Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289339 defa)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #511 : 13 Mart 2016, 16:24:26 »
Ekonomik olarak söyledim..Fixplant fiyat performans olarak en iyisi diyebilirim..Maddi açıdan sorun yoksa orijinal toppik dene tabii..

iron genelde sen milleti uyariyon bugun ben seni uyaracam konuyla alakasi olmayan konulari lütfen burdan tartismayin. hahahahahahah 😀

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #512 : 13 Mart 2016, 16:34:41 »
:D Siliyorum Norveçli daha sonra..Azcık kaynattık ama Sağlam hocada düşünürse kullanabilir onun saç da müsait toppik için..Ama saç dövmesi gördüğüm kadarıyla tövbe olsun :)
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #513 : 13 Mart 2016, 16:37:00 »
Ekonomik olarak bosverdim iron Toppik kömür karası gibi yapıyor bana daha mat bisey lazım ondan. Sağlam hocam bisey demez derse silersin :)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #514 : 13 Mart 2016, 16:39:37 »
yok abi ya sim bide kalici yani günestede renk degisiyor. yesil mor rengine døner . kafaya guneskremimi surecez, renk atmasin diye. en temizi ekim gene. z.kula yakinda gørusecem haledecrm vertexi :)

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #515 : 13 Mart 2016, 17:37:46 »
Yurtdışında öyle bir saç dövmesi yapıyorlar ki 10 numara ama burda bi işi beceremedikleri için bi şeye benzememesi normal.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #516 : 13 Mart 2016, 23:20:46 »
Bende düşünüyorum fixplant kullanmayı önümüzdeki günlerde topic li bir foto koyarım....bence topic de kullanırken abartma mak gerekli diye düşünüyorum az miktar kullanmak en iyisi

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #517 : 22 Mart 2016, 10:14:21 »
Sağlam selamlar.Burada saç ekimiyle alakalı en tecrübeli kişi sensin bir kaç kere saç ekimi geçirdiğine göre sana tecrübelerinden istifade ederek bir sorum olucak.
17 Ekimde saç ekimi yaptırmıştım iğneli yöntemle saç ekimi yapıyorlardı.Zaten bende bu sebepten tercih etmiştim.
Ekilenlerle alakalı hiç bir sıkıntım olmadı ama sayısal olarak beni rahatsız eden şeyler var.
Dün ekim yaptırdığım saç ekim merkezine uzamayan saçlarım için prp yaptırmaya gittim.
Eğer istersem 6.ayda yani gelecek ay donör alanımın müsaade ettiği oranda bu 2000 greftte olabilir 3000 greftte olabilir diyorlar iğneyle aralara büyütücü gözlüklerle bakıp kök kök üstüne denk getirmeden ara boşluklar gelicek şekilde ekim yapabileceklerini söylediler.
Sen olsan ne yapardın ?

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #518 : 22 Mart 2016, 23:09:21 »
Saglam abi kel oldugumuzu biz biliyoruz kendimizimi kandiricaz topikle biz bildikten sonra baskasi bilse nolur bilmese nolurki :))

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #519 : 24 Mart 2016, 15:36:19 »
Sağlam selamlar.Burada saç ekimiyle alakalı en tecrübeli kişi sensin bir kaç kere saç ekimi geçirdiğine göre sana tecrübelerinden istifade ederek bir sorum olucak.
17 Ekimde saç ekimi yaptırmıştım iğneli yöntemle saç ekimi yapıyorlardı.Zaten bende bu sebepten tercih etmiştim.
Ekilenlerle alakalı hiç bir sıkıntım olmadı ama sayısal olarak beni rahatsız eden şeyler var.
Dün ekim yaptırdığım saç ekim merkezine uzamayan saçlarım için prp yaptırmaya gittim.
Eğer istersem 6.ayda yani gelecek ay donör alanımın müsaade ettiği oranda bu 2000 greftte olabilir 3000 greftte olabilir diyorlar iğneyle aralara büyütücü gözlüklerle bakıp kök kök üstüne denk getirmeden ara boşluklar gelicek şekilde ekim yapabileceklerini söylediler.
Sen olsan ne yapardın ?
sıkılastırma ekiminde cok sıkıntılı bir durum  yok ilk ekiminde bence güzel olmuş 2. ekimi ben olsam yaptırırım kok üstüne kök ekimi zor bir ihtimal 3.....5.....ay sonra düşün derim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #520 : 24 Mart 2016, 15:38:44 »
5.5 ay gün ışığı

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #521 : 24 Mart 2016, 21:18:35 »
Gayet güzel de arka tarafı da paylaşır mısın yanları  kestirdiğin zamanki halının

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #522 : 24 Mart 2016, 22:58:34 »
Arka bölüm çok kısa kesilince alım şu an için belli alınan greft lerin yerleri beyazladigi için çok kısa yani 1.numara sac da belli oluyor belli olmaması için sac derisi renginin sac dogmesi ile kamufle edilmesi gerekiyor...yada 3.numaradan assa kestirme mek gerekiyor

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #523 : 25 Mart 2016, 14:23:54 »
slm saçlar çok güzel olmuş hayırlı olsun wertex bölgeside kapatılırsa bütün problem ortadan kalkar bu saç smilasyonu hakkında bir iki bişeyde ben yazayım yaptırmış birisi olarak bunu kalıcı makyaj tekniğini kullanarak yapan kişilerin yaptığı saç smilasyonu rezalet oluyor ne yazıkki türkiyede çoğu bu yöntemi kullanarak yapıyor ve gerçekten yapabilen 2 kişi var türkiyede  bu işe kalkışıp yapmak isteyip  eğitimini almak isteyen kişiler  dövme ustası  insanlar olmalı kalıcı makyajcı değil gerçekten işi bilen birisinin yaptığı smilasyonu tamamen kel olan birinde bile anlamak çok zor seyrek saçlı birisine yapıldığında ortaya çok gür bir görünüm çıkıyor ve saç ekimi yapılıp üzerine smilasyon yapılırsa hem gür ve hem ekildiği anlaması imkansız doğal bir görünüm  oluyor

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #524 : 25 Mart 2016, 16:10:27 »
slm saçlar çok güzel olmuş hayırlı olsun wertex bölgeside kapatılırsa bütün problem ortadan kalkar bu saç smilasyonu hakkında bir iki bişeyde ben yazayım yaptırmış birisi olarak bunu kalıcı makyaj tekniğini kullanarak yapan kişilerin yaptığı saç smilasyonu rezalet oluyor ne yazıkki türkiyede çoğu bu yöntemi kullanarak yapıyor ve gerçekten yapabilen 2 kişi var türkiyede  bu işe kalkışıp yapmak isteyip  eğitimini almak isteyen kişiler  dövme ustası  insanlar olmalı kalıcı makyajcı değil gerçekten işi bilen birisinin yaptığı smilasyonu tamamen kel olan birinde bile anlamak çok zor seyrek saçlı birisine yapıldığında ortaya çok gür bir görünüm çıkıyor ve saç ekimi yapılıp üzerine smilasyon yapılırsa hem gür ve hem ekildiği anlaması imkansız doğal bir görünüm  oluyor

Bu 2 kisinin isimlerini verebilir misin lütfen ?

Facebook Twitter Instagram