Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289394 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #226 : 08 Ekim 2015, 16:51:00 »
Sağlam hocam hayırlı olsun, sürecinizi merak ediyorum saç sakal karışık bakalım nasıl olacak..

Saç ve sakal kökleri aynı boyutta uzamayacağından, baya bir berberlik durumunuz olacak zannımca :D
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #227 : 08 Ekim 2015, 17:06:20 »
Benim on çizgi sac sakal karışık yapıldı sakal siz istediğim sonuca ulaşmak bizim gibi norwood 7.ci lerde mümkün değil vücut ve sakal kullanılmadan şu bir gerçek norwood 7.kapanmaz sakal ektirmem deki amaç sakal kalitesi ile ancak 570 greft sakal la sanırım 1250 greft sacin ortuculugunu yakalarim.....kalınlık farkını Resimle dim yıkamada n sonra bu nu daha net Resimlerim 1 sakal 2 katı sac kalınlığında sahip daha siyah ve parlak.....birde sac uzadıkça cansizladiyor sakal tam tersi uzadıkça daha parlak ve hacimli duruyor......su aşamada birçok şeyi bende merak ediyorum.....donor iyice seyreldi iyileşip uzayın ca nasıl olacak..... sakal alınan yerler seyrek lik çok belli olacakmı.....ekilen lerin ne kadarı çıkacak. ......Uzayın ca saçlar sac ve sakal kalınlık farkında n nasıl görünecek....ve son olarak sinek kaydı traş olunca sakaldan alınan bölgeler de iz kalacak mi.....? Yani benim bu ekim birçok cevabı içinde barındırıyor....su aşamada bende acayip merak ediyorum bunların hepsini

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #228 : 08 Ekim 2015, 17:20:48 »
Birde donor ve sakalı 2.ay sonra resmini atarım iyileşme süreci ve kızarıklık gitmeden paylaşım yapmak istemiyorum erken paylaşımlar da moral bozacak yorumlar olabiliyor 2.aylık süre donor için paylaşım yapılması gereken en erken süre .......tabi ekim yerini 15 güne bir resim ekliyecem

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #229 : 09 Ekim 2015, 10:43:38 »
Sağlam hocam hayırlı olsun, sürecinizi merak ediyorum saç sakal karışık bakalım nasıl olacak..

Saç ve sakal kökleri aynı boyutta uzamayacağından, baya bir berberlik durumunuz olacak zannımca :D
iron inşallah çıksın da berber e gidelim gitmediği mız senelere sayariz onuda☺

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #230 : 09 Ekim 2015, 11:34:24 »
Saç ekiminde gördüğüm kadarıyla yeterli sonuç alınamamış.Muhtemelen ekilen saçlarındada büyük kayıplar yaşamışsın.Bir çok saç kökü helak olmuş sanırım.Ama bir noktaya ulaşmışsın bu noktadan sonra eğer devam etmeyi düşünüyorsan bu yayınladığım tekniği bir seyretmende fayda var bakarsın sıklaştırmak için bu tarz ekim yapan bir ekim merkezine gidersin sende

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #231 : 09 Ekim 2015, 13:59:25 »
Saç ekiminde gördüğüm kadarıyla yeterli sonuç alınamamış.Muhtemelen ekilen saçlarındada büyük kayıplar yaşamışsın.Bir çok saç kökü helak olmuş sanırım.Ama bir noktaya ulaşmışsın bu noktadan sonra eğer devam etmeyi düşünüyorsan bu yayınladığım tekniği bir seyretmende fayda var bakarsın sıklaştırmak için bu tarz ekim  ilk ekim de basirisiz sayılmaz benim acikliktaki ekim ilk seans da vereceği sonuç zaten buydu .....2 seans ında yani şimdiki ekimim de inşallah istediğim sonuca ulaşirim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #232 : 09 Ekim 2015, 14:01:06 »
Bu gün ilk yikamayi yaptım assa sac ve sakal greft in arindaki hacım farkının yakın çekim fotosunu koyuyorum

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 09 Ekim 2015, 14:27:18 »
Sakal alınan bolge
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2015, 00:04:59 Gönderen: saglam78 »

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #234 : 09 Ekim 2015, 18:43:22 »
Simdi o kalın olan greft sakalin degil mi saglam ??

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #235 : 09 Ekim 2015, 22:37:31 »
Sakal alınan bolge
Mehmet hocam fotoya bakınca ilkin ense zannettim burnunuzu görünce sakal olduğunu farkettim gayet doğal duruyor hiç alınmamış gibi ekimin hayırlı olsun

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #236 : 09 Ekim 2015, 23:51:11 »
4 günde iyi iyileşti sanırım 4 güne tamamen iyilesir....yalnız diğer ekimim den biliyorum kızarıklık geçmesi 1....2....ayı bulabilir en son kızarıklık gidiyor sakal daki kızarıklık hariç göze batan bişey yok gorenler alınmamış gibi biraz daha aldirsaydin diyor sakaldan alim konusunda çok tereddüt tüm vardı seyrek lik belli olurmu diye şu aşamada o problemi astım merak ettiğim 2 şey daha var......acaba 1 ay sonra ilk jilet le traş olcam sinek kaydı traş la alım yerlerinde iz kalacak mi......bir diğeri de ekilen sakal ların çıkıp cikmiyacagi çıkarsa saçla uyumu nasıl olacak tabi bunlarİda zaman gösterecek.......Diğer konu greft leri gösteren yakın foto da orda sanırım 3 kök sakal var diğerleri sac koku 2 kattan fazla kalınlığa sahip kapaticilik anlamında çok iyi kamufle eder oda saçla aralarda kaynar sa istediğim sonucu alırım gibime geliyor.....son bi 500 greft sakal alım yerim kaldı yani alınmayan bölge var ordan bir alım yapılabilir sakaldan sakaldan çok memnun kalırsam onlari da aldırip ektirim

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #237 : 10 Ekim 2015, 00:04:03 »
geçmiş olsun 2 ekimini yaptın seni takip ediyordum herzaman en sonunda kafaya koydun yaptırdın 2 ekimi :) insallah istediğin gibi gönlünce olur ve donörü yetersiz olan insanlara ışık tutar senin bu yaptığın tekrar dr mehmet polat aynı doktoramı ekimi yaptırdın yoksa bu baska doktormu 2 ekimin ?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #238 : 10 Ekim 2015, 00:59:20 »
Tanıdım Bugra 2 ci yorum yapan sayfamda sendin
..aynı yere yaptırdım sac ekim alanım çok büyüktü sac ekilecek alanım üst bölgesi ni geçtim ense ve yanlar dahi assa inmişti tepe bölgesi ve yanlara seyrek lik den dolayi ekim ihtiyacı duydum ....kafaya da koymuştum zaten 2.ekimi 10 ay öncesinden karar vermiştim assa dışarıda cekindigim bir fotoğraf koyacağım ilk ekimim den sonraki bir foto rutus un ve 1 senans sin nekadar gerekli oldunu gösteren......açık alanı çok olan kişiler daha öncede söyledim kesin bir rutus luk greft braktirsinlar

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #239 : 10 Ekim 2015, 01:07:17 »
1 ekim sonucu rutus ve seyrekligi giderilmesi ve 1 cm on çizgi ve sakak ların kapatilmasi

Facebook Twitter Instagram