Gönderen Konu: Norwood 7. ...2 ci seans sac+sakal 2950 greft mehmet polat  (Okunma sayısı 289418 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: norwood 7 sac ekimi sureci Dr mehmet polat tarafından
« Yanıtla #121 : 18 Nisan 2015, 21:34:42 »
Sakaldan bende kesin bir sikilastirma dusunuyorum 1000.greft donör den aldira cam reci nin dediği gibi donör e fazla dokunmicam 1000.vertex için 800.greft sakaldan sikilastirma için hoca 800 greft alırız dedi 800.greft de sakal da cok belli olurmu Diye de düşünmüyor da değilim assa sakal donör fotosu nu yukluyor um sakal im sık ve güçlü iyi bir kapatıcı donör alanı diye düşünüyorum birde reci sakal ve saç hemen hemen kalinliklari eşit demiştin....Bugün sac la sakal kili ni karşılaştır dim sakal sacin kalinlik olarak 2.katı kalınlığa sahip

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #122 : 20 Nisan 2015, 22:50:45 »
Herkesin sakalı böyle olmuyor,standartların üstünde güçlü ,sık ve kalın telliler ,imkanın olduğu kadar sakalı biraz daha fazla kullanmaya bak,iyi netice alınır bu sakaldan ,verteks için yeterli bence ama işte tek seansta doktorun ne kadar greft alabilir sakaldan orası önemli....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 21 Nisan 2015, 14:06:14 »
bu aralar gelişme yeniden hızlandı daha bi kapatıcı olmaya başladı saçlar altta da baya bi saç görünüyor ve ön cizgideki greftler çıkmayan greftler yeniden uc vermeye basladı sanırım bunlar ve diger saçlar en son şok dökülmeye maruz kalan saçlar gibime geliyor benim sok dökülme sürecim 7.gün den itibaren başladı 75.güne kadar azalarak devam etti heralde 50.günden 75.güne kadar olan sok dökülmeye ugrayan saçlar ekim sürecinde bence en son çıkan 2 yer var 1.vertex 2. si ön çizgi bunların tamamen oturması ekimden sonraki 8. ayda tamamlanacak gibi bir izlenim var tamamen kel bir kafa su aniçin iyi bir gidişat izliyor assa ekim öncesi son gün çekilen 4 lü fotagraf yüklüyorum

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 21 Nisan 2015, 14:23:41 »
saç ekiminden 1.gün önceki 3lü foto

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 24 Nisan 2015, 19:52:18 »
Abi eski goruntunle simdi goruntun arasinda dunya fark var masallah.2.ekimden sonra cok daha guzel olacak diye dusunuyorum.benim 2.seansta donorden aldirmayi dusunmuyorum.cunku max. Greft aldilar. Sakaldan ve gogusten aldirmayi dusunuyorum.yinede vertex kapanmaz ama oldugu kadar artik napalim.ama istanbulda sakaldan alim yapan kaliteli bir yer bulmam.lazim.arastirmaya devam ediyorum.

36.gun saclarin neredeyse yarisi dokuldu.

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 24 Nisan 2015, 19:54:20 »
Donor bolgesini sifir numarayla tras ettim.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 24 Nisan 2015, 21:31:20 »
Haci güzel görünüyor traş olunca daha iyi olmuş ustten gorunus ilk foto da iyiye giden görüntü var ben kendi ekiminden biliyorum ekim olan alanlar da damarlar malar olmuş yeşil yeşil belli oluyor buda benim görüşüm e göre çok iyi tabi 80.güne kadar gelisme çok yavaş ilerliyor asıl gelisme 90.günden sonra hızlanıyor benim. 135.günüm 150.de foto eklicem

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 24 Nisan 2015, 21:49:47 »
Gün ışığı 135.gun

