Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289328 defa)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #330 : 11 Ocak 2016, 21:10:26 »
Abi aslında bende minox kullanmayı düşündüm ama şuan bile hangi sac ekim hangi sac mevcut saclarım bilemiyorum birde minox kullansam hiç anlayamam.  Birde ekim ilk ekimden tecrübelisin en yoğunluk çıkış hangi aylarda oluyor.? 6. Aydan sonrada yoğunlaşma ne miktar da olmustu

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #331 : 11 Ocak 2016, 22:35:51 »
Sac ekim8nde genelde sac çıkışı 70.günden başlayıp 5.aya kadar devam ediyor 90.gün ile 130..gün en yoğun çıkışları n olduğu zaman dilimi oluyor 130.dan 180.güne kadar olan kısım bir miktar daha oluyor 180.gün ile 270.güne kadar olan kısım ise çok bir degisiklik arz etmiyor saçların kalinlasma si 7.ayda tamamlamış oluyor onun içi 8.ay daki durum aslında genel sonucu aslında gösteriyor çıkış adına hacım olayı 7.aya kadar devam ediyor .....tabi bu benim sac ekimim deki seyir im büyeden bünyeye değişiyor ...ama 8.ayda istediğini alamayan kişiler çok da beklenti içinde olmaması gerekiyor benim ilk ekimim deki 8.ay ile 10.ay arasında yüzde 2.lik fark varmıdır ben ce yoktu onun için genelde 8.ay final gibi oluyor.....ilk.ekimden tecrübe ile su anda ben en stresli dönemde yim 95.günde yim önümde ki 50.gün çıkış adına çok önemli ne kadar ince çıkış olursa okadar iyi ondan sonra hacım kazanmasını bekliyecegiz....ben sakal dan da ektir Digi için sakal çıkışları na 30.gün daha ekliyorum 80.gün içinde çıkanlar çıktı ondan sonra umudum azalır senin kaçıncı günün  son fotonu sayfa na yükler sen yorum yapabilirim.....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #332 : 11 Ocak 2016, 22:44:11 »
Benden 3.gün sonra ekim yaptırmış sin halacboy 90.gün civarında sin sende 60. gün için de iyi bir çıkış yakalar sin inşallah ondan hacım kazanasını beklersin

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #333 : 11 Ocak 2016, 22:46:05 »
Dün yabanci sitelerde baya gezindim.
Bi ekim doktoru iki kisiye sac ektim diyor. 8 ayda bir birininki cok iyiydi ve birininki fazla iyi degildi diyor. 14 aya geldigimizde ikisinin sacida muazamdi diyor. Bazi kisilerde nedense cok gec toparlanabiliyor.

Bide bunuda okudum. Her greft tek sac olarak cikar. Zamanla 2-3 sac teline børunur. Yani 3lu sac greftide olsa ilk basta 1 sac telli olarak cikiyor. Ve sonrasinda 7-8aylarda 2-3sac teline børunuyor. Zaten flasli yakin cekim yaparsaniz ekiminiz daha tazeyse(3-6ay), 2li 3clu greftlerde biri cok uzamis biri yaninda daha ufak kalmis, yada uzamis ama hacim kazanmamis olarak gørursunuz.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #334 : 11 Ocak 2016, 23:31:34 »
Dediğin doğru Norveçli bazı kişilerde süreç biraz daha yavaş ilwrliyebiliyor yalnız şu bir gerçek genelde çoğu kişilerde 8.ay final görüntüsü oluyor çok bir degisiklik olmuyor.....genelleme yaparsak ......2..3...greft olayina gelirsek ilk ekimim de 10.ayda yorumlarimda senin söylediğini ordada söylemiştim 2li 3lu greft lerin uzaması ve hacım kazanması 1.5 seneyi bulacak diye.....yalnız ben kışa doğru 2.ekimi yaptırıp yaza saçlı girme adına ilk ekimden sonra 10.ayin sonunda ekimi yaptırdım ....ekimden sonra 8.aya gelindiğinde genelde finale yakın sonuçlar çıkıyor 1.5 seneye olan süreçte yüzde 5.....lik bir katkı sağlar gibime geliyor ama sonuç olarak bu ekim olay i büyeden bünyeye kişiden kişiye degisiklik gösteriyor dur muhakkak onun için kişiler 1.seneyi doldurmali diye dusunuyorum

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #335 : 12 Ocak 2016, 09:41:32 »
Benden 3.gün sonra ekim yaptırmış sin halacboy 90.gün civarında sin sende 60. gün için de iyi bir çıkış yakalar sin inşallah ondan hacım kazanasını beklersin

İnşallah abi 90. gün fotolarımı koydum ondan sonra bişey değişmedi10-15 gün sonra tekrar koyarım. Abi hlc ve koray ın ekimlerinde 5. aydan sonra bi patlama oluyor sanki forumda öyle gördüm ben. Acaba bu durum sık bir ekimle mi alakalı ?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #336 : 12 Ocak 2016, 09:50:54 »
Halacboy, tam tersi sık ekimler geç çıkar diyorlar..Hele sıklaştırma daha geç toparlar ve çıkar diyorlar.

Ama HLC ve Koray'da saçlar bırak 6 ayı 5 ayda bile iyi bir görüntü kazanıyor, neye göre değişiyor bu bir türlü çözemiyorum. İşin kötü tarafı, saçı ekilen bir kişinin saçlarının çıkmama nedenini ortaya koyabilen bir merkez bile yok.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #337 : 12 Ocak 2016, 10:56:03 »
İronMaiden, sık oluşunun saçın beslenmesi ile alakalı olduğunu hiç sanmıyorum. Bence Sıklaştırma ekiminde mevcut saçların yakına ekim yapılınca mevcut saçlarda bir şoka uğruyor zannedersem. Forumdaki arkadaşlardan anladığım kadarıyla mevcut saçı hiç olmayanların ekimi gözle görülür bir değişiklik olduğundan ve ön hatta ekim olanların sonuçları gözle görülür değişiklik oluyor.
Benim şuanda şakalar hariç hangisi ekim hangisi mevcut saçlarımdı anlayamıyorum. Bu iyi bişey doğallıktan yana ama dün baya inceledim mevcut saçlarımın hepsinin çıkmadığını ekim olan saçların bir miktar çıktığını gördüm.
Anladımğım donör bölgedeki saçların alım anında hangi fazda olduğu ile ilgili ve ekilen bölge ile ilgili zannedersem.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 12 Ocak 2016, 22:57:02 »
Sikilastirma ekiminde 2.sebeb den dolayi ya geç çıkıyor yada istenilen tam anlamıyla alınamıyor 1.cisi ekim den sonraki sok dökülme mevcut saçı da etkilediği ve ekim esnasında mevcut saça zarar verme ve sok dan sonra sürecin biraz daha uzaması......2.cisi mevsimsel ve hangi faz da yakalandığı......yalnız  2.ci sikilastirma ekimim de süreç ilkine göre yavaş ilerlemesi gerçekten insanın canını sıkıyor........l geçen seneden buyana sikilastirma ekim lerinde isim vermek istemiyorum ama başarı oranın düşüklüğü gerçekten korkutuyor insanı....tabi olumlu düşünmek gerekiyor inşallah sürecin uzaması dir demekten başka birşey diyemiyoz...şahsen ben 2.ekimim de şu an için beklediğim çıkış lar olmadı bir çok yerde belirttigim gibi artık aydan aya değişikliklerin olması gerekiyor inşallah hepimizin ekimi iyi olur
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2016, 23:00:13 Gönderen: saglam78 »

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #339 : 13 Ocak 2016, 09:19:59 »
Çok haklısın abi. Doktorlar mevcut saçları olan kişilerde sonuçların daha doğal ve sıklık açısından daha güzel bir görüntü olacağını ve kesinlikle mevcut saçlara zarar verilmeyeceğini söylediler. Görüştüğüm Koray, HLC, Hakan doğanay, z. Kul vs.vs. Ve ekim öncesi ve sonrası fotolara baktığımda hiç olmayana göre 2. ekim veya mevcut saçları olanlarda daha doğal sonuçlar almışlar. Birde etrafımda 3. ekimi yaptıran bir tanesi (Konhair' in sahibi) ve bu ekimler bölge bölge ayırarak değil tüm kafaya her seferinde sıklaştırma olarak yapıldı.
Birde dediğin gibi benim mevcut saçlarım 20. günden sonra hiç kalmadı taki 40-50. günde geri geldiler üst arka hala gelmedi açıkcası benim ön hat olmasa bile orta ve arka taraf mevcut saçlarım 1 ay sonra falan kendine anca gelir.
Abi kafaya bişey enjekte ediyorlar kafa zaten iyice geriliyor şişiyor. Full ışık altına gidip saçların tam üstüne ekim yapacaklarını sanmıyorum. Birde saç kökünün %50 ' si dahi zarar görse toplar yeniden çıkar diyorlar. Aslında herkes bişey söylüyor :)
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 09:26:08 Gönderen: halacboy »

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #340 : 13 Ocak 2016, 17:36:24 »
evet benim 40.gun fotolarımla şimdinin alakası yok ekim olan saçı bırak benim mevcut saçlarımın yuzde 60.soka uğratmıştır bu 2.ci ekim ama saçlar geliyor 2.foto yüklicem 2.cisi biraz karanlık ortamda ceckilmiş belki ama yinede belirleyici olur sok dökülmenin nekadar etkili oldugu......hemde mevcut saçlarda acayip şekilde hacim den düşüyor.......2ci fotoyu özellikle hafif loş bir ortamda çekiyorumki orda da sunu anlatmak amacım fotolar ekimde yanıltıcı oluyor millet sırf ekimim iyi olsun desinler diye en yoğun görünen fotalarını koyuyor siteye ama benim böyle bir amacım yok burda neyse en yakından en uzagına saç dibini gösterecek kadar yakın fotoları paylaşıyorum ki indsanlar doğru bilgilensin norwod 7 olup hayal ler kurmasın

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #341 : 13 Ocak 2016, 17:40:12 »
Fotolar

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #342 : 13 Ocak 2016, 17:49:29 »
Abi bu 2. fotoda şok dökülme sonrası mı ? Yada önleri kestin mi pek anlamayadım. ilk foto ile aynı mı yoksa ?
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 17:52:12 Gönderen: halacboy »

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 13 Ocak 2016, 17:56:42 »
ilk foto şimdiki durum 2.ci foto 50.gün vivarı 2.ci fotoda mevcut saçları da sok döküyor ilk fotodaki saçlarımın büyük bir bölümü ilk ekimin saçları 2.ci ekimin saçları daha yenin yeni filizleniyor su an 95.gün civarındayım

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #344 : 13 Ocak 2016, 17:59:50 »
önlere gelindi 1.cm ve şakaklara ekildi bir miktarda iç kisimlara ekim yapıldı önler ve şakaklar 2.ekim yani onların sureci tamamlaması 4.ayı bulur  sanırım 23.sayfada yada 24.sayfada yada 25.sayfada nereye 2.seans yapıldığının fotosu var

Facebook Twitter Instagram