Gönderen Konu: Minoxil forte+dutasteride+medobiocomplex e  (Okunma sayısı 5921 defa)

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil forte+dutasteride+medobiocomplex e
« : 13 Kasım 2018, 12:19:01 »
6 ay boyunca minoxil forte icerisine 5 adet dutasteride karıştırıp. Gunde sabah akşam medobiocoplex e hapdan birer tane yuttum. biotinli sampuan kullandim. Kullanmadan önce ve biraktikdan 10 ay sonraki halimi atacağım ona gore kullanırsınız.

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Minoxil forte+dutasteride+medobiocomplex e
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2018, 12:26:01 »
Kullanmadan once sadece arka bölgem var on bolgemde arka gibi acik 07.15.2016

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2018, 12:28:14 »
6 ay sonra 01.02.2017

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2018, 12:29:17 »
Çok iyi olmuş 6 ayda gerçekten.
Bu arada deriden de olsa kullandığınız bu ilaçlar hormonlara etkisini gözlemlediniz mi?

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2018, 12:32:26 »
Biraktikdan sonra 17.10.2017

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2018, 12:36:32 »
Yaşadıklarım unutkanlık sinirlilik hali deride kabuklanma kepeklenme vucutdumda kil artışı oldu ama cinsel yönden hic bir zayıflık görmedim sonuc olarak sac ektirme karari aldim omur boyu bu ilaclari kullanamazdim 02.11.2018 sac ekim tarihim

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2018, 12:40:00 »
Doğru haklısınız ama saçta ektirseniz çoğu doktor finans kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu yan etkiler hap olarak alıncada görülebiliyor bildiğim kadarıyla görülmeyende var tabi orası şans diyelim yada metobolizma yapısı daha doğru olacaktır.

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2018, 12:40:48 »
Yaşadıklarım unutkanlık sinirlilik hali deride kabuklanma kepeklenme vucutdumda kil artışı oldu ama cinsel yönden hic bir zayıflık görmedim sonuc olarak sac ektirme karari aldim omur boyu bu ilaclari kullanamazdim 02.11.2018 sac ekim tarihim
ekiminizi nerde yaptırıyorsunuz?

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2018, 12:46:00 »
Bunun icin konu actim sac ekim sonuclari bölümüne adana sac ekim ve estetik merkezine evime yakin ve kampanyaya denk geldiğim icin buraya tercih ettim 2 seans olarak anlaştık ilk sean on bölgeye yapildi foto yüklüyorum 11. Günüm

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2018, 12:48:56 »
Hayırlı olsun ve geçmiş olsun umarım istediğiniz sonuçları alırsınız en kısa zamanda.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2018, 18:09:08 »
Konunuzun başını okudum ilk foto ve ilac kullandiktan aldıgıniz sonucu gorunce yazacaktim ki geri dökülecektir hepsi diye zaten fotosunu atmıssiniz kullanmaya devam etseniz de tekrardan dökülecektir minox bende cok iyi sonuclar almistim zamaninda ama hepsi geri gitmisti.ben 10 kapsül dudas ekliyodum

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2018, 17:52:29 »
Konunuzun başını okudum ilk foto ve ilac kullandiktan aldıgıniz sonucu gorunce yazacaktim ki geri dökülecektir hepsi diye zaten fotosunu atmıssiniz kullanmaya devam etseniz de tekrardan dökülecektir minox bende cok iyi sonuclar almistim zamaninda ama hepsi geri gitmisti.ben 10 kapsül dudas ekliyodum

Evet dediğiniz gibi Turk yapimi minoxildelerin de tamami ni piyasadan çektiler ama avrupa ve abd halan yuksek oranda kullanılıyor bu madde rogain foam ozellille bayilikler açıp üretimini yapiyor farkli ülkelerde

Akgoismail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2019, 01:30:37 »
Arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır bu siteyi takip ediyorum, çok faydasını gördüm. Bilgilendim. Bende sizlere Minoxil ile ilgili yaşadığım tecrübemi paylaşmak için sırf üye oldum. 2017 yılı ocak ayında minoxile başladım. Tepe bölgem ve ön bölgemden 1 yıl içinde resmen saç fışkırdı. Elimle çekiyordum yolamıyordum. Ancak 2018 yılı ocak ayında 1 yıl sonra yani, akşam işten eve geldim yemeğimi yiyip çayımı içtim. Televizyon izlerken bir fenalık, bir çarpıntı geldi ölüyodum az daha. Patlayacak gibiydim. Balkona çıktım hava almaya yere yığılcaktım. Duş alayım dedim belki geçer diye ama nafile. 33 yaşındayım en sağlıklı yaşımdayım, Arabaya atladığım gibi ankara onkoloji acilinde aldım soluğu arabayı nasıl sürdüm bilmiyorum neyseki gece yarısı yollar boştu. Kalp grafisi yaptı doktor bişeyin yok dedi. "Hocam nasıl olur ölüyom ben" diyorum inanmıyor psikolojiktir diyor yarın randevu al dahiliye doktoruna git diyor. Halbuki psikolojim filanda bozuk değil taş gibiyim elhamdülillah. Neyse, 2 saat sonra eve geldim. Herşeyi düşünüyom niye oldu bu diye, Kalp krizi geçiriyom sandım, Sonra bu spreyden şüphelendim kutunun içindeki kağıtta yan etkilerini okuyayım dedim bir baktım, meğerse çarpıntı yaparsa bırakın diyormuş hiç dikkat etmemişim. Bıraktım hemen, lanet olsun dedim hiç açılmamış 1 şişemide lavobaya bir güzel döktüm. Bıraktım, Olan saçlarda tekrar 2 ayda döküldü. Aradan 15 ay geçti inanın kalp ritmim ve sağlığım yeni yeni düzeldi. Belki bir kaç kişiye faydam olursa ne mutlu bana. Bu yazdıklarımı yabana atmayın lütfen. Minoxil başlığı altında bir kaç yerde daha paylaşmak istiyorum sakıncası yoksa bu yazdıklarımı. Sırf benim başıma gelenleri sizde yaşarsanız bilginiz olsun lütfen.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2019, 06:21:34 »
Arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır bu siteyi takip ediyorum, çok faydasını gördüm. Bilgilendim. Bende sizlere Minoxil ile ilgili yaşadığım tecrübemi paylaşmak için sırf üye oldum. 2017 yılı ocak ayında minoxile başladım. Tepe bölgem ve ön bölgemden 1 yıl içinde resmen saç fışkırdı. Elimle çekiyordum yolamıyordum. Ancak 2018 yılı ocak ayında 1 yıl sonra yani, akşam işten eve geldim yemeğimi yiyip çayımı içtim. Televizyon izlerken bir fenalık, bir çarpıntı geldi ölüyodum az daha. Patlayacak gibiydim. Balkona çıktım hava almaya yere yığılcaktım. Duş alayım dedim belki geçer diye ama nafile. 33 yaşındayım en sağlıklı yaşımdayım, Arabaya atladığım gibi ankara onkoloji acilinde aldım soluğu arabayı nasıl sürdüm bilmiyorum neyseki gece yarısı yollar boştu. Kalp grafisi yaptı doktor bişeyin yok dedi. "Hocam nasıl olur ölüyom ben" diyorum inanmıyor psikolojiktir diyor yarın randevu al dahiliye doktoruna git diyor. Halbuki psikolojim filanda bozuk değil taş gibiyim elhamdülillah. Neyse, 2 saat sonra eve geldim. Herşeyi düşünüyom niye oldu bu diye, Kalp krizi geçiriyom sandım, Sonra bu spreyden şüphelendim kutunun içindeki kağıtta yan etkilerini okuyayım dedim bir baktım, meğerse çarpıntı yaparsa bırakın diyormuş hiç dikkat etmemişim. Bıraktım hemen, lanet olsun dedim hiç açılmamış 1 şişemide lavobaya bir güzel döktüm. Bıraktım, Olan saçlarda tekrar 2 ayda döküldü. Aradan 15 ay geçti inanın kalp ritmim ve sağlığım yeni yeni düzeldi. Belki bir kaç kişiye faydam olursa ne mutlu bana. Bu yazdıklarımı yabana atmayın lütfen. Minoxil başlığı altında bir kaç yerde daha paylaşmak istiyorum sakıncası yoksa bu yazdıklarımı. Sırf benim başıma gelenleri sizde yaşarsanız bilginiz olsun lütfen.

Hocam geçmiş olsun öncelikle

Ben 2 yıla yakın zamandir minoksidil kullanıyorum gunde bir kez aksamlari 8 fis olarak. Belki gunde bir kez kullandığım için belki de haftada bir kac gun kullanmadığım için olabilir ama bende herhangi bir sekilde bir sorun olmadı simdiye dek ama sanırım bir kardiyoloji uzmanına gidip kontrol ettirsem kendimi iyi olur
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Akgoismail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 23 Nisan 2019, 00:34:24 »
Teşekkür ederim kardeşim, herkezde bende olan yan etkiyi göstermeyebilir ama dikkatli olmanda fayda var.

Facebook Twitter Instagram