Gönderen Konu: Dr. Özgür Nalbant (3022 greft) 7 kasım 2018  (Okunma sayısı 11215 defa)

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. Özgür Nalbant (3022 greft) 7 kasım 2018
« : 14 Kasım 2018, 23:14:20 »
Not: fotoğraflar mobilde uzun çıkmış, telefonu yan çevirince orjinal halde gözüküyor.

Selamlar. Yaşım 30.
Geçtiğimiz hafta salı günü saç ekimim gerçekleştirildi. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere kel alanın fazla olması bir yana alın yapım epey açık :) o yüzden ön çizgi biraz yukarıda ama eski halimi düşününce yine iyi diyorum. Özgür hoca yüksek greftlere çıkmayı sevmeyen biri. İleriki yıllarda dökülmeler devam edecek gibi duruyor, o yüzden donörü idareli kullandı. Zaten 3000 in üzerinde pek ekimi yok. Kendi de vertex için ileriki yıllarda 2. Ekimin gerekeceğini, donörün de bu ekimi çok rahat kaldıracağını söyledi. Kaş hizasındaki şakak bölgesindeki saçları kalıcı görmüyor. O yüzden şakak bölgesine aşağı doğru ekim yapmadı. İleriki yıllarda vertex, ön çizginin 1 cm aşağı indirilmesi şeklinde bir ekim daha düşünüyorum. Özellikle ekim sıklığı ve donörün geleceği hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Ekimden hemen önce:

Ekimden hemen sonra:

8. Gün:

Donör bölge:

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Özgür Nalbant (3022 greft) 7 kasım 2018
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2018, 23:18:13 »
Gecmis & hayirli olsun....mobilden (samsung internet browser) fotolari göremiyom????

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2018, 01:19:34 »
Maşallah kardeşim ekim gününü atlatmak bile güzel bir şey.inşallah bende o günü göreceğim  :) her şey senin için güzel görünüyor ,şimdiden keyfine bak 3 ay sonra saçlanırsın inşallah.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2018, 13:40:26 »
Sonucunuz gönlünüzce olsun. Aynı boyun yastığı, aynı oda :) Bir de ekim öncesi foto koyarsanız karşılaştırma adına iyi olacaktır. Ön çizgi, sıklık kısaca işçilik gayet iyi görünüyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2018, 14:01:21 »
ekimiz güzel ve özenli duruyor  donör bölgesinden alımda temiz olmuş kısa zamanda toparlar donör bölgeniz hayırlı olmasını dilerim umarım güzel bir sonuç olur
Global Moderator

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2018, 18:26:31 »
ozgur hocanin ekimleri sanat eseri gibi donoru hirpalamiyor ektigi saclarin yonune cok dikkat ediyor nekroz vs vakalari yok ama 6 ay sonunda aldigi sonuclar genelde vasati asamiyor insallah sizin saclar sirma gibi olur goruntu cok guzel. ozgur hocanin 1 2 iyi ekimini gorsem gidip ben de ektirecegim sizi takipteyim

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2018, 18:47:20 »
Hayırlı olsun ekim temiz gözüküyor dönür  bölgesi de öyle geçmiş olsun

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2018, 01:02:07 »
Maşallah kardeşim ekim gününü atlatmak bile güzel bir şey.inşallah bende o günü göreceğim  :) her şey senin için güzel görünüyor ,şimdiden keyfine bak 3 ay sonra saçlanırsın inşallah.

Teşekkür ederim, inşallah dilediğiniz gibi olur sizin ekiminiz de.

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Kasım 2018, 01:03:50 »
Sonucunuz gönlünüzce olsun. Aynı boyun yastığı, aynı oda :) Bir de ekim öncesi foto koyarsanız karşılaştırma adına iyi olacaktır. Ön çizgi, sıklık kısaca işçilik gayet iyi görünüyor.

Hocam telefonda bulabildiğim,ilk fotoğraf, yani ekimden hemen önceki.

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Kasım 2018, 01:04:41 »
ekimiz güzel ve özenli duruyor  donör bölgesinden alımda temiz olmuş kısa zamanda toparlar donör bölgeniz hayırlı olmasını dilerim umarım güzel bir sonuç olur

Çok teşekkürler hocam.

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2018, 01:06:44 »
ozgur hocanin ekimleri sanat eseri gibi donoru hirpalamiyor ektigi saclarin yonune cok dikkat ediyor nekroz vs vakalari yok ama 6 ay sonunda aldigi sonuclar genelde vasati asamiyor insallah sizin saclar sirma gibi olur goruntu cok guzel. ozgur hocanin 1 2 iyi ekimini gorsem gidip ben de ektirecegim sizi takipteyim

Teşekkür dderim. Süreç tamamlanana kadar bu başlık altında, belli periyotlarla paylaşımlara devam edeceğim.

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Kasım 2018, 01:07:44 »
Hayırlı olsun ekim temiz gözüküyor dönür  bölgesi de öyle geçmiş olsun

Teşekkür ederim

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Kasım 2018, 09:39:07 »
Teşekkür ederim

Hocam hayırlı olsun. Açıklığın çokmuş ama inşallah güzel ekim olur. Zamanla anlaşılır.

Senden iki şey istesem. Özgür hoca listemdeki ciddi ve yakın olduğum kişi.

Senin yapman gereken herşeyi yapman(temizlik darbe almama kremdir şampuandır neyse) çünkü herşey hocada bitsin:) çünkü tutmazsa -Allah korsun diyeyim- hoca sen şunu bunu yapmadın diyemesin ve biz onu değerlendirmiş olalım.
Bir de telefonuna her ay alarm kurup bizimle foto paylaşman:) 1 seneye kadar en az. Lütfen...

Yüzde yüz biten ekimine canlı tanık olamadım. Bu açıklığı merak ettim.

impunity

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Kasım 2018, 11:51:54 »
Hocam hayırlı olsun. Açıklığın çokmuş ama inşallah güzel ekim olur. Zamanla anlaşılır.

Senden iki şey istesem. Özgür hoca listemdeki ciddi ve yakın olduğum kişi.

Senin yapman gereken herşeyi yapman(temizlik darbe almama kremdir şampuandır neyse) çünkü herşey hocada bitsin:) çünkü tutmazsa -Allah korsun diyeyim- hoca sen şunu bunu yapmadın diyemesin ve biz onu değerlendirmiş olalım.
Bir de telefonuna her ay alarm kurup bizimle foto paylaşman:) 1 seneye kadar en az. Lütfen...

Yüzde yüz biten ekimine canlı tanık olamadım. Bu açıklığı merak ettim.

10. Günümdeyim, şimdiye kadar çarpmadık gibi :) paylaşımlara devam edeceğim.

radres

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Kasım 2018, 12:13:26 »
resimler bi bende mi görünmüyor? iPhoneda da pc'de de göremiyorum resimleri

Facebook Twitter Instagram