Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289316 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #750 : 12 Haziran 2018, 10:58:40 »
Arada girip bakıyorum 1 seans daha yapacam sene sonuna doğru ama tam zamanı nı belirleme dim...... Aslında benim de azim 3 seans likmiştıda 4 seans ı biraz zorluyorum

😬
hadi hayrlısı hocam :).
 ekilen sakallar saçlar içinde göze batıyormu sence sakaldan ekmek mantıklımı. alım bölgesi suan nasıl belli olmuyor degilmi.  birde sakaldan kacmm punch kullanıldı hatırlıyormusun 0.8 mi  0.7 mi
punç kalınlığı nı bilmiyorum... Sakalın alım yerleri çok belli değil şimdiye kadar da hiç kimse anlamadı sakal dönörinden alım yapıldığını..... Sakal dan ekilmelimi kesinlikle ekilmeli yalnız dağanık bir şekilde olursa sonuç doğala daha yakın oluyor... Sakal saç tan daha örtücü ve kapatıcı

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #751 : 12 Haziran 2018, 22:58:32 »
Arada girip bakıyorum 1 seans daha yapacam sene sonuna doğru ama tam zamanı nı belirleme dim...... Aslında benim de azim 3 seans likmiştıda 4 seans ı biraz zorluyorum

😬
hadi hayrlısı hocam :).
 ekilen sakallar saçlar içinde göze batıyormu sence sakaldan ekmek mantıklımı. alım bölgesi suan nasıl belli olmuyor degilmi.  birde sakaldan kacmm punch kullanıldı hatırlıyormusun 0.8 mi  0.7 mi
punç kalınlığı nı bilmiyorum... Sakalın alım yerleri çok belli değil şimdiye kadar da hiç kimse anlamadı sakal dönörinden alım yapıldığını..... Sakal dan ekilmelimi kesinlikle ekilmeli yalnız dağanık bir şekilde olursa sonuç doğala daha yakın oluyor... Sakal saç tan daha örtücü ve kapatıcı
anladım hocam sagol

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #752 : 05 Eylül 2018, 19:02:55 »
var mı abi yeni gelişme yeni ekim  :D

BEŞİKTAŞ'LI

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #753 : 09 Eylül 2018, 17:02:14 »
maşallah abi bence bir klinik ac sac ekmeyi de ogrenmissindir .

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #754 : 11 Şubat 2019, 18:23:58 »
yok mu abi yeni ekim, oldu 8 ay :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #755 : 11 Şubat 2019, 18:25:34 »
Aynen bize titreme geldi bir ekim daha yaptır:)
Global Moderator

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #756 : 11 Şubat 2019, 22:14:37 »
Seninki azmin zaferi gerçekten  ;D Azimle sıçan mermeri deler derler. Bu konuyu görünce cuk oturuyor bu atasözü. Bu arada toplamda kaç greft kullandın saç artı sakal ayrı olarak?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #757 : 11 Şubat 2019, 22:49:55 »
Seninki azmin zaferi gerçekten  ;D Azimle sıçan mermeri deler derler. Bu konuyu görünce cuk oturuyor bu atasözü. Bu arada toplamda kaç greft kullandın saç artı sakal ayrı olarak?

Azimli sıçan :) olacak.. keramet sıçan(fare) de b....k ta degil:):)

Sağlam abi efsanedir... azimlidir.. idoldür.. saygılar

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #758 : 11 Şubat 2019, 23:31:47 »
Azimli sıçan :) olacak.. keramet sıçan(fare) de b....k ta degil:):)

Sağlam abi efsanedir... azimlidir.. idoldür.. saygılar

Galat-ı meşhur Başkan, ülke insanımız farenin(sıçanın) kemirerek mermeri deleceğindense, diğer anlamını kendine daha uygun bulup deyimden bir harfi değiştirmiştir :) böylece daha çok kullanılan bir deyime dönüşmüştür.

Sloocer a saç ekimi forum üyelerine kattığı genel kültür nedeniyle teşekkür etmek isterim. Binlerce adam öğrendi bir anda lafın doğrusunu :)
The World is Yours

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #759 : 14 Şubat 2019, 00:18:31 »
benim için ekim ilk etapta kellikden kurtulmaktı....sonra ektirdik 1 sene sonra baktıkki seyrek .....dedim 2 seans sakal saç ekildi baktık tepe açık ....ektirdik tepeye tam kapanmasada doğallık biraz da olsa yakalandı.....4 seas da olacak inşallah 4 seans da sakal  ve göğüs kılından olacak ön çizginin 1 tık gerisine 500 sakal....ve tepeye 500 göğüs ektirdimmi bu iş bitecek  inşallah .....gün olarak belli değil zaten bu seansa para mara da vermeyecem hoca önemli değil gel ekek diyo da bu sene iş güç piyasa biraz yorucu saç çıkacak kafanın biraz rahat olması lazım  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #760 : 14 Şubat 2019, 01:18:39 »
benim için ekim ilk etapta kellikden kurtulmaktı....sonra ektirdik 1 sene sonra baktıkki seyrek .....dedim 2 seans sakal saç ekildi baktık tepe açık ....ektirdik tepeye tam kapanmasada doğallık biraz da olsa yakalandı.....4 seas da olacak inşallah 4 seans da sakal  ve göğüs kılından olacak ön çizginin 1 tık gerisine 500 sakal....ve tepeye 500 göğüs ektirdimmi bu iş bitecek  inşallah .....gün olarak belli değil zaten bu seansa para mara da vermeyecem hoca önemli değil gel ekek diyo da bu sene iş güç piyasa biraz yorucu saç çıkacak kafanın biraz rahat olması lazım  :)

Vallahi bende böyle düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #761 : 23 Mayıs 2019, 12:58:08 »
Son Ekim üzerinden 1.5 yıl geçti planım bu sene başı ektirmekti fırsatım olmadı inş. Sene sonu Ekim...... Son durum fotoları çok önemli gelişme yok aynı

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #762 : 28 Mayıs 2019, 00:11:06 »
Valla dönör bitti enseyi yanları örtecek kadar kaldı son seans göğüs kılı ve sakal dan olacak... Bi 500 greft sakal Bi 400 civarında göğüs den olacak 900 greft in hepsini ön hat ve geriye doğru yaptıracam vertex seyrekliği beni çok rahatsız etmiyor görmediğim için ama ön hat önemli bu ekimi de yaptırıp final yapacam inşallah
😬

Ne bitmez donörmüş bu arkadaş:))

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #763 : 28 Mayıs 2019, 00:19:13 »
Vertex den geçtim orayı kapatmak için 3000 greft daha lazım oda bizde yok... 800 greft Ekim yapıldı Bi önceki seans da oda orayı hafif kararttı.... Elimdeki kalan son 900 greft i oraya harcamayacam fre de fazla olabilir valla öne ne ekilirse o çıkıyor 900 greft ten 500 sakal kılı ön bölgeyi çoşturacağına eminim

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #764 : 30 Mayıs 2019, 08:06:56 »
Merhaba,

Mehmet polat hakkinda biraz bilgi verebilir misin saglam. Norwood 6/7 olarak bir sac ekimi yaptirabilecegim yer ariyorumda suana kadar gördügüm en basarili ekimi yapan mehmet polat hoca olmus.

Facebook Twitter Instagram