Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289349 defa)

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #316 : 11 Ocak 2016, 10:51:30 »
Aynen sakalı arkaya ya da içlere siklatirma olarak ektirmek lazım kapaticilik için. Benim sakal gayet bol, çok çıkan bir sakaldan kaç greft toplanabilir max?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #317 : 11 Ocak 2016, 15:51:27 »
sakal lar ön hattın 0.5 cm gerine ekim yapıldı sanırım 100 greft arkalara dagatıldı 470 greft ise önden 0.5 cm gerisinden ekim yapıldı yani öne cok yakın sakallar kapatıcılık olarak iyi olacagını sanıyorum ama ne kadar doğal duracak onu 2...3...ay sonra birlikte görecegiz tabi önce cıkması sonra hacim kazanması gerekiyor doğallık acısından nekadar doğal duruyor göreceğiz.......sakal teli saç telilnin kalınlığından benim saçlar ince telli olduğu için 3.kat daha kalın ve parlak siyah önden arkaya dogru uzatıp taradığın zaman büyük bir alan daha kaliteli olacaktır eğer sakallardan beklediğim düzeyde çıkş olursa seneye arkayı kapattırmak için son ekimde orta kısımlara bi 400 greft daha sakaldan ekim yaptıracağım.........sakaldan cok yogun ise çene altından alım yapıyorlar oradan cok göze batmadan en fazla 1000 greft cıkar benim sakalımda yoğun du çene altından 570 greft alındı biraz seyreldi cok göze batmıyor ama ben yinede seyreldiğinin farkına varıyorum 400 grefti cenenin altından alınmayan bazı yerler vardı oralardan aldıracagım sakal cıkışı adına 1...2...resim paylaşacagım ordan daha iyi durumu değerlendirirsiniz

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #318 : 11 Ocak 2016, 16:02:07 »
SoK dokulme sırasında çektiğim foto sakal ve sac zaten renk ve hacım olarak ayırt ediliyor

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #319 : 11 Ocak 2016, 16:09:25 »
Buda sakallı foto aldırmadan önceki yoğunluk bakımından baya bir yogun

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #320 : 11 Ocak 2016, 16:15:26 »
Abi sende maşallah iyi sakal varmış. Saklları ön çizginin biraz geri attırman iyi olmuş belki sırıtabilirmiş ön hatta aralarda olunca kalın olduğu için daha yoğun bir şekilde kapatacağına inancım var açıkcası.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #321 : 11 Ocak 2016, 16:16:07 »
Hocam sakalların muazzam maşallah..

Senin o sakallarla 2 ekim daha çıkar, kafa 18 yaşına döner :) Sakalların ön çizginin hemen arkasında olması oranın yoğunluğunda önemli olacak...Sipsiyah ve kalın teller...Hocam neden sakaldan daha da fazla alım yaptırarak greft sayısını artırmadınız? Aslında sayısı fazla olsa çok daha iyi bir sıklığa ulaşabilirdin.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #322 : 11 Ocak 2016, 16:27:36 »
bende sakaldan hocaya 1000 greft al dedim ama vakit yetmedi sakalı alırken hoca terledi sakal alımı saç gibi kolay olmadı deri daha yumuşak oldugu için bayan olan deriyi gerdirdi hoca aldı yani dar alanda 2.kişi çaliştılar oda terlemesine sebeb verdi ama su an için daha çok aldırmadığıma da memnunum çünkü sakal saç ekiminde bence daha riskli çünkü çıkiş anlamında ne kadar fresi olacak bunu sureç bitince göreceğim memnun kalırsam zaten kökü bizde 3.seansımda var seneye ozaman ektiriim bi 500 greft daha ortalara oda aradan çıkmış olur dediğim gibi zaten cıkarsa büyük bir bolumu farkı ön den kendini belli edecektir hem yoğunluk hem renk konusunda......bazı kişilerin saçları vardır böyle sim siyah önden öyle bir görüntü çıkması lazım büyük oranı cıkarsa ....seneye 500 greft de arkaya dogru ektirip harmanlarız olur biter

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #323 : 11 Ocak 2016, 16:40:40 »
Çıkış yapan sakal fotosu

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #324 : 11 Ocak 2016, 16:43:40 »
orda uzamıs 2...3....tel var diplerdede bi 100 tel kadar cıkmış ama daha ufak sakalları ayırt edeyörum ilk çıkışta bile daha kalın ve siyah çıkıyorlar yukarıda parlak ve kalın sakal teli görünüyor

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #325 : 11 Ocak 2016, 16:55:34 »
Sakallar, nasıl alınıp kafaya ekildiyse aynı şekilde ve kalınlıkta çıkarken, neden dönor alanda alınan saç incecik çıkıp 8-12 ay civarı normal haline dönüyor? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #326 : 11 Ocak 2016, 17:12:19 »
yok sakalda normal kendi kalınlığında çıkmıyor sakal ilk çıkarken çıkışı bile saç kalınlığında oluyor oda sonra kendi kalınlıgına gelmesi 1...2....ayı buluyordur benim gözlemlediğim sakal kılının ince cıkışı saç kalınlıgında oluyor oda sonrada sakal gibi saçdan 2...3...kat kalınlıga ulaşıyor resimden yakalaya bilirsem sakalın ilk çıkışını resimleyim

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #327 : 11 Ocak 2016, 19:42:53 »
Abi altan sac geliyor belli yani o saclarin cikacagi.  Daha ønce bi ekim gecirmisin bizden tecrubelisin sonucta. Ama 5-6ayda øbur saclarinla kaynar diye dusunuyorum.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #328 : 11 Ocak 2016, 20:17:29 »
Abi sakal biraz dalgalı mı çıkıyor sanki öyle gibi geldi. Yada sacların ilk çıktığı Zaman dalgalı mı çıkıyor ?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #329 : 11 Ocak 2016, 20:36:58 »
Evet sakal saça göre uzadıkça biraz daha dalgalı olmaya başlıyor sac uzayın ca yine düz sakal biraz dalgalı oluyor bir önceki sayfada attığım hafif uzun sakallı foto da da belli oluyordur sakal orda 1.5 cm uzunluğunda dir hafif dalgalanma başlamıştı....aslında hafif dalgalı olması da ekim için avantaj ve daha da güzel görünüyor.....aslında 2.ekimim. ilk ine göre 20.gün geriden geliyor bunun sebebi bana göre 2.sebebi var birisi mevsimsel 2.ci si ilk ekimim de 50.günden sonra minox kullanmıştım sac çıkışını hızlandır mis olabilir diye düşünüyorum gerçi minox şu ilk ekimim den sonra 6.ay kullandım sonra bıraktım 2.ekimim de kullanmadıgim için biraz geriden geliyor olabilir.....minox içinde soyliyecegim bence çok gerekli bir şey değil sonuçta bırakınca eski durumuna döneceği için gereksiz para harcama olarak değerlendiriyorum gerçi benim korumaya yönelik sac imda olmadığı için minox u sac çıkışını hızlandırmak için kullanmıştım dedigim gibi genel görüntü benim tahminim 2.aya netlesir 4.aya sonuçlanır gibime geliyor....hakkımızda hayırlısı olur insallah

Facebook Twitter Instagram