Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289364 defa)

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #271 : 20 Kasım 2015, 17:30:46 »
hocam siz kime ektirmiştiniz?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 20 Kasım 2015, 18:15:09 »
mehmet polat ankarada etirdim benim bu 2.seans ilk seans başarı olarak fena değidi 2.seans da birazdaha sık olmasını istediğim için yaptırdım

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 25 Kasım 2015, 02:09:56 »
Dostum su an cok erken birsey dmekte; insallah mevcut saclarin cikacaktir!Iron arkadasiminzin düsündüklerini bende bi an düsündüm aslinda...taa kii yakin cekim fotunu görene kadar.cikislar olacak insallah rahat ol derim..!

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 25 Kasım 2015, 11:42:14 »
Eyvallah exsalas çıkışlar devam ediyor şu anda çok daha iyi ve eski saçlar çıkmaya devam ediyor yeni ekilen saclarda yavaştan çıkmaya başladı iyi olacağı kanaatindeyim yalnız sakal lardan daha çok çıkan yok onlar sac dan daha sonra çıkacak gibi görünüyor.....sakal ekilen yerler heralde koku kalın olduğu için daha sert yani elimi sürünce daha çok hissediyorum

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 26 Kasım 2015, 01:51:19 »
Eyvallah exsalas çıkışlar devam ediyor şu anda çok daha iyi ve eski saçlar çıkmaya devam ediyor yeni ekilen saclarda yavaştan çıkmaya başladı iyi olacağı kanaatindeyim yalnız sakal lardan daha çok çıkan yok onlar sac dan daha sonra çıkacak gibi görünüyor.....sakal ekilen yerler heralde koku kalın olduğu için daha sert yani elimi sürünce daha çok hissediyorum

Hadi bakim dostum verdigin emeklerin cektigin Sikintilarin karsiligini alacaksin insallah ;) Takipcinim cok fazla aktif olamazsamda forumda firsat buldukca hem kendi adima hemde diger arkadaslarin konularina bakiyorum.Rabbim cümlemizin yar ve yardimcisi olsun emeklerimizi bosa cikartmasin insallah ;)

hazgur06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 26 Kasım 2015, 10:23:30 »
sakal alım yapılan bölgede iz kalıyor mu ?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 26 Kasım 2015, 13:56:50 »
belirgin bir iz kalmıyor kendin çok dikkatli bir sekilde bakmadıktan sonra kendin bile göremiyorsun......tabi sonuçda oraya müdahele edildiği için çok minik de olsa beyazlık oluyor....ama cok ufak bir iz kendin bile göremiyorsun yani donor yetersiz kişilerin baş vuracağı bence 2.ci dönör bölgesi olmalı.....sakal aldıracak kişiler suna dikkat etsin alım yapan makinenin ucu 0.6 mm olsun büyük uclar iz kalması adına biraz daha riskli

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #278 : 28 Kasım 2015, 11:04:48 »
55.gün  eski saçlar çıkmaya ve hacım kazanmaya devam ediyor

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #279 : 02 Aralık 2015, 21:08:06 »
1...2....gün sonra 2.ay bitiyor eski saçlarım çıkmaya ve hacım kazanmaya devam ediyor dipler den de yeni ekilen saçlar ufak ufak çıkmaya başladı......yalnız daha ekilen sakal greft lerinde çıkan yok ....bi 10 tel sakal hiç dokulmede n uzuyor lar ama 560 greft sakalda hareket yok....inşallah çıkarlar gerçi daha 2.ay dayım ama ufak ufak bi baş gösterseler dahada umutlanacagim ekilen saçların yine büyük ölçüde çıkacağını umuyorum sakal greft leri de çıkarsa iyi bir sonuç alacağımi umut ediyorum beklemeye devam 4.aya kadar beklemeye devam

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 06 Aralık 2015, 22:01:48 »
Bu resimden sonra aydan aya resim atacam 60.gün

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat
« Yanıtla #281 : 17 Aralık 2015, 23:19:34 »
Bu kafa kapanırsa müthiş bir vaka olacak :)ilk ekimin sonucu süperdi inşallah buda öyle olur,ön çizgiyi 1 cm aşağıya aldırmanın çok riskli olacağını o zamanlar konuşuyorduk sanırım,umarım seyrek çıkmaz çizgi,çizgi seyrek olursa sıkıntı..
Sağlam benim anlamadığım verteks ne olacak ,orası öylece kaldımı ,sakalı tepeye kullandınız sanırım,kusura bakma konunu çok iyi takip edemedim :)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 18 Aralık 2015, 20:27:27 »
Ekim yalnız tepe bölgesine yapıldı oncizgi 1 cm one ve sakak lar kapatıldı sakal lar on çizginin az gerisine ve sakak lara ekildi 70.gün saçlar ufak ufak çıkmaya başladı ama sakal lardan çok bir haber yok az bi uç verenler var ama genel olarak cok az acaba birazdaha geç mi çıkacak diyorum yoksa çıkmayacak mi 1.ay içinde uç vermezler se sıkıntı var derim sakal ekimi yaptıran bir savaş arkadaşımız var acaba odada sakal lar sac dan bir süre daha geçmi çıktı acaba....gerçi daha 70.günde yim asıl gelişmenin basliyacagi zaman dilimi ne girdik bundan sonra daha sağlıklı yorumlar yapılabilir sakal çıkışları ni daha rahat gözlen liyorum renk ve hacım farkı sac dan çok daha kalın ve siyah assa daki resim sok dökülme nin olduğu sıralarda daha  şoka uğrama mis sakal lari gosteriyor

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 18 Aralık 2015, 21:14:12 »
Sakal donor fotosu bazıları yazıyı okumadan sac sanıyor ama sakal

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 18 Aralık 2015, 21:15:31 »
70 gün sakal donor