Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289379 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #255 : 31 Ekim 2015, 00:30:43 »
25.gün sok bitti......birkısım mevcut saçlarım da sok dan nasibini aldı biotin ve xpecia alıyorum minox kullanmıyorum...aldığım vitaminleri de kademeli olarak dusurwcegim.....şok olmamış birkısım sakal kaldı onlarda sanırım 50.güne kadar sok olur...sakalin hemen hemen hepsi sok dökülme oldu 20...30....tel kaldı yada kalmadı saçların yüzde 90 sok dökülme olmuştur mevcut saclarda nda yüzde 20 lik bir seyrel më oldu sanırım saçlar bu aralar birazdaha kendine gelmeye başladı birazdaha elimi atınca hissediyorum ekimden sonra mevcut saçlar imda güçten düşmüştü....süreçten şu aşamada memnunum ekim gününden bu yana hemen hemen hergün kafamda gidiş më yani kafada böcek yürüme gibi olay belirli zamanlarda hergün oluyor ilk ekimim den biliyorum bu olay sanırım ekilen köklerin sac üretmek için damarlarda oluyor sanırım

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 05 Kasım 2015, 18:14:27 »
Hocam konunu ekim yaptiridigim dönemlerde ve öncesinde takip ediyordum zaten...malasef Bende norwood7 ci oldugum icin.
öncelikle 2nci ekimin icin gecmis olsun ve hayirli olsun.zaten saclarin ekilen Grefet sayisini ve aciklik alanini göz önüne aldigimzda süper olmustu.2nci ekimle rutu$ ve cizigiyi degistirmissin bakalim hakkinda hayirlisi olsun insallah.Ama yaptiridigin 2nci ekimle daha dolgun saclara kavusacaksin insallah ;)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 05 Kasım 2015, 23:02:56 »
1.ay sakal donor fotosu traş sonrası .....kızarıklık hafiften var ama çok dikkat çekmiyor iz vs yok şu anda sadece hafiften kızarıklık var deri kendi rengini aldıktan sonra traş sonrası bile farkedileceğini zannetmiyorum

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 08 Kasım 2015, 18:17:49 »
Hafif uzayan sakal donor fotosu

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #259 : 09 Kasım 2015, 00:21:16 »
Dostum Masallah sakaldaki dönür bölgesi toparlamis kendini ;) hic alinmamis gibi hatta!
simdi sira insallah yaptigin ikinci ekimin cikislarini takip edecegiz.bu arada bana örnek oluyor yaptiridigin ve izledigin yol kardes ;)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 14 Kasım 2015, 18:27:02 »
40.gün  ilk ekimden olan saçlar çıkmaya başladı ama güçten düşmüş on hat daki saçlar biraz daha kendine geldi arkalar daha çok cansız.....şok dokulme bitti ilk ekimden olan saçlar imda bir kısmı sok dokulmede n nasibini aldı....beklemeye devam tepeden resmi bi 15....20....gün sonra eklicem arka kısım daki saçlar biraz daha güçlen sin ve traş olduktan sonra donor ve tepeden 1.ay sonra ayrıntili fotoğraflar paylasacam

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 14 Kasım 2015, 18:43:43 »
Diğer bir resim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 19 Kasım 2015, 14:51:37 »
45.gün donor fotosu donor ....bana göre alınan greft miktarı göze alınırsa iyi durumda

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 19 Kasım 2015, 15:22:06 »
Hocam sizin saçlarınızda azalma var sanki..

İkinci ekimden sonra ilk ekimdeki mevcut saçlarda mı zarar görüp şoka uğruyor? Tekrar çıkmama riski var mı?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 19 Kasım 2015, 21:52:17 »
Valla bende çok bilmiyorum bu durumu mevcut saclarda da sok dökülme oldu ilk 15.günde çok daha azdı gittikçe fazlalaşıyor ilk ekimden olan saçlar alttan yeni yeni çıkanlar devam ediyor o saclardan ne kadar fire olur yada olmaz bunu yaklaşık 3.ay içinde anliyacagiz....ama su var ekim olan sac ikinci ekimde hem şoka uzayabiliyor hemde ilk çıkışlar daki gibi daha cansız çıkıyor onlarda zaman içinde kalinlasiyor....bendeki durum kisacasi eski saçlar hem şoka uğradı hem hacım kaybı yaşadı.......benim ekimim deki fark mevcut olan saçlar ana sac değildi onlarda ekim saçı ydi belki bu sebeb den olabilir

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 19 Kasım 2015, 22:41:59 »
Aynen hocam, söylemeyim dedim de harbiden aldığınız sonuçlarla kıyaslayınca çok az göründü ve şaşırdım.

İkinci ekim bir açıdan da sizin içi riskli oldu, inşallah ilk ekiminizdeki saçlar tekrar çıkar, eğer çıkmaz olursa ikinci ekim hayal kırıklığı yaratabilir. Doktor bu konuda bir şey dedi mi?
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 19 Kasım 2015, 23:53:37 »
Daha birsey sormadım ama dipler de ilk ekimden olan saçlar çıkmaya devam ediyor yakın çekim foto koyuyorum orada görünebili yor uzak çekim foto larda onlar görünmüyor ben yakın çekim fotolar la bunları takip edebiliyorum

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 20 Kasım 2015, 00:05:08 »
Muhtemelen çıkacaklardır hocam,

Şöyle bir örnek vereyim, ben mevcut saçın üstüne ekim yaptırdığımdan dolayı, ekimden sonra ana saçlarımın yarısı çıkmadı diyebilirim..2-3 ay sonra tekrar çıkmaya başladı..Özellikle benim ön bölgedeki mevcut saçlarda şoka uğradı ama tekrar çıktı..Çok bir kaybım olmadı..Sizinde sanırım öyle bir şey oldu..2. ekimin ilk ekimin köklerine zarar verme durumu dikkatli bir çalışma sonucu olmaz diye düşünüyorum..
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 20 Kasım 2015, 13:27:10 »
Şu anda zaten çok kafaya takmiyorum ekim işi biraz zaman işi 3.aya kadar çok stres yapmıyorum alttan gelenleri de gördüğüm için uzaması ve hacım kazanması ni bekliyorum sanırım 100.günde eski mevcut saçlar imin normal bir kalınlık ve eski ekilen lerinin bir çoğunun geri çıkacağını tahmin ediyorum ........Mevcut olan saçın çıkmaması yada fre olması için bence tek sebeb koke zarar vermek ..........ama sok ve hacım azalmasını n Sebebi bana göre kafayı sisirdikleri sıvı

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 20 Kasım 2015, 17:07:57 »
son süreç nedir beyfendi

Facebook Twitter Instagram