Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289417 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #135 : 11 Mayıs 2015, 23:12:02 »
5.aydan sonra çok fazla bir beklentim kalmadı belki yüzde 5.gibi bir sac cikisi daha olabilir 2.li 3.lu greft lerin çıkması birde tepeye yakın bölgelerin birazdaha artması olabilir....ama sonuç olarak beni tanıyan kişiler çok olumlu ve tipimi n çok değiştiğini söylüyorlar tanımayan kişilerde ekim oldugunu söyleyince eski fotoları görünce hayret edenler de oluyor......tabi bu yönden güzel ama kim ne derse desin 2.seansi sikilastirma ve vertex için Şart ...10 ayda inşallah  1 seans daha yaptırıp tam istediğim sonuca ulaşırim 180.gün paylaşım yapacam bakalım 1.ay sonra ne gibi değişiklik olacak

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 11 Mayıs 2015, 23:18:57 »
150.gün yakın cekim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 11 Mayıs 2015, 23:22:01 »
Kapalı mekan

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 11 Mayıs 2015, 23:35:15 »
hocayla gorustum.10.gün önce 10.ayda Mega seans yapılacak..800.greft sakal.3000.greft donör den 4000.greft te yakın bir ekim daha olacak fiyati merak eden arkadaşlar da olabilir ben toplamda 8500.tl gibi bi ücrete mal.olacak assa yukarı 1 greft 1.lira gibi

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 12 Mayıs 2015, 22:43:14 »
Abiler selamlar.ben yeni farkettim bugün 50.gün ön çizgi biraz yamuk.saçların yüzde 70'i döküldü sayılır.bu çizgi bariz beli oluyor yamuk yani.bu nasıl düzelir? Ekim yapan kişi uzayınca belli olmaz dedi.istersen 50-60 greft alıp ekelim dedi kabuk etmedim.sizin görüşünüzü almak istedim.asıl en çok kafama taktığım vertex bölgesi kabak gibi.2.seans ta donorden orayı kapatacak kadar sac cıkmayacak.ne yapacağım bilmiyorum.moralim alt üst oldu.istanbulda sakal veya göğüsten alım yapan bir yerde bulmadım.yardımcı olursanız sevinirim.

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 12 Mayıs 2015, 23:29:02 »
Moralini bozma ve bekle..Benim sac cizgimde yamuk idi azcik su an cok memnunum....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 13 Mayıs 2015, 18:45:36 »
kado 50 gün olmuş bence çizgi çok önemli degil bence saç çıkışı bitince çok göze batmaz birde vertex için acele etme ........assa resim atıyorum saç insanı gercekden cok değiştiriyor insanın kendine güven duygusu yani özgüveni artıyor resimleri paylasıyorum yüz gizlemiyecem 120 günden 140 günden fotolar var son resim 155 gün saçlarım bu aralar dahada bir hacim kazanmaya başladı

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 13 Mayıs 2015, 19:01:00 »
buda ekim günü

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 13 Mayıs 2015, 21:32:13 »
Resmen gencleşmişsin abi.10 numara

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 13 Mayıs 2015, 22:02:34 »
Eyvallah  kado  inşAllah  senin sonuçta iyi olur...sac yaşı geriye atıyor senin saclarda cikdigi zaman min.5 yaş gencles Cen çevreden olumlu tepkiler geldikçe dahada bi moral olacak senin için .....ben ekim kararı alınca çevreden kellik sana yakışıyor  diyenler şimdi iyiki ektir missin diyor...ben şimdi diyorumki keşke 5.sene önce ektir seydim  gerçi ozaman bu imkanlarında yokdu orası ayrı bir konu .....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 15 Mayıs 2015, 22:56:29 »
hafif ıslak yakın foto

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #146 : 19 Mayıs 2015, 00:15:24 »
Son durumun çok yüz güldürücü gerçekten,senin gibi açıklığı olupta ekim düşünenler içinde çok güzel bir örnek oldu,sendeki bu değişim saç ektirecek olanlara ilham kaynağı olmalı,hem sendeki değişimin insanın  görünüşünü  ne denli değiştirdiği konusunda hemde saç ekiminden gerçekçi beklentinin nasıl olması gerektiği konusunda çok güzel bir paylaşım oldu gerçekten,yalnız şuda var gerçekçi beklenti derken bu duruma bakıp her kes böyle sonuçta beklemesin,norwood 7 gibi riskli bir kafada saç ekimi yapmak nadiren bu kadar başarılı bir sonucu doğurur,bu yöndende oldukça başarılı bir ekim sonucu oldu..
Sağlam kardeşim senin adına gerçekten çok sevindim,ilk görüntün ve son görüntün arasında müthiş fark var,ben hep kelliğin insanın görüntüsünü nasıl bozduğunu ve güzel bir saç ekimini neticesinin bu bozulan görüntüyü nasıl düzelttiğini daha önceleri hep anlatmaya çalıştım ama genelde kişiler hep saç sıklığı yada seyrekliğiyle ilgilendiler,bu yönden yüzünü gizlemeden paylaştığın fotolar bu anlatmak istediklerime çok güzel örnek oldu,sonuç olarak sık saçlara sahip olamasakta düzgün bir saç ekimiyle sendeki gibi bir değişime sahip olabilmek her zaman mümkün,yeterki planlama ve ekim neticesi başarılı olsun...

