Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289422 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #151 : 29 Mayıs 2015, 00:49:55 »
Ekimi yapan doktoru şu ana kadar hiç konuşmadık ama bence bu doktorun üzerinde durulması ve araştırılması gerekiyor,kolay elde edilecek bir netice değil bu,işini hakkıyla yapan birinin elinden çıktığı kesin..
Burqa nın dediği gibi üstten foto olsa iyi olur ama bence bu fotolarda yeterli sonucu değerlendirmek için,bu kadar büyük bir açıklığın üstten fotosu tabiki seyrek durur orası ayrı konu..

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 29 Mayıs 2015, 00:51:15 »
Daha öncede birçok kez belirttim norwod 7  icin 4000.greft biraz seyrek oluyor diye ustten bir foto flash li bir çekim....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 29 Mayıs 2015, 01:06:49 »
Reci bide sormak istediğim 5.5 aydan sonra saclarda değişim ne kadar daha farkeder benim kafada artik yeni patlayan sac pek yok gibi yalnız diğer saclarda n kısa birazda ince .....tüy değil. .....birazda çoklu greft lerin yanından çıkan saclar var ....yüzde kaç daha bir fark olur...ben  bu aşamadan sonra acayip bir fark beklemiyorum tahmini yüzde 10 luk bir değişim olabilir diye içimde kanı var

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 01 Haziran 2015, 01:39:33 »
Ustten çekilen flasli fotolar genelde ekimi seyrek gösteriyor ama normal görünüşte ekim bu kadar seyrek durmuyor ....ama su var benim gibi hiç saçı olmayan bir kafaya ekim yapılırsa yapılsın muhakkak  seyrek duracak tir ...ben zaten daha öncede söylediğim gibi 800.sakal 3000.donör den bir ekim daha yaptiracam hem sikilastirma hem arka tarafta bir 30.cm2 bir açık alanım daha var oraya...Bu arada saclarim her geçen gün dahada bir hacım kazanmaya devam ediyor ve  alttan gelen uzamakta olan bir kısım daha sac görünüyor bu saclar uzaması ve bütün saclarin hacım kazanması ile ne kadar daha degisiklik olacak bende merak ediyorum ben 2.ekimi one alacaktım ama hoca alttan gelen daha sac var dedi ekim i şimdi yaparsak onlara zarar verebiliriz dedi ve ekimi şimdi yapmayı istemedi .... sac ekimi gerçekten zaman moral ve sabır işi

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 01 Haziran 2015, 15:54:22 »
70. Gün donör bölgesi hiç iç açıcı değil napıcam bilmiyorum arkadaşlar

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 01 Haziran 2015, 20:38:35 »
70.gün için iyi görünüyor  kado 100.günden sonra kademe kademe daha iyi olacak donör bölgesi de çok da kötü değil bence evet ara ara belli noktaları 5...6....greft i yan yana almışlar ama oralarda saclarin i uzatarak kamufle edebilirsin çok kısa tuttuğun için gözünü çok takılıyor kafaya takılacak kadar bence donör  kötü değil

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #157 : 01 Haziran 2015, 23:04:43 »
Reci bide sormak istediğim 5.5 aydan sonra saclarda değişim ne kadar daha farkeder benim kafada artik yeni patlayan sac pek yok gibi yalnız diğer saclarda n kısa birazda ince .....tüy değil. .....birazda çoklu greft lerin yanından çıkan saclar var ....yüzde kaç daha bir fark olur...ben  bu aşamadan sonra acayip bir fark beklemiyorum tahmini yüzde 10 luk bir değişim olabilir diye içimde kanı var
Yüzde ondan çok daha fazla bir gelişme olur,işin gerçeği ekimin üzerinden bir sene geçtikten sonra bile saçlar gelişmeye devam ediyor ve büyüme 1.5 seneye kadar devam ediyor,yalnız öndekilerin gelişmesi tam olarak onuncu ayda falan tamamlanırken,orta ve arka kısımlar 1.5 seneyi buluyor...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #158 : 01 Haziran 2015, 23:10:52 »
Bu arada kadonun saçlarına şaşırdım doğrusu,şimdiden çıkan çok olmuş,ekilenler çıkacak gibi ama o ekilenlerin kapatıcılığı ne kadar olacak orası muamma ,birazda ne kadar saç ekildiği ile alakalı olacak ortaya çıkacak olan sonuç...
Donerde iyi görünmüyor ama çok kötüde sayılmaz,o kadar kısa traşta öyle görünmesi normal,zaten alım yapılan alan iyi değilmiş....

