Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289412 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #106 : 15 Nisan 2015, 22:49:27 »
Kızarıklık fazla yok görünüyor sıkıntı yapacak şu anda bişey yok görünüyor uzayan saclarin dökülmiyecek kısa kalanlar dökülüyor kafası komple kel yani bizim gibi biri ekim yaptırın ca saclar çok uzamiyor bendede aynısı oldu sen dede bu durum var gibi saclarin cok uzamiyor gibi görünüyor ama dediğim gibi dert etme komple kel bi kafada ne damar kalıyo ne saçı besleyen bişey saclari besleyen damar ve diğer oluşumlar yavaş yavaş zamanla meydana geliyor benim bile hala 4.ay bitti üst deki saclara göre ense deki saclar daha hızlı uzuyor tabi dediğim gibi damarlar malar yavaş yavaş oluşuyor ve kalinlasiyor üst dede dediğim gibi saclar normal seyrine 8.ayda filan geçecek gibi görünuyor

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 15 Nisan 2015, 22:56:37 »
alttaki foto kado 25.günlük assa yukarı diğer foto 125.gun

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 15 Nisan 2015, 23:03:52 »
125.günlük foto geçen hafta biraz duzelttirdim saclarim aslında çok kısa 1.5 cm uzunlukta donör bölge için kado dediğim gibi biraz yuklenmisler biraz fazla almışlar biraz daha düzelme olur ama çok da değişim yasamassin gibi geliyor 1.ay olmuş üstlere dokundumu bi müddet daha ama yanlar ve ense ni acilen bi berber e git de bence biraz daha yakışıklı yapsın ☺ yan ve ense ni kısa kestir isen şu anda az göze batar

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 16 Nisan 2015, 17:45:50 »
125.gün gün ışığında çekilmiş foto

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 16 Nisan 2015, 18:13:26 »
Abi saclar cok iyi haline şükret.hiç sacin yoktu keldin su an kellikten eser yok.2. Seansta cizgiyi one cekme bana sorarsan.vertexi ve donor bolgeni merak ediyorum.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 16 Nisan 2015, 18:49:17 »
Gecmis olsun, ekilenlerin cogu cikmis oldukca iyi gözüküyor. Lakin sizin sac cizginizide zigzag li yapmislar, o nedenle ekim yapildigi maalesef belli oluyor. Bence sac cizginizi öne aldirmak yerine bu zigzagli görüntüyü ortadan kaldirmak icin cizgiyi düzelttirip, geri kalan kisimlara dense packing yaptirabilirsiniz. Ayrica sizin donör 4000 greft alimindan sonra bile gercekten cok iyi gözüküyor yanlizca sag alt kisimdan bariz yogun alinmis. Benim donörle karsilastirirsak yinede cok basarili.  Benim donör malum 2580 greft sonrasi nasil oldu :(.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 16 Nisan 2015, 21:24:13 »
Gecmis olsun, ekilenlerin cogu cikmis oldukca iyi gözüküyor. Lakin sizin sac cizginizide zigzag li yapmislar, o nedenle ekim yapildigi maalesef belli oluyor. Bence sac cizginizi öne aldirmak yerine bu zigzagli görüntüyü ortadan kaldirmak icin cizgiyi düzelttirip, geri kalan kisimlara dense packing yaptirabilirsiniz. Ayrica sizin donör 4000 greft alimindan sonra bile gercekten cok iyi gözüküyor yanlizca sag alt kisimdan bariz yogun alinmis. Benim donörle karsilastirirsak yinede cok basarili.  Benim donör malum 2580 greft sonrasi nasil oldu :(.
saol kado inşAllah sen de istediğin sonucu alırsın daha yakın foto larda biraz sac var onların da çıkmasıyla ne kadar kapatıcı olacak gorecez

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 16 Nisan 2015, 21:37:58 »
Pardon leo karıştırdım saclarin bana görede yüzde 70.80..şu an icin çıkmış görünüyor kalan lar da çıktıktan ve biraz daha d olgunlaş tikdan sonra nasıl olacak bende şu an için bilmiyorum ....ama suda var seyrek lik de özellikle güneş ışığı altında bariz belli oluyor onun için bende kesin bir sikilastirma dusunuyor dumm Lakin reci nin ekim den sonraki donör biraz beni tirsitti onun için reci yi biraz takip etmeyi düşünüyorum sakaldan 800.greft alabiliriz dedi hoca onu kesin yaptiracam donör 2000.daha alırız dedi ama reci de 2000 aldırdı donör baya bi seyrelmis on çizgi konusunda biraz haklısın biraz Zig Zag fazla olmuş birazdaha bazı yerler düz bazı yerler de girin ti çıkınti olmalıydı 2.ekimde buda benim aklımdaydı benim donör e bakan hani nerden aldırdın diyor hoca çok orantılı ve eşit olarak aldı dediğin gibi biraz sağ alt köşeyi Hirpalamis oda hafif uzağında belli olmuyor

