Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289331 defa)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #466 : 29 Şubat 2016, 14:41:53 »
Abi artık bir ekim daha yaptırırsan on çizgiyi oynatma bence arkalara dediğin gibi ekim yaparsan seyrek ama guzel bi görüntü olur birde toplamda 2 ekimde kaç greft ekim yaptırdın. ?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #467 : 29 Şubat 2016, 14:48:35 »
ön çizgiden memnunum tepeye ve enseye dogru inen açıklıgı kapattıracam bi 500 greftte on çizginin az gerisine ektirebilirsem oraya.... yanlar iyi orta alan da birkısım seyreklik var gözüme çarpan olursa oraya bi 500 greft iş görür......toplamda 4000 ilk seans 2950 ikinci seans 7000 greft gibi bir ekim oldu tahminim 1000 greft gibi bir fre oranı vardır yani toplamda 6000 greft cıkmıştır yalnız benim dökülme yanlara kadar inmeseydi daha az greftle aynı sonucu alırdım gibi geliyor

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #468 : 29 Şubat 2016, 15:25:20 »
O yan dediğin üst kısımdan asagi dogru dökülen tepenin altına kadar dökülen saclar Oray'da girmiştir 1000-1500 greft gitmiştir. W7 den bu görüntüyü yakalamak gerçekten zor sadece tepe acık olsaydi bu greftle cok daha yorgun bir görüntü olurdu. Ama kellik sayfasını kapatmışsın abi

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #469 : 29 Şubat 2016, 16:25:51 »
2 yana 1500 greft den assa girmemiştir ekimden önce bir resim birde biraz süslenmiş bir resim

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #470 : 29 Şubat 2016, 17:26:22 »
Abi senin yanlar baya aşağıdaymış az bi alan degil valla saclarının Hakkı'nı vermek lazım iyi kapatmış ben olsam cesaret edemezdim açıkcası kaç yasında bu hale geldi yasında oyle büyük degil

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #471 : 29 Şubat 2016, 17:28:06 »
Saglam abi iyi gorunuyor insallah dahada iyi olur .. saclarin yonlerinden memnunmusun abi her yone yatiyormu ?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #472 : 29 Şubat 2016, 17:43:43 »
Abi senin yanlar baya aşağıdaymış az bi alan degil valla saclarının Hakkı'nı vermek lazım iyi kapatmış ben olsam cesaret edemezdim açıkcası kaç yasında bu hale geldi yasında oyle büyük degil
valla ekim olmaz dediler cogu kişiler ben cesaret ettim en kötü komle kazırım iyi olmazsa dedim yaptırdım yaptırdığımada memnunum bayabi gençleştirdi saç yaşım 38....20 de başladı dökülme 30.da komple gitti genetik dökülme oldu da bu kadar erken w7 olmayı beklemiyodum......bu aşamadan sonra işim daha kolay arkayı da bu sene sonu kapandığı kadar kapattırıp bu işi bitirecem.....ben yukarıdaki saçlardan çok dönör bölgesi ne şaşırdım o kadar saç alınmasına rağmen halen kötü bir görüntü yok eken hocayla ekim sonrası görüşmemizde şu kadar daha alırız diyo....dönör sağlam olmasaymış olmazmış bu iş tabi sakal ve gögüsdende feda edilecek kıl lar da sart w7 için

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #473 : 29 Şubat 2016, 17:45:49 »
Saglam abi iyi gorunuyor insallah dahada iyi olur .. saclarin yonlerinden memnunmusun abi her yone yatiyormu ?
ben saçlarım varken geriye tarardım şimdide geriye tarıyorum ekilen saçlar çok olmasada biraz dik ama benim için cok problem olmadı aksine daha iyi oldu daha kolay yatırabiliyorum geriye

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #474 : 29 Şubat 2016, 17:49:50 »
Bende donör bölgeye sasırdım hic sırıtmıyor benden 3800 alındı seninkinden kotu sen baya kısaltıyorsun. Bu konuda doktorun iyiymis belkide sac yapısiyla ilgili. Birde avantajın sac kalitesinden abi ben w7 ekimlerine bakıyorum netten yanı kıvırcık biçimsiz kuş yuvası gibi duruyor. Sac ekiminde doktor kadar bence kişinin sac yapısı belirliyor sonucu kişisel kanaatim ama bana oyle geliyor

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 29 Şubat 2016, 18:04:07 »
ilk ekimden sonraki dönör tabi daha iyiydi şimdide fena değil hoca 1000 daha alırım diyor ben yalnız ense daha iyi görünüyor ense biraz daha seyrelse çok sorun olacagını zannetmiyorum...benim saç yapım 18.li yaşlarda çok sıkdı dönörün bu kadar saglam olması ondan kaynaklanıyor olabilir assa daki foto ilk ekimden sonraki dönör 2.ci ekimden sonraki net fotoyuda saçları bi berberde düzelttikten sonra koyarım

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #476 : 29 Şubat 2016, 18:09:25 »
Gerçekten belli değil. Benim dönor bölgeyi 1 e vurunca biraz belli oluyor canımı sıkmıyor değil doktora resim gönderdiğimde daha toplayacak dedi ama pek inanasım gelmedi. Senin maşaAllah iyi abi brde doktorun verteks ekimde üst bölgede ki gibi başarı yakalayacak mı görüştünüz mü ? çünkü vertekse baya riskli diyorlar

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #477 : 29 Şubat 2016, 18:20:21 »
valla benimde tırstığım bölge vertex çünkü ben 2.ekimdede frenin en çok verdiğim böge vertex yakın bölgeler bunu takip ettim ekilenlerin bir kısmı buralarda cıkmadı en sağlam kökler cıktı vertex se yakın bölgelerde zayıf kökler tutmadı fre nin zaten büyük bölümü vertex se yakın yerlerde veriliyor ben vertex  ekime 3.ay kala çıplax bölgeye minox başlayıp orda kanlandırmayı hedefliyorum o zaman tutma şansı biraz daha yüksek oluyormuş finans da etkili olabilir vertex ekiminde başarı oranını yükseltmekte ama bu ilaçda beni tırsıtıyo pirince giderken bulgurdan olmayalım diye  ;D

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #478 : 29 Şubat 2016, 19:21:31 »
Abi minoxilden pek tirsmana gerek yok zaten verteks bolgede daha cok etkili ama finasterid sıkıntı olabilir ben cinsel yan etkilerden korktuğum icin hic baslamadim. Hic etki etmese de psikolojik etkilenirim diye kullanmadım. Düzenli bir iliskin varsa kullanma yada kullan yan etki görürsen bırakırsın. Kalıcı hasar verirse ki cok dusuk ihtimal evde bulgur dahi kalmaz :))

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #479 : 29 Şubat 2016, 20:22:21 »
Bende donör bölgeye sasırdım hic sırıtmıyor benden 3800 alındı seninkinden kotu sen baya kısaltıyorsun. Bu konuda doktorun iyiymis belkide sac yapısiyla ilgili. Birde avantajın sac kalitesinden abi ben w7 ekimlerine bakıyorum netten yanı kıvırcık biçimsiz kuş yuvası gibi duruyor. Sac ekiminde doktor kadar bence kişinin sac yapısı belirliyor sonucu kişisel kanaatim ama bana oyle geliyor

halac ben 6 cı ayda finas kullanmaya basladım 2 aydır günlük 1 mg   döner 2 ayda  toparladı öncesınde izler bellıydı 6 aya kadar

Facebook Twitter Instagram