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 01 Haziran 2015, 23:50:25 »
Bu arada kadonun saçlarına şaşırdım doğrusu,şimdiden çıkan çok olmuş,ekilenler çıkacak gibi ama o ekilenlerin kapatıcılığı ne kadar olacak orası muamma ,birazda ne kadar saç ekildiği ile alakalı olacak ortaya çıkacak olan sonuç...
Donerde iyi görünmüyor ama çok kötüde sayılmaz,o kadar kısa traşta öyle görünmesi normal,zaten alım yapılan alan iyi değilmiş....

Abi 4200 civarında greft ekildi.sen ne önerirsin 2. Seans için? Göğüsten ve sakaldan alım yapan yer bulamadım henüz.önerilerinizi bekliyorum.teşekkür ederim.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 02 Haziran 2015, 00:02:10 »
Kado 70.gün reci nin dediği gibi bencede çok iyi duruyor ....kendi 70.gün fotomla  karşılaştırdim assa yukarı benim ekim ile ayni seyrediyor bence bu iyi bir gelisme hepsi çıkarsa  iyi bir kapatıcı olur ....ama sonuç ne olursa olsun seyrek lik belli oluyor ....Sonuç 4000 greft için bizim gibi açıklığı olanlar için kellik ten kurtulma saclari seyrelmis görüntüsü....tabi ne olursa olsun kel olmuyosun artık ve tipi n çok değişiyor ben onun için 4000 greft daha ekim yaptiracam 10.ayda assa yeni çekin digim foto ve kel ken foto paylaşıyorum gölgede saclar çok iyi duruyor tabi fotoları biraz süsledim ama su var kel foto mu ne kadar süsler sem süsleyim hiç değişmiyor du artık inan face de ara ara profil resmi değiştiriyor um buraya da çok resim atıyorum belki reci kızacak ama insanların hakikaten kel ken ve saçlı iken ne kadar değiştiğini göstermek ....inşallah seninde saclar çıkar sende bu değişimi yaşarsın...👍

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 02 Haziran 2015, 00:14:49 »
Yakın çekim yandan foto

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 02 Haziran 2015, 00:54:54 »
Buda arkadan son açık olan yer ve donör fotosu inşallah 10.sikilastirma  ve acik  alanı kapatmayı düşünüyorum

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #163 : 02 Haziran 2015, 23:03:31 »
Kado 70.gün reci nin dediği gibi bencede çok iyi duruyor ....kendi 70.gün fotomla  karşılaştırdim assa yukarı benim ekim ile ayni seyrediyor bence bu iyi bir gelisme hepsi çıkarsa  iyi bir kapatıcı olur ....ama sonuç ne olursa olsun seyrek lik belli oluyor ....Sonuç 4000 greft için bizim gibi açıklığı olanlar için kellik ten kurtulma saclari seyrelmis görüntüsü....tabi ne olursa olsun kel olmuyosun artık ve tipi n çok değişiyor ben onun için 4000 greft daha ekim yaptiracam 10.ayda assa yeni çekin digim foto ve kel ken foto paylaşıyorum gölgede saclar çok iyi duruyor tabi fotoları biraz süsledim ama su var kel foto mu ne kadar süsler sem süsleyim hiç değişmiyor du artık inan face de ara ara profil resmi değiştiriyor um buraya da çok resim atıyorum belki reci kızacak ama insanların hakikaten kel ken ve saçlı iken ne kadar değiştiğini göstermek ....inşallah seninde saclar çıkar sende bu değişimi yaşarsın...👍

İstediğin kadar resim at sağlam,hiç sorun değil sitemiz sınırsız resim kaldırabilecek büyüklükte,ayrıca sendeki bu güzel değişimi zevk alarak takip ediyoruz,bunu bil..
Yalnız senin vertekste açıklık çokmuş,bana kalırsa ikinci ekimini sadece oralara yaptır,sıklaştırma yaptıracağın diyerek hiç maceraya girme derim..

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #164 : 04 Haziran 2015, 21:22:33 »
Kardeş gercekten ekimden sonra görünüşün baya degişmiş senin :) daha öncede söylemiştim yine söyleyeyim ön cizgi ve sıklaştırma olayına sakın girme , senin dogal saç yogunluguna sahip olman zor ve bu halin bence daha dogal duruyordur neden dersen vertexte baya açıklık oldugundan senin öncelikle orasını düşünmen lazım.
  Senin donör alandan greftleri cok güzel almışlar ve hiç sırıtmıyor ama 2. Ekimde cok fazla aldırırsan ozaman geridönüşü olmayan bir görüntüyede ömür boyu sahip olursun.

Facebook Twitter Instagram