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 20 Mayıs 2015, 21:49:06 »
Reci yorumların için teşekkür  ederim ....ne diyim senin bana yaptığın 75.gün yorumların  ve diğer arkadaslara yaptığın yorumların inanılmaz derecede sonucu tutuyor bu da senin bu işte nekadar usta lastigi ni gösteriyor bana 75.gün Resimlerim de ne ekildi yse hepsi çıkacak gibi demiştin assa yukarıda öyle oldu diğer yorumların da okuduğum kadari ile de aynı şekilde sadece iyi ekilmis sonuclar da değil kötü ekim sonuçların Dada sonuçları da kestirebili yosun  onun içindir ki burda formda ekim sonuçlarını paylaşan kişiler senin yorumlarına çok önem veriyor ben diğer bir form sitesinde paylaştığım foto larda benim ekim le dalga gectiler şimdi bir kaç resim daha koydum dalga geçenleri haberdar etmesini de yaptım ama tık yok ......yani kisacasi reci hem yorumlar hem paylasimlar çok düzeyli diğer form da ....ağzı olan konuşuyor 5 senedir ekim yaptıracak ama yaptiramamis  bide önüne gelen e yok senin ekim söyle olmuş böyle olmuş diyen ....falan filan güya bilgi almak için bir form değilde bilgi kirliliği  yle dolu bir form sitesi burdan arkadaslara şunu söylemek istiyorum o malum form sitesine girip te bilgi alayım derseniz yanılır siniz ......kısaca ben şu aşamada ekimim den memnunum 10 ayda bi sikilastirma ve ense deki 30.cm2 alanı kapatmak.reci tam cepheden bir foto koyuyorum sac çizgisini 1 cm one çeke yimmi yoksa sadece sikilastirma  mi yaptirayim

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #148 : 21 Mayıs 2015, 23:24:40 »
Güzel sözlerin için teşekkürler sağlam,geçen sene ilk ekimimden sonra bu işe oldukça merak saldım :)özellikle ilk ekim fotolarını inceleye inceleye sanırım seninde dediğin gibi o ekimin sonucunun iyimi yoksa kötümü neticeleneceği konusunda az çok bir fikrim oluyor ve genelde yanılmıyorum,bazende kötü neticeleneceğini tahmin ettiğim kişilere pek fazla yorum yazmamaya çalışıyorum moral bozmamak için :)
Senin şu ön çizgiyi öne aldırma düşünceni çok doğru bulmuyorum eğer dediğimi dinlemeyip kendi bildiğini okursan :) başına gelecekleri yazayım,birincisi ön çizgiyi öne aldırdığın zaman ne kadar sıkta ektirsen büyük ihtimalle gene seyrek durur çünkü görüş açısı değişip karşıdan daha net gözükeceği için seyreklik çok sırıtır,ikincisi şu an oluşan doğal görüntü bozulur,saç ekimi olduğu çok belli olur,şu son görüntün sanki saçları biraz dökülmüş ve bundan dolayıda çizgi biraz gerilemiş tarzında bir görüntü var ,göze sırıtmıyor ve ters bir şeyler varmış sanki gibi göze batan bir durum yok,bu çizgi konusunda doktorunu çok tebrik ettim doğrusu,her kes böyle çizgi yapamıyor,koray erdoğanın norwood 7 kafaya ekim yaptığı bir kaç örnek var aynen bu şekilde duruyor çizgi ,yalnız sendeki kadar başarılı değil ekim sonuçları..
Son olarak üçüncü sebepte ön tarafa yapacağın ekimden sonra en az üç ay berbat bir şekilde gezersin,görüntü çok kötü olur,ilk ekimindeki gibi olmaz,var olan saçındada  şok dökülme olur ,ilk ekimindeki kadar rahat olmazsın görüntü seni rahatsız eder,bence eziyetine değmez...

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 28 Mayıs 2015, 23:02:02 »
5.5 ay alttan gelen 1 kısım daha sac var saclar hacım kazanmaya devam ediyor sonuç norwod 7 kafası için şu aşamada iyi görenler şaşırıyor .....ama tabi 4000.greft bukadar kapatabildi ve bukadar sıklik  oluşturdu...donör bölge çok iyi hiç alınmamış gibi bir görüntü var 2.ekimi kaldıracak pozisyon da  donör u 10 gün sonra yüklerim

Facebook Twitter Instagram