Gönderen Konu: Hisar Hastahanesi Estemylife 4500 Greft  (Okunma sayısı 17913 defa)

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar Hastahanesi Estemylife 4500 Greft
« Yanıtla #76 : 22 Şubat 2019, 07:49:55 »
Deri altı kanlanma durumu çok iyi. Bu sebepten saçlar çok fazla şoka bile uğramadı. Hemen baş göstermeye başladılar ve şuan gayet iyi gidiyor. Saçlar gümbür gümbür geliyor diyebiliriz. Saç rengine ve yapısına bakarsak bir Burak Özçivit modeli çıkar ortaya 🙂

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #77 : 22 Şubat 2019, 12:26:31 »
İnşallah hocam umarım verdiğimiz emeğe değer destek kullanmadığım icin xpecia finans gibi ilaçlar bilmiyorum ne kadar çıkış olucak ama xpecia sıkıntı çıkardığı icin yanaşmıyorum pek destek ilaçlarına umarım güzel çıkışlar olur sadece 2-3 günde bir bakım yapıyorum 😌

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 22 Şubat 2019, 15:30:34 »
İnşallah hocam umarım verdiğimiz emeğe değer destek kullanmadığım icin xpecia finans gibi ilaçlar bilmiyorum ne kadar çıkış olucak ama xpecia sıkıntı çıkardığı icin yanaşmıyorum pek destek ilaçlarına umarım güzel çıkışlar olur sadece 2-3 günde bir bakım yapıyorum 😌
Senin saçın için desteğe hiç gerek yok zaten. Gayet kaliteli ve uzayabilen bir saç. Saçı kaliteli olmayan, agrasif dökülme yaşayan kişilerin ilaç desteği alması gerekir. İlaç kullanarak vücudunu yıpratmadığın iyi olmuş. Şimdilik bol sabır diliyorum.

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #79 : 22 Şubat 2019, 15:35:42 »
Senin saçın için desteğe hiç gerek yok zaten. Gayet kaliteli ve uzayabilen bir saç. Saçı kaliteli olmayan, agrasif dökülme yaşayan kişilerin ilaç desteği alması gerekir. İlaç kullanarak vücudunu yıpratmadığın iyi olmuş. Şimdilik bol sabır diliyorum.

Valla çok teşekkür ederim ben destek ilaçlarını bıraktığım icin mecburiyetten oldu ama biraz çıkışlarda sorun yaşarım sanıyordum sağlık durumunu da etkileyince dedim artık ya nasip ne çıkarsa . Xpecia 16 gün kullandım isteksizlik kasıkta agrı sperm kalitesi bozuldu baya kötü olmustum bıraktık 4-5 güne istek problemi kalktı hatta idrar yollarını mı ne tetikliyor du sanırım idrar dan sonra idrar gelmesi bile yaşadım 2-3 haftaya anca topladı korktum kalıcı olur problem diye ama çok şükür vücut attı o sıkıntıları şuanlık sadece evingen bepanthen bemix ampul cam terebendi badem yağı kürü uyguluyorum 3 güne bi birde günde bi kaç defa masaj yapıyorum kan akışı hızlansın diye

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 22 Şubat 2019, 17:53:13 »
Valla çok teşekkür ederim ben destek ilaçlarını bıraktığım icin mecburiyetten oldu ama biraz çıkışlarda sorun yaşarım sanıyordum sağlık durumunu da etkileyince dedim artık ya nasip ne çıkarsa . Xpecia 16 gün kullandım isteksizlik kasıkta agrı sperm kalitesi bozuldu baya kötü olmustum bıraktık 4-5 güne istek problemi kalktı hatta idrar yollarını mı ne tetikliyor du sanırım idrar dan sonra idrar gelmesi bile yaşadım 2-3 haftaya anca topladı korktum kalıcı olur problem diye ama çok şükür vücut attı o sıkıntıları şuanlık sadece evingen bepanthen bemix ampul cam terebendi badem yağı kürü uyguluyorum 3 güne bi birde günde bi kaç defa masaj yapıyorum kan akışı hızlansın diye
Şuanki uyguşamalar bence çok daha iyi. Sonuçta ilaçların yan etkileri söz konusu. Badem yağı, çam terebenti gibi doğal ürünler çok daha sağlıklı vede mantıklıdır. Lakin saça masaj yapmayı her gün 10 dakika yapmak daha yararlıdır. Çünkü doktorların tavsiyesi bu şekilde. Hem köklerin beslenmesini hemde kan akışını daha iyi hızlandırır günlük yapılan masaj.

