Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289376 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #241 : 11 Ekim 2015, 13:27:02 »
Sakali iyileşme süreci çok hızlı ilerliyor.....seyrek lik anlamında 1 nokta hariç gözüme takılan hiçbir yer yok inşallah Orası da deri kendi rengini aldıktan ve sakal ların eski formuna girmesiyle göze batmaz 7.gün assa sakal donor fotosu koyuyorum deride kızarıklık haricinde bişey kalmadi

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 11 Ekim 2015, 14:18:32 »
Disarida ekim sonrası sakal

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 12 Ekim 2015, 09:58:31 »
hocam sakalda belirgin bi fark yok iyi duruyor bence... yeni ön çizgin daha iyi olmuş... ekilenlerde çıkarsa güzel bir görüntü kazanacaksın inşallah...

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 13 Ekim 2015, 18:09:49 »
Arkadaslar saçların daha hacimli olmasi için yapilacak takviye varmıdır....ben günde 10 mg biotin ve günde sabah akşam xpecia alıyorum.....yok şu daha iyi ise yarıyor diyen varsa onuda deneye bilirim tepede ki mevcut tüm saçlar ekilme yani eskiden kalan saçim yok tepe bölgesinde yalnız ince telli ekim yapılan on yerler daha iyi arkaya doğru gittikçe daha cansız ve ince telli

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 13 Ekim 2015, 22:20:38 »
Sac ekiminde 10 gün yikama larda ve hafif ten ekimi sürtmede kabuklarla birlikte sac telleri de geliyor sanırım şok dokulme olmasi gerekiyor ilk ekimim dede genelde kabukla beraber dökülmüş tu yarısı kabuk yarısı kabuklu sac olarak döküldü şimdiye kadar baya bi kabuklar gitti sanırım 2...3....güne tamamen kurtulurum

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 13 Ekim 2015, 22:23:57 »
Sok dokulme bana öyle geliyor önce daha dayanıksız saçlar şok oluyor daha sonra diğerleri

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 16 Ekim 2015, 10:54:03 »
12.gün donor sakal donor ve ekim alanı .......şok dokulme kabukla beraber yüzde 80.dokulme oldu ilk ekimim de şok bukadar erken olmamıştı inşallah hepsi çıkar

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 16 Ekim 2015, 23:12:01 »
Arkadaslar saçların daha hacimli olmasi için yapilacak takviye varmıdır....ben günde 10 mg biotin ve günde sabah akşam xpecia alıyorum.....yok şu daha iyi ise yarıyor diyen varsa onuda deneye bilirim tepede ki mevcut tüm saçlar ekilme yani eskiden kalan saçim yok tepe bölgesinde yalnız ince telli ekim yapılan on yerler daha iyi arkaya doğru gittikçe daha cansız ve ince telli

Öncellikle selamlar. Ben sizin ekimden oldukca ümitliyim insallah güzel bir sonuc olacak. Saçları canlandirmak icin Rogain foam kullanmanızı öneririm. Türkiyede yok ama yurtdisindan avrupadan getirtebilirsiniz. Biotinde oldukca yararlı ama 10 mg almaniza gercekten gerek yok.Normal bir yetişkinin günlük ihtiyaci 30-35 mcg hadi sac ektirdiginiz icin 1000 mcg olsun oda 1mg  yapar. Bende Solgar in 5000mcg yani 5mg kullanıyordum ama asiri sivilceye sebep oluyordu. Zaten eger bir sey asiri ise vücudunuz bir sekilde tepki veriyor. Neyse tekrar gecmis olsun sizi takip etmeye devam edecegiz :)

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 16 Ekim 2015, 23:58:19 »

Öncellikle selamlar. Ben sizin ekimden oldukca ümitliyim insallah güzel bir sonuc olacak. Saçları canlandirmak icin Rogain foam kullanmanızı öneririm. Türkiyede yok ama yurtdisindan avrupadan getirtebilirsiniz. Biotinde oldukca yararlı ama 10 mg almaniza gercekten gerek yok.Normal bir yetişkinin günlük ihtiyaci 30-35 mcg hadi sac ektirdiginiz icin 1000 mcg olsun oda 1mg  yapar. Bende Solgar in 5000mcg yani 5mg kullanıyordum ama asiri sivilceye sebep oluyordu. Zaten eger bir sey asiri ise vücudunuz bir sekilde tepki veriyor. Neyse tekrar gecmis olsun sizi takip etmeye devam edecegiz :)

Bunları size doktormu tavsiye ediyor yoksa kafanıza göremi kullanıyorsunuz? Yani tavsiye ediyorsa doktorlar İlhan Bey acaba bana niye tavsiye etmedi..

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 17 Ekim 2015, 09:17:45 »
Hoca xpecia al dedi ben yanında internet de hekez biotin alıyo bende  vitamin olduğu için ve vücutta zarar vermediği için alıyorum......Formda sac için proskar filan alanlarda var bence sac için erkeklik den olmanın çok bir mantığı yok.yan etki yapmadı diyenler felan filan bence bunların yan etkisi ileri yaşlarda olabilir bence bunlara daha dikkatli olmaya gerek var pirince giderken bulgurdan olmayalim😀

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 21 Ekim 2015, 22:18:56 »
Abi donor bölge nasıl??

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 21 Ekim 2015, 23:02:02 »
Hoca xpecia al dedi ben yanında internet de hekez biotin alıyo bende  vitamin olduğu için ve vücutta zarar vermediği için alıyorum......Formda sac için proskar filan alanlarda var bence sac için erkeklik den olmanın çok bir mantığı yok.yan etki yapmadı diyenler felan filan bence bunların yan etkisi ileri yaşlarda olabilir bence bunlara daha dikkatli olmaya gerek var pirince giderken bulgurdan olmayalim😀

Bu proscar olayina bende karsiyim heleki daha cocuk sahibi olmamis kisiler icin dahada tehlikeli resmen sperm kalitesini dusuruyo millet kaliteyi arttirmak icin neler yapiyo bence sac icin degmez biotinide herkes cok abartiyo bence 2 gunde 1 kullanmak lazim ekimden sonra minoxada karsiyim uzun sure kullanilmiyo  cunku birakinca dahada fazla dokuluyo

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 22 Ekim 2015, 10:06:28 »

Bu proscar olayina bende karsiyim heleki daha cocuk sahibi olmamis kisiler icin dahada tehlikeli resmen sperm kalitesini dusuruyo millet kaliteyi arttirmak icin neler yapiyo bence sac icin degmez biotinide herkes cok abartiyo bence 2 gunde 1 kullanmak lazim ekimden sonra minoxada karsiyim uzun sure kullanilmiyo  cunku birakinca dahada fazla dokuluyo
bencede proscar falan filan bu ilaç lar genç yaşta cinsel sorun belki sıkıntı yapmaya bilir ama ileriki yaşlarda bunun etkisinin çıkacağı kanatindeyim......biotin gibi vitaminlerinde ekimden sonra bir muddet kullanılması ve bi sure sonra dozajının kademeli bir şekilde duşurulmesini düşünenlerdenim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 23 Ekim 2015, 15:47:02 »
Sakal donor fotosu iyileşme süratli oldu assa yukarı 18.gün  seyrek lik anlamında göze batan bir yer yok ekim alanın da ilk ekim den olan ların da birkısım sok dökülme oldu yüzde 90 lik bir dokulme oldu beklemeye devam

Facebook Twitter Instagram