Gönderen Konu: Estemylife 2500 greft traşsız ekim  (Okunma sayısı 17495 defa)

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife 2500 greft traşsız ekim
« Yanıtla #91 : 02 Nisan 2019, 21:06:58 »
158 . Gün

Kalınlaşmalar başladı diplerden yeni çıkanlarda görüyorum elimi sürünce diken diken çok gelen saç var kaşınmalar var ara ara ..  7. Ayda tatmin edecek gibi geliyor uzayıp hepsi kalınlaşırsa hepside beni baya mutlu edecek gibi daha şimdiden kapatıcılık sğalamaya başladı .

Hayırlı kandiller hepinize de .
Değerli yorumlarınızı beklşyorum herkes istediği saçlara kavuşur inşallah

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 02 Nisan 2019, 21:13:07 »
Bu kadar kısa zamanda Harika sonuç maşallah imrendim  katılıyorum 7 ay da sonuç muhteşem olmuş aynı zamanda saç yönleri çok doğal
ilaç olarak kullandığın bir şey var mı ?

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #93 : 02 Nisan 2019, 21:38:14 »
Kardeşim spor için ne kadar bekledin herkes Farklı bi süre söylüyor ağır bir fitness için ne kadar bekledin
Her canlı ölümü tatacaktır.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #94 : 02 Nisan 2019, 21:42:21 »
Maşallah çok iyi ekimin mutlu sonla bitecek gibi :)) darısı başımıza diyelim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 02 Nisan 2019, 21:48:07 »
gayet güzel sürece göre maşallah kardeşim
Global Moderator

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 03 Nisan 2019, 01:33:01 »
Bu kadar kısa zamanda Harika sonuç maşallah imrendim  katılıyorum 7 ay da sonuç muhteşem olmuş aynı zamanda saç yönleri çok doğal
ilaç olarak kullandığın bir şey var mı ?

İlaç olarak ilk 2-3 ay xpecia kullandım başka hiç birşey kullanmadım. Teşekkürler valla doğallıktan bende memnunum sadece var olan saçlarla uyum olmasını ümid ediyorum o da olacak gibi bi 2 aya umarım :)

Kardeşim spor için ne kadar bekledin herkes Farklı bi süre söylüyor ağır bir fitness için ne kadar bekledin

Hocam ben hintell abinin sözünü dinledim yanlış hatırlamıyosam 43. Günde dayanamayıp başlamıştım 45 olmadan o günden beridir de aktif baya ağır devam ediyorum . Bence en kötü beklenmeli bi 40 gün kadar zaten şok süpürmeye başlayınca çok da sonrasında beklemeye gerek yok bence .

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #97 : 03 Nisan 2019, 01:33:25 »
maşallah çok güzel gidiyor kısa zamanda harika olmuş saçlarınız  Bende düşünmeye başladım Hisar hastanesini hayırlısı olsun

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 03 Nisan 2019, 01:35:26 »
Maşallah çok iyi ekimin mutlu sonla bitecek gibi :)) darısı başımıza diyelim.

Çok sağolasın link paylaşabilirsen incelemek isterim ekimini . :)

gayet güzel sürece göre maşallah kardeşim

Sağolasın abi baştan sonra süreçte yardımcı olduğun için du bakalım tam şu işin fişini çektik diyip fönleyelimde şu saçları :D o zaman huzura kavuşucaz

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 03 Nisan 2019, 14:41:06 »
çok iyi görünüyor ama öndeki saçlar kısa kalmış gibi biraz uzatıp diğer saçların gibi olması lazım.

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #100 : 05 Nisan 2019, 08:13:52 »
Hisar Avesin setini ekimden sonra 1 sene kullanın diyor sen kaç ay kullandın hala avesinmi başka bi markaya geçtinmi yoksa

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 05 Nisan 2019, 14:55:17 »
çok iyi görünüyor ama öndeki saçlar kısa kalmış gibi biraz uzatıp diğer saçların gibi olması lazım.

Evet daha 5 aylık olduğu için yetişemediler diğerlerine sanki biraz bana da yavaş uzuyorlarmış gibi geldi , o yüzden 7. Ayda hem kalınlaşıp hem de arkadaki sçalarla aynı uzunluğa gelirse mutlu edeceğine inanıyorum.

Hisar Avesin setini ekimden sonra 1 sene kullanın diyor sen kaç ay kullandın hala avesinmi başka bi markaya geçtinmi yoksa
Ben hiç bir avesin ürününü kullanmadım . Sadece 60 gün kadar kan sulandırıcı kullandım 15. Günden 75 . Güne kadar da xpecia kullandım .
75. Günden beridir hiç birşey kullanmıyorum

Pardon bi de ilk 15. Günden sonra bir süre hair forte kullanmıştım sonra onu da bıraktım o ara dökülmem çok hızlıydı normal saçlarımda ovalarken dökülmelerini görmekten bıkmıştım dayanamadım bıraktım .

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #102 : 05 Nisan 2019, 16:07:01 »
Evet daha 5 aylık olduğu için yetişemediler diğerlerine sanki biraz bana da yavaş uzuyorlarmış gibi geldi , o yüzden 7. Ayda hem kalınlaşıp hem de arkadaki sçalarla aynı uzunluğa gelirse mutlu edeceğine inanıyorum.
Ben hiç bir avesin ürününü kullanmadım . Sadece 60 gün kadar kan sulandırıcı kullandım 15. Günden 75 . Güne kadar da xpecia kullandım .
75. Günden beridir hiç birşey kullanmıyorum

Pardon bi de ilk 15. Günden sonra bir süre hair forte kullanmıştım sonra onu da bıraktım o ara dökülmem çok hızlıydı normal saçlarımda ovalarken dökülmelerini görmekten bıkmıştım dayanamadım bıraktım .

Hair forte hangisi o mu saç döküp bıraktın ?
Prp de yok demi ben yaptırmassam çıkmıcakk gibi düşünüyordum ama sen hiç bişi yapmadan seninkisi benden daha iyi valla benim konuya bi baksana kardeşim yorumunu merak ediyorum

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 23 Nisan 2019, 01:29:26 »
Arkadaşlar 6. Aya 1 hafta kaldı . 5. Aydan bu yana çok büyğk bir atak olmadı bence . Boşluklar doldu ve çıkanlar kalınlaştı fakat uzamadılar . Uzaması için ( xpecia hariç ) tavsiyelerinizi beklşyorum. Spor yaptığım için herhalde gelişim yavaş ilerliyor haftada 5 6 gün ağır ve aktif spor yapıyorum. Çıkışların miktarından memnunum ama uzamadığı için kapatıcılık sağlamıyor beklemedeyiz bakalım.

Fotoğraflarda da görebilmeniz için diplerde bir sürü kısa var 6. Ayda olmama rağmen çok kısalar var 1 milimlik ve hepsi kalın kalın saçlarıma fön makinesi tutunca boş yer yok gibi neredeyse ekilenletin hepsi çıkmış gibi ama uzayanlar ekilenlerin %30 civarında

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 23 Nisan 2019, 18:33:35 »
6 ay için bence gelişim gayet güzel bosuna stres yapma 12 aya kadar çok daha güzel olucaktır bıotın alıyorsun zaten cpecia ile finasterıd olabılır baya ınce saç var kalınlaşmalarına hızlı destek olur..
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram