende takipdeyim..

Saygilar..

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #100 : 07 Mart 2019, 20:02:13 »
Arkadaşlar eski foto yani Ekim’den önceki saçın açık olan kısmının fotosunu atıyorum şuanki hali üstte paylaştım bugün fotolar mevcut

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #101 : 10 Mart 2019, 19:27:13 »

Hintel 118 . Gün foto su bu da sana bişi sorucam kardeşim ben mi tribe giriyorum yoksa saç da hala gelişme yok aynı mı çözemedim Ekim’den önceki hali ile gerçekten fark varmı bir de sen şok dökülmeden kalan saç çok var demiştin Ekim öncesi daha net bi foto buldum paylaşıyorum suan yeni fotolarla da bi sana zahmet gerçekten farklılık varmı bi yorum atsan ben tarafsız olamıyorum sürekli saçın foto cek cek aradaki farkı çözemiyorum artık 😞

118 gün iki foto ve Ekim öncesi foto yorum yaparsan gelişme sahiden varmı yokmu

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 10 Mart 2019, 19:37:40 »
Konu dışı ama bişey sormak istiyorum.. Youtuber misin 🙂

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #103 : 10 Mart 2019, 19:39:06 »
Konu dışı ama bişey sormak istiyorum.. Youtuber misin 🙂

Hayır oyun felan oynamayı seven biriyim arka taraftaki sisteme bakarak diyorsan hobi diyelim ☺

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 10 Mart 2019, 19:58:16 »
Süreç zamanlamasına göre fena değil gibi bana olacak bu ekim gibi geldi.

Facebook Twitter Instagram