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #114 : 16 Nisan 2015, 23:54:20 »
Pardon leo karıştırdım saclarin bana görede yüzde 70.80..şu an icin çıkmış görünüyor kalan lar da çıktıktan ve biraz daha d olgunlaş tikdan sonra nasıl olacak bende şu an için bilmiyorum ....ama suda var seyrek lik de özellikle güneş ışığı altında bariz belli oluyor onun için bende kesin bir sikilastirma dusunuyor dumm Lakin reci nin ekim den sonraki donör biraz beni tirsitti onun için reci yi biraz takip etmeyi düşünüyorum sakaldan 800.greft alabiliriz dedi hoca onu kesin yaptiracam donör 2000.daha alırız dedi ama reci de 2000 aldırdı donör baya bi seyrelmis on çizgi konusunda biraz haklısın biraz Zig Zag fazla olmuş birazdaha bazı yerler düz bazı yerler de girin ti çıkınti olmalıydı 2.ekimde buda benim aklımdaydı benim donör e bakan hani nerden aldırdın diyor hoca çok orantılı ve eşit olarak aldı dediğin gibi biraz sağ alt köşeyi Hirpalamis oda hafif uzağında belli olmuyor

Sağlam saçların günden güne dahada iyiye gidiyor bir kaç ay sonra iyice formuna girerler,yalnız sen bu ekimden sonra sıklaştırma yada çizgiyi öne aldırma gibi fantezilere kaçma,ekimşn henüz şu aşamada amacına ulaşmış,kelliğin kamufle olmuş dış görünüşünde güzel bir değişim olmuş eğer sen bu değişim dahada artsın saçlarımı jöleleyip şekil vereyim tarz yapayım falan gibi hayallere kapılırsan o iş olacak bir şey değil baştan bunu kabullunmelisin,norwood 7 kafaya bundan iyi ekim olmaz biraz daha sık bir sonuç elde etsende görünümün çok değişmez o yüzden kendine fazla eziyet etme,ben ikinci ekimimi çok gereksiz buluyorum şu an ,boşuna fazlasıyla kastırıyoruz bu işleri :) doner bölgem seni korkutmasın çok kötü değil şu an epey toparladı ,yarın inşallah yeni fotolar atacağım....

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 17 Nisan 2015, 16:07:29 »

Sağlam saçların günden güne dahada iyiye gidiyor bir kaç ay sonra iyice formuna girerler,yalnız sen bu ekimden sonra sıklaştırma yada çizgiyi öne aldırma gibi fantezilere kaçma,ekimşn henüz şu aşamada amacına ulaşmış,kelliğin kamufle olmuş dış görünüşünde güzel bir değişim olmuş eğer sen bu değişim dahada artsın saçlarımı jöleleyip şekil vereyim tarz yapayım falan gibi hayallere kapılırsan o iş olacak bir şey değil baştan bunu kabullunmelisin,norwood 7 kafaya bundan iyi ekim olmaz biraz daha sık bir sonuç elde etsende görünümün çok değişmez o yüzden kendine fazla eziyet etme,ben ikinci ekimimi çok gereksiz buluyorum şu an ,boşuna fazlasıyla kastırıyoruz bu işleri :) doner bölgem seni korkutmasın çok kötü değil şu an epey toparladı ,yarın inşallah yeni fotolar atacağım....
Reci abi benim donor bolge nasil 1 ay oldu toparlama olurmu daha?en cok kafaya taktigim konu cunku.eger duzelmezse sac dovmesi yaptirmayi dusunuyorum.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #116 : 18 Nisan 2015, 00:10:05 »
Acele ediyorsun,bir kaç ay daha bekle daha çok değişir,güven bana yalnız bir ekimi daha kaldırmaz ilerde düzeldiği zamanki görüntü seni cesaretlendirmesin...

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 18 Nisan 2015, 00:56:11 »
Tesekkur ederim abi cevap icin.saglam abiyede..2.seans aldirmayi dusunmuyorum.sakaldan aldiricam bos kalan kisim icin kapandigi kadar.bunada sukur.belkide gogustende aldiririm.bakalim hayirlisi.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 18 Nisan 2015, 21:04:10 »
Aksam ev ortamındaki saclar güzel görünüyor dışarıda başka

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 18 Nisan 2015, 21:06:44 »
Ev ortamındaki gorunus hafif joleli