Gönderen Konu: Estemylife 2500 greft traşsız ekim  (Okunma sayısı 17523 defa)

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife 2500 greft traşsız ekim
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2018, 13:41:33 »
hayırlı olsun traşlı traşsız fiyat değişiyomuydu acaba bide prp tanesi kaç tl sayılıyor

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2018, 19:19:51 »
hayırlı olsun traşlı traşsız fiyat değişiyomuydu acaba bide prp tanesi kaç tl sayılıyor

Teşekkür ederim , fiyat değişiyor ama ben sıkı pazarlıkla çok yakın fiyata oldum . Prp tanesi 400 500 tl diye düşünüyorum ama net bi bilgim yok merkezden merkeze fiyat değişiyor .

saçdelisi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2018, 22:51:37 »
hayirli olsun sık bir ekim olmuş.var olan saclar,egerki ekimle kendi saclarinizin birlestigi bolgeden oluyorsa ve kanal acilarak ekim olduysa  muhtemelen kendi saclariniz zarar görmüş ondan dökuluyor demektir.Zamanla anlaşılir donördeki kaşinma da alim yapilirken kirilan saclarin tekrar cikmaya calismasi demektir.Bende de cok oldu kaşinti icin aloevera kullandim gecti.

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 19 Kasım 2018, 15:51:15 »
hayirli olsun sık bir ekim olmuş.var olan saclar,egerki ekimle kendi saclarinizin birlestigi bolgeden oluyorsa ve kanal acilarak ekim olduysa  muhtemelen kendi saclariniz zarar görmüş ondan dökuluyor demektir.Zamanla anlaşılir donördeki kaşinma da alim yapilirken kirilan saclarin tekrar cikmaya calismasi demektir.Bende de cok oldu kaşinti icin aloevera kullandim gecti.

Dediğiniz gibiyse zarar görenler artık çıkmayacak mı ? Umarım öyle değildir. Kullandığınız aloeverayı nereden temin edebilirim ?

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 19 Kasım 2018, 15:53:04 »
Işık altında donör son durum böyle bazı yerler küstü gibi bence ama bu solda saç alımının olmadığı bi yerde böyle bi dökülme var normal mi acaba ?

Fotoğraf 24. Güne ait

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 19 Kasım 2018, 16:10:18 »
Toparlar kardeşim henüz erken kafana takma donör genel olarak iyi durumda görünüyor ileride çok rahat bir ekim daha kaldırır.
Global Moderator

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 19 Kasım 2018, 16:30:08 »
Toparlar kardeşim henüz erken kafana takma donör genel olarak iyi durumda görünüyor ileride çok rahat bir ekim daha kaldırır.

Sağol abi valla içime su serptin .. egzama saçkıran gibi bişey falandır diye korkuyodum bi de onlarla uğraşmayalım :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 19 Kasım 2018, 16:33:22 »
Alakası yok sabırla bekle sen bır operasyon geçirdin ve elbet toparlama süreci ufak tefek sorunlar olucak kısa zamanda toparlar ki durum iyi şuan
Global Moderator

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 23 Kasım 2018, 01:05:50 »
Hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlanır. Ekilen greft sayısı bence gayet iyi sizin açıklığınız için. Gidişat ile ilgili 4.aydan önce çok birşey beklemeyin. 4.ay ve sonrasında yorum yapmak daha doğru olur.

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Kasım 2018, 20:06:09 »
Evet arkadaşlar şok dökülme hakkındaki tezim çürüdü :D yaktı yıktı kül etti eritti beni 40 45 gün olunca güncellicem şuan şok dökülmem yok gibi öndeki var olan saçlarımda çok seyreldi şok dökülmeyle beraber ama dökülmem şuan durdu gibi hairforteyle xpeciayı 2 haftadır kullanıyorum etkisini göstermeye başladılar .. ( hala şok dökülmeden biraz saç kurtlulacakmış gibi geliyor ama bakalım ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 24 Kasım 2018, 20:09:08 »
Evet arkadaşlar şok dökülme hakkındaki tezim çürüdü :D yaktı yıktı kül etti eritti beni 40 45 gün olunca güncellicem şuan şok dökülmem yok gibi öndeki var olan saçlarımda çok seyreldi şok dökülmeyle beraber ama dökülmem şuan durdu gibi hairforteyle xpeciayı 2 haftadır kullanıyorum etkisini göstermeye başladılar .. ( hala şok dökülmeden biraz saç kurtlulacakmış gibi geliyor ama bakalım ..

Geçmiş olsun :) neyse dökülsün çıksın :) bir an önce inşaşşah güldürdün beni ama saol:)
Global Moderator

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 25 Kasım 2018, 01:31:16 »
Hadi ritüelleri bozmuyim dayanamadm
1. Ay
Geçmiş olsun :) neyse dökülsün çıksın :) bir an önce inşaşşah güldürdün beni ama saol:)
:D sağol abi inşallah iyi olur
Abi hep 1. Ayda spora başlayabilirsiiniz diyosun ama garanti olsun diye 2 hafta bekleyin falanda diyosun karar veremedim dayanamıyorum da napsam spor işini 5 yıldır yapıyorum ben böyle uzun ara çok nadir verdim şindi başlarsam da çok sert girmicem ama terlerim yani bi yorum yap ona göre yol izliyim :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Kasım 2018, 01:40:56 »
1,5 ay garanti olsun spor için
Global Moderator

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 27 Kasım 2018, 11:36:09 »
Donör ne zamana kendini toplar acaba ya daha da dökülüyomuş gibi geliyo , hem kaşıntı hem de kızarıklık var sert sert sivilcelenmeler de var bunlar normal şeyler biliyorum ama 1 ayı geçti hala donör seyrek 15. Günden sonra alındığı belli olmayan donörler var . Alındığında 3 numarayken daha dolu duruyodu valla anlamadım.

Facebook Twitter Instagram