Gönderen Konu: Protez saç kullanıyorum, sizce saç ekimi yaptırmalı mıyım?  (Okunma sayısı 3963 defa)

ozank

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba,

Eklediğim fotoğraflarda gördüğünüz üzere saç ekim merkezlerine gittiğimde çalışanlar dahil olmak üzere müşterilerde şaşkınlıkla bakmaktadır.
Ancak artık kendi saçlarım ile yaşamak istiyorum.
Dr.Hasan Akil - Estemylife ile görüşme yaptım, diğer firmalara göre mantıklı geldi.
2 seans uygun görüyorlar, Prp vs... diğerleri ile aynı şeyler...
buarada sizlerinde fikrini almak isterim, saç ekim mantıklı bir tercih olur mu? açıkcası @Hmtaksz arkadaşı görünce umutlandım.

İlk iki fotoğraf protezli fotoğraflarımdır. 3 yılı aşkın süredir kullanıyorum.
diğerleri ise orjinal fotograflarım :)

ozank

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce saç ekimi yaptırmalı mıyım?
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2018, 10:27:56 »
Ekstra orjinal fotoğraf :)

ozank

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2018, 10:29:52 »
ekstra fotoğraf

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2018, 10:33:41 »
Donorun fena değil, başarılı bir ekim olabilir. Açıklığın fazla ama bence ektir gitsin. Protezi de at. Yaş kaç bu arada dostum

ozank

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2018, 10:36:07 »
Radament selam 1985 doğumluyum

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Dönor Sağlam görünüyor bence ekim yaptır ve şu protezi bir daha kullanma , Bence hayatında yaptığın en büyük hatalardan birisi.
Ve ekimden önce baya bir süre bence kullanma deri açık kalsın , Oradaki saçlarıda bence öldürmüştür.
Alın çizgini biraz geriden alarak çok iyi bir görüntü yakalayabilirsin tavsiye üçgen şeklinde bir saç planlaması yapman .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar foruma hoşgeldiniz öncelikle şunu bilmelisinizki protez saç  var olan saç kaybınızı hızlandırır zayıflatır eger ekim düşünücek olursanızda protezi 6 ay çıkarıp var olan saçlarınızın topalarlanmasını bekleyip ekime o şekilde girmelisiniz.

Şuan protez saç sıklığına görüntü olarak alıştığınız için saç ekimi siz de hayal kırıklığı olabilir bilmelisinizki saç ekimiyle şuanki açıklığınızı baz alırsak bu görüntü imkansız beklentiniz bu kadar yüksek değil ise ekime uygunsuzunu donörde gayet güçlü 2 ekim planlaması ile gayet güzel sonuç almanız mümkün

Global Moderator

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bende aynı durumdayım ben daha az kullandım ama protezi gerçekten kafandan atıp en az 3 ay dinlendirmelisin kafanı bu sürede xpecia kullanıyorum bu arada sonra ekim işine gireceğim ama şunu unutma asla öyle gür saçlar bekleme.

ozank

• Yeni üye
  • *
Herkese tekrar selam,

Değerli bilgi ve yorumlarınızı ilettiğiniz için teşekkür ederim, bakalım karar verme süreci sonrası eğer ekimde karar verirsem forumda gün gün paylaşacağım.

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sence ve cevrendeki insanlar protez saç taktığını anlayabiliyor muydu
ikincisi ne kadar ekersen ek protez saç kadar yoğun olmicak ama kendi saçların olucak ve o daha cok mutlu edicek seni

ozank

• Yeni üye
  • *
Sakaryalı54 saçlarımın protez olduğu anlaşılmıyor hatta şimdiye kadar ben söylemeden anlayan olmadı.

Tabi bu şuraya gidiyor, protez saç vaaarr protez saç var.

Protez saçın günlük herşey dahil maliyeti 11,50 TL'dir. Bakım, bakım ürünleri, satınalma vs.... Her yıl yeni saç alma derdi var, benim bakım 21. gün, 3 haftada bir gitmek zorundayım(kendi kendine bakım yaparsın diyorlar ama kolay birşey değil), hergün yıka, kurut, arada sırada çıldırtıcı kaşıntılar ve aynada gördüğün gerçek sen değil...

Benim saç ekimine dönmeyi düşünmemin sebeplerinden biri de sürekli belli başlı insanlara gebe kalmaktan yorulmamdır.

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sakaryalı54 saçlarımın protez olduğu anlaşılmıyor hatta şimdiye kadar ben söylemeden anlayan olmadı.

Tabi bu şuraya gidiyor, protez saç vaaarr protez saç var.

Protez saçın günlük herşey dahil maliyeti 11,50 TL'dir. Bakım, bakım ürünleri, satınalma vs.... Her yıl yeni saç alma derdi var, benim bakım 21. gün, 3 haftada bir gitmek zorundayım(kendi kendine bakım yaparsın diyorlar ama kolay birşey değil), hergün yıka, kurut, arada sırada çıldırtıcı kaşıntılar ve aynada gördüğün gerçek sen değil...

Benim saç ekimine dönmeyi düşünmemin sebeplerinden biri de sürekli belli başlı insanlara gebe kalmaktan yorulmamdır.
senin yazdklarını okuyunca aklıma benim yaşadıklarım geldi aynen bende 1 senede ortalama bu dediğin paraları ödedim. gün geldi döküldü şikayetimi ilettim olup olmadık cevaplar aldım yastıktan dahi döküldüğü söylendi. ayrıca evet uzaktan kimse anlamaz ama yakından incelediğinde birinin anlamaması imkansız ilk 3 gün sonrasında. ben sırf doğal görünsün diye 6 ayda üniteyi değiştiriyordum dökülmeler arttığında verdikleri cevap 300 dolar verin yada yenisini sipariş edelim oldu.3 tane sipariş ettim kullandım 2 ay süper sonrası tekrar dökülme ve yapaylık başlıyor tabi. bakımlar problem her seferinde alın çizgisi sıkıntı oluyordu.en son kendi çalışanlarındaki protezi bir gördüm dökülmüş dipleri görünüyor böyle görünüyorsam hiç takmam diye öyle kurtuldum. ayrıca bu yapıştırıcıları kafaya yapıştırıp sökmelerinden kafa derisinde kızarıklıklar oluyordu. hassas cildim çünkü. neyseki şu an bu problemlerim kalmadı ama gerçekten piskolojik olarak çok yoruyor adamı. ünlülerle kıyaslamayınız kendinizi çünkü adamlar gerçekten ayda bir alıyorlar ve onlara etki etmiyor bu paralar özel berberleri var adamların sadece nuri alçoyla beraber berberde olmak gibi anınız olur okadar.

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
senin yazdklarını okuyunca aklıma benim yaşadıklarım geldi aynen bende 1 senede ortalama bu dediğin paraları ödedim. gün geldi döküldü şikayetimi ilettim olup olmadık cevaplar aldım yastıktan dahi döküldüğü söylendi. ayrıca evet uzaktan kimse anlamaz ama yakından incelediğinde birinin anlamaması imkansız ilk 3 gün sonrasında. ben sırf doğal görünsün diye 6 ayda üniteyi değiştiriyordum dökülmeler arttığında verdikleri cevap 300 dolar verin yada yenisini sipariş edelim oldu.3 tane sipariş ettim kullandım 2 ay süper sonrası tekrar dökülme ve yapaylık başlıyor tabi. bakımlar problem her seferinde alın çizgisi sıkıntı oluyordu.en son kendi çalışanlarındaki protezi bir gördüm dökülmüş dipleri görünüyor böyle görünüyorsam hiç takmam diye öyle kurtuldum. ayrıca bu yapıştırıcıları kafaya yapıştırıp sökmelerinden kafa derisinde kızarıklıklar oluyordu. hassas tenim çünkü. neyseki şu an bu problemlerim kalmadı ama gerçekten piskolojik olarak çok yoruyor adamı. ünlülerle kıyaslamayınız kendinizi çünkü adamlar gerçekten ayda bir alıyorlar ve onlara etki etmiyor bu paralar özel berberleri var adamların sadece nuri alçoyla beraber berberde olmak gibi anınız olur okadar.
ünite fiyatları ne kadar değişiyor bakımları felan

ozank

• Yeni üye
  • *
2 adet protez 5000 TL, tabi değişmediyse... bakımlar 80 - 120 TL, her bir protez kaan88 in dediği gibi 2. 3. ayda dökülmeye başlıyor, 6. ayda ufak çaplı açılmalar başlıyor sonra 9. ayda öbek halinde dökülmüş yer belli oluyor ve şanslıysan 1. yılı tamamlarsın....

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
protezden sonra ekim sizde hayal kırıklıgı yaşatabilir. kendinizi buna hazırlayarak ekime girin.

Facebook Twitter Instagram