Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289366 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #286 : 18 Aralık 2015, 22:56:46 »
Vertex ve ense ye seneye sac sakal ve göğüs kilindan ekim yapılacak sac 500 greft sakal 500 greft göğüs 1000 greft toplamda 2000 greft arka bölgeye ekim yapılacak o masaya birdaha oturma niyetim yok du ama bizim gibi açıklığı olan kişiler ne yazikki 3.seans da seyrek de olsa ancak kapanıyor form da saniyorum açıklığı benden daha fazla olan kişi yoktu .benim ekimim de tepe bölgesi ni bırak yanlar assa inmişti yani orjinal norwood 7 ciyim ben norwood 6 ci deil bir foto kafamı n neresine ekim yapıldığına dikkat edin yanlara ekim yapıldı
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2015, 22:59:17 Gönderen: saglam78 »

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 20 Aralık 2015, 19:02:40 »
Eski mevcut sac larım in hemen hemen hepsinin yeniden çıktığını söyleyebilirim yalnız hacım kazanması ve renk olarak biraz daha zaman gerekiyor sanırım 1.aya kadar eski hacmine ve rengine girecektir diye düşünüyorum yeni ekilen ler ufak ufak çıkmaya başladı foto da görünmes ede yakın çekim foto larda görünüyor sakal lar da çok bir hareket yok benim en çok merak ettiğim şey bu sakal lar çıkacak mı çıkmayacak mi 70.gün yavaş yavaş uç vermeye başlamaları gerekiyor onlarda ufak bir gelisme başlar sa paylaşımda bulunacagim

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #288 : 22 Aralık 2015, 17:55:23 »
9 ay oldu nasıl sizce ? 2. Seansı şubatta düşünüyorum.göğüs kılları kafada nasıl duruyor acaba 2000 greft göğüsten aldırmaz nasıl olur sizce?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #289 : 22 Aralık 2015, 18:06:06 »
Kapalı alanda fena değil ama gün ışığında çok seyrek gözüküyor. Bir operasyonla daha iyi bir hal alabilir.

Sizden ricam bir tane kafanın üst bölgesini tamamen gösterecek yukardan bir fotoğraf çekebilir misiniz? Sadece ön tarafın görüldüğü fotoğraflardan pek bir şey anlaşılmıyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #290 : 22 Aralık 2015, 18:20:31 »
kado iron nun dediği gibi hafif seyrek ama yinede 2.seans için olumlu bir ekim dediği gibi tepeden bir net foto atarsan tepeyide bi görürsem sana tavsiyelerim olacak......yalnız gögüs sakal kılı filan bence benim ekimi bir muddet bekle 75.gün benim sakalda cok bir hareket yok daha harbidende biraz tırsıyorum sakallar çıkmıyacak diye insallah cıkarlar yoksa benim 570 greft sakal boşa gidecek parası marası eziyetide geçtim giden sakal kıllarıma yanarım yoksa 1.aya kadar uc vermezlerse mehmet hocanın tepesine dikilirim valla sakaldaki gelişme bende bir 30 greft kadar sakal çıkışı oldu şu aşamada ma daha 540 greft gibi bir rakam var ekilen saçlardada tahminim 1.ay sonra saçların fazlalaşmasıyla meydana çıkması gerekiyor dediğim gibi benim ekimi bekle sakal çıkışı olursa git saç sakal göğüs kılı ektir yoksa ektirme aksi giden hiç bir durum olmadı sakallar için en son çıkarılan greftler sakalllardı yanı dışarıda bekleme olayıda olmadı çıkmassa sakalın kafada tutunma oranı çok düşük diyeceğim ama sakal benim için önemli hem çok hacimli kapatıcılık olarak süper olur hemde seneye tepeye 500 greft daha sakal attıracam arka bolgeyide 500 saç 1000 gögüs kılı ile bu işi bitirecem

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #291 : 22 Aralık 2015, 19:04:08 »
İron ve sağlam teşekkürler.Yorumlarınız için.benim kafa norwood7 seyrek olmadı normal çünkü hiç saç yoktu.2. Seans için ne öneriyorsunuz yorumlarınız benim için önemli.

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #292 : 22 Aralık 2015, 19:05:04 »
Devamı

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #293 : 22 Aralık 2015, 19:36:11 »
Tepede iyi sayılır bence dediğim gibi 2.ekimi de tepeye yaptır biraz daha dolgun olsun bence sac sakal 2.seansı tepeye yaptır .3.seansı arkaya düşün derim ben benim için en sonra arka önce biraz daha dolgun görünür se saçlar daha doğal durur .....ama dedigim gibi benim süreci bekle sakal lar çıkarsa sende sakal dan ektir sin çıkmas sa hiç sakal a bulaşma derim benim ekim senin için belirleyici olur

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 22 Aralık 2015, 19:40:26 »
Hocam bu kadar açıklığı ekimle kapatmak çok güç, tepeye yaptıracağınız bir ekimle komple seyrek bir alana toppik, dermatch gibi kapatıcılarla süper bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sakalınız ve saçlarınızın yan kısmı sipsiyah, kullanacağınız siyah renkte bir topikle çok hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Eğer mevcut durumunuzu daha iyi bir hale getirip, daha tatmin edici bir görüntü görmek istiyorsanız deneyebilirsiniz. Ben güzel olacağını düşünüyorum. Ama tepe bölgesi açık olduğundan ve saçsız olduğundan bu tür ürünler sırıtır. Tepenin geri kalanını seyrek de olsa ektirirseniz süper durur..Ya da ön ve orta kısımlara da sıklaştırma yaptırabilirseniz ve bir dolgunluk elde edebilirseniz kapatıcılara gerek de kalmayabilir.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #295 : 28 Aralık 2015, 23:20:55 »
80.gün civarı eski sac lar hacım kazanıyor yeni çıkışlar da oluyor biraz hız kazanması gerekiyor tepeden fotoları ve gün ışığı foto larını 1.ay sonra paylasacagim saçlar imin hafif uzaması ni bekliyorum saçlarım şu aşamada 1.5cm gibi bir uzunlukta hafif uzadık tan ve ve yeni çıkışlar olduktan sonra detaylı foto paylasacagim

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #296 : 29 Aralık 2015, 00:10:23 »
Güzele gidiyor abi. 80gün icin cok iyi durum suan.

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #297 : 29 Aralık 2015, 11:30:05 »
Ekilen saclar zaten 1 sene sonra tekrar dökülüyormus. Tekrardan ekim yapmak gerekiyormus. Bu forumda  uzun bir yazi var orda okudum, anlasilan yaziyi yazanda bu konuda bir hayli müsdarip, yani sizce bu dogrumu? Forumda gördügüm kadariyla herkes yeni ekim yaptirmis yani zamana dayali bir tecrübe kimse de yok.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #298 : 29 Aralık 2015, 19:17:38 »
valla ilk senden duydum ekilenlerin 1.sene sonra tekrar döküldüğünü

SeLo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 29 Aralık 2015, 19:26:28 »
Öyle olsa kimse bu sıkıntıya katlanmaz , saç ektirmezdi kardeşim