Gönderen Konu: 6 ay finasterid kullanimi sonrasi karsilastirma  (Okunma sayısı 6993 defa)

yigit10

• Ziyaretçi
Ynt: 6 ay finasterid kullanimi sonrasi karsilastirma
« Yanıtla #16 : 30 Kasım 2018, 00:54:53 »
Tepenin son halini göremedim abi bir resim daha atarmısın tepeyi son halini.

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2018, 01:27:22 »
finasterid ilk gözlegörülür etkiyi 8 9 aylarda belli ediyor oda çok dikkatliyseniz  2.yıl tamam diyorsunuz ben bunu kullandığım sürece saçlarım dökülmez daha sonra her geçen sene saçlar daha sağlamlaşıyor var olan saçlarınız tamamen kalınlaşıp sağlıklı hale geliyor boş alanlarda saçda çıkıyor ama ince saçlar  bunu yaparkende saç dökülmeniz durmuyor saçın normal döngüsü devam ediyor yani  minoxidil i ilk kullandığımız zamanı bilirsiniz asla saç dökülmez tek tel bile taaki etkisini kaybedene  7 8 aya kadar ama proscar öyle değil  son 4 yıldır aralık vermeden kullanıyorum daha önceki dönemlerdede kullanmıştım toplam 7 8 yıl kullanmışlığım var

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2018, 10:13:14 »
finasterid ilk gözlegörülür etkiyi 8 9 aylarda belli ediyor oda çok dikkatliyseniz  2.yıl tamam diyorsunuz ben bunu kullandığım sürece saçlarım dökülmez daha sonra her geçen sene saçlar daha sağlamlaşıyor var olan saçlarınız tamamen kalınlaşıp sağlıklı hale geliyor boş alanlarda saçda çıkıyor ama ince saçlar  bunu yaparkende saç dökülmeniz durmuyor saçın normal döngüsü devam ediyor yani  minoxidil i ilk kullandığımız zamanı bilirsiniz asla saç dökülmez tek tel bile taaki etkisini kaybedene  7 8 aya kadar ama proscar öyle değil  son 4 yıldır aralık vermeden kullanıyorum daha önceki dönemlerdede kullanmıştım toplam 7 8 yıl kullanmışlığım var
Çok uzun bir süre hocam  7-8 sene aralıksız kullanmışsınız yan etkileri konsunda takıntılı değilsiniz sanırım

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 02 Aralık 2018, 19:22:58 »
evet çok takıntı yapmıyorum yan etkileri cinsel performansda düşüş yapıyor ama 2 gün içmezsem normale dönüyor benim için asıl yan etki  depresyon bunalım gibi bişeyler yapıyor onuda çözüyorum saçların iyiye gitmesi moralimi yükseltiyor  uğraşıcak hobiler bulup  engellemeye çalışıyorum kısmen başarılı oluyor

kartalKARTAİ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Aralık 2018, 15:12:35 »
arkadaşlar seda hnm maille dönüş yaptı bana da 11 aralık için görüşme verdi ama mailde greft belirtmedi orda mi belirleyecekler acaba bide metrobüs le asmede nasıl giderim kısa yoldan  :D

mahir611

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 17 Aralık 2018, 09:16:54 »
Donör bölgeye bakınca bariz belli oluyor saçların kalinlastogi acikligin kapandığı bende 1 hafta oldu ilaca başlayalı kasik bölgesinde hafif ağrı oluyor belki zamanla geçer

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 11 Mayıs 2019, 00:31:26 »
gözle görülür net bir ilerleme çok. saçlar kalınlaşmış gibi.

ama ilerleme olmaması kötü bir şey değil; çünkü gerileme olmamış :))

melar

• Full Member
« Yanıtla #23 : 12 Mayıs 2019, 13:35:26 »
Merhaba,

ben de saclarinizda hafiften bir kalinlasma gözlemledim. Finasterid zaten kaybolan saci geri getirmez ya da cok azini geri getirir. Finasteridin asil yaptigi daha fazla sac kaybini önlemek. Eger sac dökülmenizi durdurmadiysa ise yaramamis diyebiliriz. Ama sanki finasterid yapmasi gerekeni sizde gayet yapmis gibi. Ha bir de su var, 6 ay cok kisa bir süre etkiyi görmek icin.

Saygilar,
Melar

Facebook Twitter Instagram