Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289388 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #75 : 02 Nisan 2015, 14:57:32 »
Reci fantazi yaptı bakalım sonuç nasıl olacak ama ben güzel olacağı kanatindeyim aslında ıslak seyrek sac da hoş görüntü veriyor kişiye göre savas senin saclar güzel olmuş bence seyrek lik de ayrı bir hava vermiş benim istediğim tam senin saclar gibi olması burası askerlik gibi alt devre üst devreye baktıkça İmreniyo ben sana bakiyom kado bana bakıyor😁

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #76 : 03 Nisan 2015, 01:46:59 »
Reci fantazi yaptı bakalım sonuç nasıl olacak ama ben güzel olacağı kanatindeyim aslında ıslak seyrek sac da hoş görüntü veriyor kişiye göre savas senin saclar güzel olmuş bence seyrek lik de ayrı bir hava vermiş benim istediğim tam senin saclar gibi olması burası askerlik gibi alt devre üst devreye baktıkça İmreniyo ben sana bakiyom kado bana bakıyor😁
saglam kardeş senin saç ekiminde güzel olacak , yakında sende üst devre olursun merak etme :) benim söylemek istedigim saç çizgini 1,5 cm öne cekmen için  enaz 1000 greft gerekli , onun yerine vertexe ekim yaptırman daha dogru olur. Malum 2. ekimde senden fazla greft cıkmayacagı için  idareli kullanmak gerekli .Senin ön cizgin de sana yakışmış aslında öncün yeniden maceraya atılmaya degmez.Bu benim şahsi fikrim tabiki , lakin 5-6 aylara gelince seninde bu konu hakkında düşüncelerin degişebilir.
   Recinin ekimi güzel olacak insAllah , ön cizgiyi sıklaştırması gercekten mantıklıydı fakat onun artısı 2. ekimi oldugundan fentezi yapmasıda hakkıydı :) artık bu ekimden sonra kafa derisinde parlaklık olmayacagı için ön cizgiyi güclendirdi.
  Benim ilk ekimde 4000 greft ekilmişti lakin cıkan saçlar cok azdı 2. ekimde fazla greft kalmadıgı için 2700 greftle bu kadar açıklık kapatılabilirdi. Dedigin gibi sonuç tatmin edici bir ekim oldu seyreylikle ilgili bir sıkıntım yok sadece vertexteki açıklık ve mevcut ön çizgiyi yogunlaştırmak için yakında 3. bir ekim daha düşünüyorum ....
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2015, 01:49:11 Gönderen: savaş11 »

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 04 Nisan 2015, 20:35:34 »
Sağlam;abi sen cizgiyi daha one cekme bence boyle cok guzel,daha da guzel gorunur ilerde.Benim 18.Gun oldu fotograflari ekledim.flashli ve flassiz.arka taraf boş alan icin ne yapabilirim.Youmlarinizi bekliyorum.sakaldan ve gogusten alim yapan yer bulamadim.birde doner bolgesini ne zaman tras edebilirim cirkin bi goruntu var.diaari hep sapkayla cikiyorum.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 04 Nisan 2015, 22:03:19 »
Eğer ense ndeki minik yaralar iyileşti yse donör bölge ni 1 numara traş etmende bence bir sakınca yok ekim yeri için en az 1.ay tabii iyileşme süresi önemli ben 25.günde ekim yerine sert bir şekilde assa yukarı elimi gezdi re biliyordum hatta eken hoca iğne ile ekileçek bölgenin yerlerini açlıktan sonra önden arkaya gelene kadar kanalların kapandığı çok süratli iylestigini söylemisti ...yani kisacasi donör için bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum çünkü ben 15.günde donör u 1 numara kestim ama tepey i 35.günde kendi makinam ile 1.numara kesmistim 15. ci 20.güne ait kendi foto dan bir paylaşayım karşılaştırman için sana örnek olsun....Bu arada donör de kendini toparlamaya başlamış ....birde hala arka kel bölge nolacak diyosun bırak kalsın öyle 5.6 ay sonra ektirirsin dert etme benim de assa yukarı ense öyle ben hiç dert etmiyom

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 04 Nisan 2015, 22:13:16 »
Alttaki resim 16.gün tepeden

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 05 Nisan 2015, 00:36:25 »
Birde savaş arkadaşım sana sormak istediğim birsey var ben 10.ayda 2.ekim icin gidecem 2000.donör den çıkar dedi doktor 800.sakaldan alırız dedi hocaya iz kalirsa hic dokunmayalim dedim oda 500 aliriz cok ince uc kullaniriz dedi sikinti olmaz dedi sormak istediğim iz kalirmi 500 greft için sakal a da gireyim mi birde benim sakal çok güçlü parlak iyide sac olur iyi bir kapatıcı donör bölgesi ...yani sakaldan aldır mis biri olarak sakaldan aldira yimmi ....birde reci nin donör biraz şu anda seyrek duruyor tabi bir süre sonra ne kadar iyilesecek nasıl bir görüntü olacak işin açıkçası onuda şu anda takipte yim onun için donör u fazla zorlamayı p 1000.donör den vertex için 500.sakaldan siklastirma mi yapayım diye düşünüyorum

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 05 Nisan 2015, 09:58:46 »
Hocam vücut ekimi için( sakal göğüs) bence bir hlc ile de görüsün

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 05 Nisan 2015, 21:02:09 »
20.gün.. 2seansi ne zaman yaptirabilirim donor bolgesinden daha sac cikar mi?cikmazsa sakal veya gogusten aldiricam.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 06 Nisan 2015, 23:19:29 »
Sac ekimin iyi olur inşAllah 2.ay sonra sonuçlar assa yukarı belli olmaya başlar ......donör bölge nin fotosunu tepeden değilde biraz daha düz çekersen daha isabetli tespitler ve görüşler soyleye biliriz ......2.seansi bence 6.aydan önce yaptırma çünkü çıkışlar bittiği ve görünüm üne göre ekim yaptırır sin ....ben mesa la 2.ekiminde fikirlerim değişmeye başladı dahada çok değişecek gibi geliyor ....bence bu bizim gibi açıklığı olanlar için son şans olarak da diyebiliriz 3.kere ölcecen 1.kesecek. .....☺

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 07 Nisan 2015, 15:46:34 »
20.gun

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 07 Nisan 2015, 15:57:45 »
20.gün donör

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 07 Nisan 2015, 21:49:32 »
118.gün bekleyise devam.gün geçtikçe d olgunlaşıyor çıkışlar da devam diyor seyrek lik var ama beklediğim sonuç assa yukarı ekilen greft lerin yuzde 90.oranında çıkacağını tahmin ediyorum 2.seans için olumlu bir ekim benim görüşüm 4.aya yavaş yavaş geçiyorum 4.ile 6.ayda nasıl bir gelisme olacak gorecegiz

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 07 Nisan 2015, 22:10:14 »
Abi kellikten kurtulmuşsun daha ne istiyosun.daha one ekim yaptirma.on taraf 10 numara olur.vertexe yapttr ikinci seansi ve sukret.cizgiyi one alma yani.110.gun gayet iyi bence.benim ikinci seans donorden sac cikarsa vertexe ektiricem.cikmazsa sakal veya gogus biseyler yaptiricam bakalim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 07 Nisan 2015, 22:14:27 »
Farklı yerlerden fotolar

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 07 Nisan 2015, 22:31:01 »
Cok guzel.vertex ve donor bolgesinide koyarsan cok iyi olur.ve benim donor bolgesi icin ne diyosun 1 sene sonra tekrar ekim olurmu yoksa sakaldanmi aldirayim?

Facebook Twitter Instagram