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #81 : 22 Şubat 2019, 23:36:04 »
Şuanki uyguşamalar bence çok daha iyi. Sonuçta ilaçların yan etkileri söz konusu. Badem yağı, çam terebenti gibi doğal ürünler çok daha sağlıklı vede mantıklıdır. Lakin saça masaj yapmayı her gün 10 dakika yapmak daha yararlıdır. Çünkü doktorların tavsiyesi bu şekilde. Hem köklerin beslenmesini hemde kan akışını daha iyi hızlandırır günlük yapılan masaj.

Haklısın masaj sürekli yapıyorum ve bugün tekrar bi karışım yaptırdım biraz araştırıp şu şekilde ;

Bemiks Amp.
Evigen Amp.
Bepanthol Amp.
Badem Yağı
Argan Yağı
Çam Terebendin
Tıbbi Zeytinyağı

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 23 Şubat 2019, 12:07:27 »
Haklısın masaj sürekli yapıyorum ve bugün tekrar bi karışım yaptırdım biraz araştırıp şu şekilde ;

Bemiks Amp.
Evigen Amp.
Bepanthol Amp.
Badem Yağı
Argan Yağı
Çam Terebendin
Tıbbi Zeytinyağı
Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler. Umarım diğer arkadaşlarada faydası olur. Bilgilenmiş olurlar. Karışımın içerisine çörek otu yapı tavsiye ederim. Peygamberimiz (sav) ölüm hariç bir çok derde deva olduğunu belirtmiştir. Tıbbende tescillenmiştir.

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #83 : 25 Şubat 2019, 23:45:10 »
Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler. Umarım diğer arkadaşlarada faydası olur. Bilgilenmiş olurlar. Karışımın içerisine çörek otu yapı tavsiye ederim. Peygamberimiz (sav) ölüm hariç bir çok derde deva olduğunu belirtmiştir. Tıbbende tescillenmiştir.

105 inci gün farklı açıdan fotolar

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #84 : 01 Mart 2019, 22:35:58 »
Saçı kestirdim 108 . Gün kısa saclı çıkışlar daha belirgin görülüyor diye bi de saçım toplasın diye kısa tutuyorum bu haldeyken daha az sırıtıyor açıklık . Çıkışlar sanırım yavaş ilerliyor orta kısımda hala gür bi saç çıkışı görülmedi tek tek baş veriyor ama hala orta kısım seyrek yorumlarınızı eksik etmeyin 🙏🏻🙏🏻

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 01 Mart 2019, 22:48:05 »
güzel gidiyor,boş yerlerden çıkışlar var yalnız expecia konusunda senin olayın psikolojik bunu bil.

KaybedenlerKulubu

• Full Member
« Yanıtla #86 : 01 Mart 2019, 23:40:00 »
güzel gidiyor,boş yerlerden çıkışlar var yalnız expecia konusunda senin olayın psikolojik bunu bil.

Hocam İnan’ın psikolojik degil ben isteyerek başladım ve hiç bir şekilde takıntı yapmadım ilacı kullanırken hatta isteyerek memnun dum hiç takıntı yapmadım acaba yan etki varmıyor diye ama kullandıktan sonra kaşıklarda agrı şiddetli oldu meni su gibi gelmeye başladı hani hissediyorsun ve bıraktığım da idrar dan sonra idrar gelmesi problemi vardı çok şükür bi hafta da felan düzeldi isteksizlik bile vardı psikolojik degil İnan bunların hepsini yaşadım ve hiç bu ilaçtandır izlenimine kapılmadım hatta bi kaç gün içmeyim dediğim de Ağrı’nın felan geçtiğini hissettim sonra bırakmaya karar verdim

