Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289387 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #210 : 30 Eylül 2015, 18:19:20 »
çizgi öne gelecek 1 cm gibi yan sakaklarda kapanacak su anda cm2 de onde 20 greft gibi arkalarda 10 greft gibi saç var insallah bunu 35 greft önlerde arkalara dogru 28 greft gibi bir sayıya cıkarttıracam o zaman istediğim görüntüyü elde ederim insallah tabi fre oranı cok az sayıda olursa

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #211 : 30 Eylül 2015, 18:20:41 »
Haklısın orayı düşünüyorum zaten.Senden 4000 greftmi aldılar yani 2 günde ? Fotoğraflarını merak ediyorum şimdiden hayırlı olsun inşallah iyi bi sonuç alırsın

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 30 Eylül 2015, 18:36:28 »
valla sabah 9 da girecem sakaldan 500 greft alınacak 3000 greft de saçdan alınacak sakal alımının daha zor oldugunu yonlerinin cok degiştiğini saçın alımında yonlerinin aynı oldugunu 45.derece açıyla saç alımını yaptıgını sakal alımında bunun  değiştiğini ve daha oyalayıcı olduğunu ve onun için sabah 9.dan gece 11 kadar surebileceğini soyledi hoca tepe bölgesine tamamını ektirip ensedeki bölgeye gögüsden 2. ay sonra ekim yapılmasının daha iyi olacagını söyledi cizdiğim bolgeye kadar ekim yapılacak geri bi 30 cm2 gibi alan kalacak orayada gögüsten ekim yapacak

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #213 : 02 Ekim 2015, 23:28:12 »
Pazartesi gününe randevu yu aldık bakalım inşallah iyi bir sonuç çıkar mevcut donor den max greft i çıkaracak doktor 3000 greft çıkabileceğini söyledi tabi bu arada bayaa bi seyredecek yanlar ve ense bölge si ama suda var ekim alanı seyrek olup yanlar ve ense bölgesi birden çoğalması da çok hoş bir görüntü olmuyor iyi bir alımla oralar ında biraz seyrel mesi daha doğal duracağı ni düşünüyorum .....inşallah ekilen lerin çoğu tutar ise ve alım çok naturel eşit bir şekilde olur ise yan ve ense inde çok kötü olacağını zannetmiyorum.....sakaldan hesaplamaları ma göre çene altı bölümünde benim saydığım kadar cm2 de benim sakalda 50 greft gibi bir sayı var ve ölçümleri më göre çene altı 100 cm2 gibi bir alandan 5000 greft sakal var burdan da 600 700 greft gibi bir alım yapılacak buda yüzde 10 luk bir seyrel më olacak buda düzgün bir alımla çok siritacagini zannetmiyorum çizdiği bölgeye kadar ekim olacak 2 gün sonra geri kalan bölüm benim için çok önemli değil şu aşamada 3.ay sonra oraya da göğüste n 400 greft gibi bir ekim ile kapatılır sa yeterli olur benim için önemli olan üst ve vertex bölgesinin max oranda çoğalması ve kaliteli kılların o bölgeye ekili p yoğunluğunun arttırılması

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 05 Ekim 2015, 23:50:59 »
Bu gün ekim yapıldı....inşallah iyi bir sonuç alırım 2350 greft sac 600 greft sakal ekildi arka ense bölgesine ekim yaptirmadim inşallah onuda seneye göğüs bölgesinden 700 greft le kapattiracam üstleri daha sıkı olmasını istedim 1.cm on çizgiyi ve sakak lari kapattirdim 11 saat sürdü 600 greft sakal alımı işi birazdaha uzatti inşallah fre az olur

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 06 Ekim 2015, 05:23:07 »
Hayrlı olsun  . Bol sabırlar :)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #216 : 06 Ekim 2015, 11:57:11 »
Sakal yeri 600 greft sakal alımı yapildi

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #217 : 06 Ekim 2015, 12:44:45 »
Sakal yerini kuru bırakmamak gerekiyor verilen kremle 1 hafta boyunca kremli olması gerekiyor iz kalmaması icin bunun önemli olduğunu söyledi hoca inşallah iz de kalmaz birçoğu da cikar

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 06 Ekim 2015, 12:57:20 »
Alinan bölgede assada yukarı 5000 greft kadar sakal vardı alınan bölge 100 cm2 gibi alan ayna karşısında saydığım kadariyla sakal imda cm2 de 50 greft kadar sakal vardı buda yüzde 10 luk bir seyrel më yapacaktır iz kalmassa inşallah seyrekligi n çok farkı olacağını zannetmiyorum sakal donor fotoları ni paylasacagim sakalı ci arkadaslara örnek teşkil etsin diye norwood 7 olmak hakikaten zor iş ne kadar ektir isen ektir hala ekilecek alan kalıyor arkada ense bölgesini hala kapat tiramadim üstleri 1 tık daha sık olmasını istediğim için birde ekim alanı ile saçın yanlarını n geçişi kesin bir rutus istiyordu tabii ....bunu yaparken de ne artık alınabilecek donor de greft kaldı ne sac.....arka kısım için şu aşamada bişey düşünmüyorum seneye göğüs ve sakaldan 1 işlemle kapatyirabilirim.....norwood 7 olunca 4 seans lik bir ekim şart oluyor

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #219 : 06 Ekim 2015, 14:20:32 »
Sakaldan 1200 skor elde edebilseydim orta kısımlarda sakal serpistirecektim ama sakal dan hoca fazla girmek istemedi on hat 2 sıra sac dan sonra 4 sıra sakal ekildi birkısım da yan sakak lara ekildi 600 greft in fazla canı yok hemen bitti bendeki sakal kalitesi çok iyiydi on hatta çok iyi kapaticilik yapacaktır ama sac kalite iyi denile mez ince telli normalde 7000 greft ekim oldu kalın olsaydı iyi bir sonuç çıkardı ama su aşamada birsey diyemiyorum fre oranı az olursa tatmin edecek sonuç çıkacaktır diye umut ediyorum saçlarİda xperya ve biotin takviyesi ile en güçlü duruma getirmeye çalışacaz
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 14:22:20 Gönderen: saglam78 »

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 06 Ekim 2015, 16:06:10 »
Geçmiş olsun sağlam.İnşallah iyi bir sonuç alırsın.Birde saç simulasyonu yaptırırsan yoğun görünür. 2 gündür araştırıyorum çok iyi sonuç alıyor herkes.sende bir düşün derim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #221 : 06 Ekim 2015, 17:06:55 »
Sac similasyonu na şuanda bişey diyemem ama tabi yapılsa çok daha kaliteli durur ama onu ben ancak önümüzdeki sene sonu düşünebilirim tabi daha sonuc ne olacak bilmiyorum.....ama bizim açıklıkta bir kafa zor kapanıyor orası da bi gerçek benim üstleri için belki 1 sefer daha sakaldan alim yapılmayan bölgeden 600 greft daha sac çıkar bi onu yapabilirim  başka kıl mil kalmadı göğüs kiLinda seneye ensedeki açıklığa ektirecem dediğim gibi üstleri 600 greft sakal için zahmet değer mi değmez mi onu bilmiyorum ....yada sakaldan birazdaha fedakarlık yapıp 1000 daha aldırip orta alana yaydiracan ozaman çok iyi duracağı ni zannediyorum ama artık tepe bölgesine ekim düşünmüyorum

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #222 : 06 Ekim 2015, 20:42:19 »
ekimin hayırlı olsun ben senin yerinde olsam ense dediğin yere toppik kullanırım
ekim için tüm limitleri kullanmışşın klonlamaya kaldı işin
gögüs kılı iyi değil fazla uzamıyo ama çıkarsa 500 sakal ve 500 saç
1000 greflik ekim daha yap bırak seyrek kalsın

quarizmatik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #223 : 07 Ekim 2015, 00:58:50 »
selamlar, site sahibi buralardamı acaba

saglam78

• Hero Member