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 28 Nisan 2015, 00:01:26 »
Sac ekiminde bence önemli bir konuda sac ekiminden sonra gün ışığında yani güneşli bir ortamda saclarin nasıl gorundugu bence bu güneşli ortamda tabi simsiyah saçlı görünmesini bekliye me yiz ama hafif seyrek bir görüntü olmasi gerekiyor yoksa bence ekim den istenilen sonuç çok tatmin edici olmiyacak tir ben şimdilik güneşli bir ortamda çekilmiş foto paylas micam 6.ay çizgisini geçtikten sonra paylascam şu anda seyrek bir görüntü var günes ışığında .....benim ekim şu aşamada başarı oranı yüksek olan ekimleri arasına girmiştir belki yani ekilen greft lerin assa yukarı yüzde 90....95....oranında çıkacak görüntüsü var ama sonuç olarak 300.cm2 lik bir alanın 250.cm2 sine 4000.greft ekim yapıldı sonuç olarak seyrek saçlı bir görüntü verecek gibi görünüyor en ba stada dediğim gibi 1000.sakaldan 2000.donör den bir sikilastirma sac lari sakal desteği ile daha bir adam akıllı bir sac görüntüsüne getirecek ......Sonuç olarak 4.ay da olmama rağmen bu kafa yani norwod 7.adam akıllı bir sonuç a 7000.greft le ancak gelir norwod 7. Ci arkadaslara burdan şunu tavsiye etmem gerekiyor seyrek de olsa yeter derseniz 4000.le olacak görüntü 4.ay için bu tabi kapalı mekanlarda ki foto lar güneş ışığı altındaki fotoları 6.ayda paylascam ben ekim yaptırıp da güneş ışığı altında çok yakın çekim olmasada 1mt geriden çekilmiş fotosunu koymaya n arkadaşlar için şunu demek istiyorum kapalı mekanda çekilen foto larda hemen hemen çoğu ekim başarılı gibi görünüyor ister flasli ister flaş siz ben ce asıl flaş günes ışığı flasli flaş siz yerine güneşli güneşsiz diye foto koysunlar ekim firmalari da ekim örneklerini gösterirken de güneşli bir havada çekilmiş kafa görüntülerini koysunlar.........

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 29 Nisan 2015, 22:32:21 »
140.gun .........kado resim paylasirsan senin durumda merak ediyorum

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #131 : 29 Nisan 2015, 23:50:44 »
Her yüklediğin fotoda yeni gelişme mutlaka olmuş oluyor,bu son fotoda öyle..bence kesinlikle ön tarafa başka bir ekim daha yaptırma,böyle çok daha doğal duruyor,sanki saçın dökülmüşte seyerekleşmiş havası var,bu doğallığı bozmamak lazım..
Birde gün ışığına takılmışsın,bu gün ışığı olayı ekimden sonra saçların yeni çıkmaya başladığı zamanda saçların cılız gözükmesinden başka bir şey değil,saçlar henüz çok ince telli ve cılız,ilk zamanlar ışıklı ortamlarda kafa derisi sırıtır ama yedinci aydan sonra saçlar kalınlaştıkça bu ışıkta kötü gözükme olayı kaybolur hiç merak etme...

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 01 Mayıs 2015, 19:21:38 »
Eyvallah reci biraz takıntıyi cikdikca daha çok çıkmasını istediğim için yapıyorum sanırım bu kellik de olupta bunu bulamayan larda var .......Bu gün doktora gittim saclarim in çok iyi bir durumda olduğunu ve alttan baya bir miktar sac daha geldiğini söyledi buda benim için sevindirici oldu 2.ekim için 10.ayda ve donör için çok sağlam olduğunu 2000.greft tin çok rahat alınabileceğini ve hatta 3000.greft de çok rahat çıkabileceğini söyledi...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #133 : 04 Mayıs 2015, 23:05:17 »
Eyvallah reci biraz takıntıyi cikdikca daha çok çıkmasını istediğim için yapıyorum sanırım bu kellik de olupta bunu bulamayan larda var .......Bu gün doktora gittim saclarim in çok iyi bir durumda olduğunu ve alttan baya bir miktar sac daha geldiğini söyledi buda benim için sevindirici oldu 2.ekim için 10.ayda ve donör için çok sağlam olduğunu 2000.greft tin çok rahat alınabileceğini ve hatta 3000.greft de çok rahat çıkabileceğini söyledi...
Doner konusunda doktorun biraz fazla umutlu konuşmuş,bence çok riske etme 2000 grefti geçmesin ,seyrek bir görünüm belki olmayabilir ama kısmi bazı alanlarda iz kalma riski olabilir...

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 11 Mayıs 2015, 23:02:54 »
150.gün kapalı mekan ve gün ışığı fotolar

Facebook Twitter Instagram