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 02 Mart 2019, 01:26:13 »
Xpecia konusunda bende bir iki kelam edeyim. Daha finas nedir yan etki nasıldırdan önce xpecia kullandım tabi xpeciada finas yok sadece yukarıdaki belirtileri bende yaşadım kasıkta ağrı menide sıvılaşma hatta yağlanma neyse bıraktım askere gittim geldim saç ektirdim bu sitede takılmaya başladım sonra finas diye bişey duydum yan etkiler falan derken bir kaç kullanıcıdan xpecianında böyle yan etkileri olduğunu okudum sonra dedimki bu hapı bende kullandım demekki o dönemki durumlar bu haptan kaynaklanıyormuş. Şimdi psikolojik diyen arkadaş benim durumumda mı psikolojik. Bu xpeciada finas olmasada saw palmetto var oda dht baskılıyor, demekki içerisindeki doz bendeki dht yi baya baskıladıki bende böyle etki yaptı. Ben şu kafayı anlamıyorum arkadaş hormonu baskılıyorsun illaki yan etkisi olacak bu biyolojinin kanunu Adam diyorki ben yan etki görmedim. Kardeşim hissetmemen  yan etki görmediğin anlamına gelmez. Tahlil yaptırdınmı sperm ölçümü yaptırdınmı yağ ölçümü yaptırdınmı memelerine şöyle aynada bakıp avuçladınmı :) anlamazsın tabi. Hormon seviyesi ile oynuyosan bunun bir geri dönüşü illaki OLACAK. Doğada hiçbir şey yoktan var vardan yok edilmez sadece dönüşür :D yani Müslüm babanında dediği gibi herşeyin bir bedeli var :D Sadece takas ediyoruz olay bu

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #88 : 02 Mart 2019, 13:11:00 »
Xpecia konusunda bende bir iki kelam edeyim. Daha finas nedir yan etki nasıldırdan önce xpecia kullandım tabi xpeciada finas yok sadece yukarıdaki belirtileri bende yaşadım kasıkta ağrı menide sıvılaşma hatta yağlanma neyse bıraktım askere gittim geldim saç ektirdim bu sitede takılmaya başladım sonra finas diye bişey duydum yan etkiler falan derken bir kaç kullanıcıdan xpecianında böyle yan etkileri olduğunu okudum sonra dedimki bu hapı bende kullandım demekki o dönemki durumlar bu haptan kaynaklanıyormuş. Şimdi psikolojik diyen arkadaş benim durumumda mı psikolojik. Bu xpeciada finas olmasada saw palmetto var oda dht baskılıyor, demekki içerisindeki doz bendeki dht yi baya baskıladıki bende böyle etki yaptı. Ben şu kafayı anlamıyorum arkadaş hormonu baskılıyorsun illaki yan etkisi olacak bu biyolojinin kanunu Adam diyorki ben yan etki görmedim. Kardeşim hissetmemen  yan etki görmediğin anlamına gelmez. Tahlil yaptırdınmı sperm ölçümü yaptırdınmı yağ ölçümü yaptırdınmı memelerine şöyle aynada bakıp avuçladınmı :) anlamazsın tabi. Hormon seviyesi ile oynuyosan bunun bir geri dönüşü illaki OLACAK. Doğada hiçbir şey yoktan var vardan yok edilmez sadece dönüşür :D yani Müslüm babanında dediği gibi herşeyin bir bedeli var :D Sadece takas ediyoruz olay bu

Propecia kullandığımın 3. günü yan etkisini hissettim yarıya bölerek kullandım yine yan etkileri devam etti bıraktım. 1 sene kullanıp bıraktıktan sonra sertleşme sorunu olan birini gördüm forumda üroloğa gideceğini söyleyip 2 senedir foruma uğramamış. Onun adına üzüldüm. İnşallah problemi sonlanmıştır. Bu ilacı içipte yan etkisini görmeyeni mümkün değil diye düşünüyorum.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 02 Mart 2019, 14:01:00 »
Valla bende sadece xpecia ve biotin kullanıyorum . Bende de kasık ağrısı ve isteksizlik oluştu. Yanlız normalde su içmeyi çok severim günde 3 litre civarı su içerdim. Ekimden sonra inanılmaz bir şekilde günde 6 litre su içmeye başladım. İnternette fazla su içmenin kasık ağrısı yapabileceğini öğrendim. Suyu azalttım ve psikolojik mı bilmiyorum bahsettiğim yan etkiler kayboldu. Geçmeseydi bende xpecia yi bırakacaktım. Finans kullansam ne olurdu bilmiyorum 🤣
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram