Gönderen Konu: 14 Nisan 2016 Dr Sibel Ulusan 3500 greft  (Okunma sayısı 42910 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 14 Nisan 2016 Dr Sibel Ulusan 3500 greft
« Yanıtla #75 : 06 Ekim 2016, 21:05:35 »
Gibi kelimesini kullanmak bir şey ifade etmiyor. Gibi kelimesine sığınsan ne fayda? Savunman da zaten net olarak oynama var diyorsun, kendinle çelişiyorsun. Aylardır burada paylaşım yapan birisine kanıtın olmadan shop demen saygısızlıktır, hatta ötesidir.

Sizin yaptığınız bir analiz ya da bakma şekli değil, sizin yaptığınız suçlamaya giriyor. Ve bu suçlamayı da kanıtlayamıyorsanız eğer iftira atıyorsunuz demektir. Forum kuralları gereği hakaret etmek ve iftira etmek kurallara aykırı. Sizden bu fotoğrafla ilgili shop yapıldığını ispatlamanızı bekliyoruz. Eğer fotoğraf shopsa ve üyemiz aylardır insanları kandırmaya yönelik reklam amaçlı fotoğraf paylaşıyorsa onun hakkında işlem yapılır. Eğer bir kanıt olmadan iftira atmayı fikir belirtmek olarak görüyorsanız, kuralları uygulamak durumunda kalacağız.

coppolo62

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 07 Ekim 2016, 01:33:08 »
Gibi kelimesini kullanmak bir şey ifade etmiyor. Gibi kelimesine sığınsan ne fayda? Savunman da zaten net olarak oynama var diyorsun, kendinle çelişiyorsun. Aylardır burada paylaşım yapan birisine kanıtın olmadan shop demen saygısızlıktır, hatta ötesidir.

Sizin yaptığınız bir analiz ya da bakma şekli değil, sizin yaptığınız suçlamaya giriyor. Ve bu suçlamayı da kanıtlayamıyorsanız eğer iftira atıyorsunuz demektir. Forum kuralları gereği hakaret etmek ve iftira etmek kurallara aykırı. Sizden bu fotoğrafla ilgili shop yapıldığını ispatlamanızı bekliyoruz. Eğer fotoğraf shopsa ve üyemiz aylardır insanları kandırmaya yönelik reklam amaçlı fotoğraf paylaşıyorsa onun hakkında işlem yapılır. Eğer bir kanıt olmadan iftira atmayı fikir belirtmek olarak görüyorsanız, kuralları uygulamak durumunda kalacağız.

Gibi kelimesini kullanmamdaki maksat paylaşım yapan kişinin
ilgili resimi nasıl bir açıklayıcı yaklaşım ile belirteceğini yada izah edeceğini anlamaktır, buna küçük bir strateji diyelim,kendimle çelişkili bir durumdan kaynaklanıp ifade ettiğimden değil.benim düşündüklerim konusuna gelince de zaten net olarak bu konuya yaklaştım bu konudaki analizinize katılmıyorum.
İspat,küfür ve hakaret gibi atıflarda bulunmuşsunuz ...
Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz onu da anlamış değilim
Burası saygı ve kurallar çerçevesinde herkesin özgür düşüncelerini belirtebilmek adına açık bir platform
İspat konusuna gelincede görünen köy klavuz istemez paylaşımı yapılmış diğer resimler konusununda bu fikirde değilken sadece bu resim konusunda vurgulayıcı olmam sizin için yeterince açıklayıcı ve ispatlayıcı olmalıdır. Fotoğraflardan değil fotoğraftan bahsedildiğininde altını çizmek istiyorum Keza bir paylaşım konusunda aksine her fikir belirtildiği an ispat beklediğiniz gibi bizde bahsi geçen ilgili  resim için ispat bekleyelim sizce ne kadar etik  ?  Kanıt konusuna gelincede gayet net ve açık ,söz konusu fotoğrafı zoomlayıp dikkatlice baktığınızda alındaki anterior saç çizgisindeki bulanık ve piksel dağılmalarını rahatlıkla görebilirsiniz resim kalitesi düşük olup sarı ışık altında çekilen resimlerde siyaha yakın tonlarda amatör şekilde piksellerle oynandığında bu renkler morumsu bulanık bi hal alır dikkat ederseniz vertek alanda bu durum söz konusu değildir umarım  buda sizin için yeterince açıklayıcı olmuştur. Eğer olmadıysa analizine güvendiğiniz kişilerden ilgili kısım konusunda gerçekci görüşler alabilirsiniz...teşekürler

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 07 Ekim 2016, 12:41:58 »
Ekımı yaptıran memnunsa gerisi teferruat

draym

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 07 Ekim 2016, 20:25:46 »
Fotosoptan anlayan varsa kim istiyorsa fotografi orjinal buyuklugunde mailden atabilirim inceleyebilir..sizde biliosunuz ki herhangi bi siteye; facebook dahil, herhangi bir foto upload edildiginde kalitesi duser cunku boyutu mb cnsnden kucultulur.. Mailden orjinal mb i yuksek halini atabilirim bilen incelesin karar versin.. Aslinda bu kadar ugrasmaya da bilirim ispat etmekle laf anlatmakla da ugrasmayabiliridim.. Ama farketmez bana..

draym

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 07 Ekim 2016, 20:31:55 »
Bu da suanki onden  flasli cekim.. Sacta suan sprey olmadigi icin onler hafif daginik spreyle daha sik gorunuyor cunku..

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 07 Ekim 2016, 20:37:05 »
Photoshopluk bi durum yok. Mercek kaymasi olmus ki alin bolgesinde ve yuzde de o durum var. Kaldi ki çözünürlük 4160x3150 gayet yuksek çözünürlük. Ekim surecini tamamiyla paylasan biri neden photoshop geregi duysun? Reklam amacli icerik her durumda bellidir. Kardesim gidisat guzel

casper

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 10 Ekim 2016, 11:02:31 »
Umarım herşey  istediğin  gibi olur.  Sibel  hanım  ekim   fiyatları  biraz  yükseltmiş mi ?

Hakkatapan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 10 Ekim 2016, 12:40:18 »
Eylül ayında 6 bin TL ye çekmişti

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 10 Ekim 2016, 21:13:04 »
Sibel  hanim  size  hangi  ilaclari  kullanmani  tavsiye  etdi?  Siz  hangi  ilaclari  kullaniyorsunuz?

meneme

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 10 Ekim 2016, 23:38:59 »
merhaba arkadaslar
ben bu forum'a yenı katılanlardanım.
sebep...malum hepımızın sorunu.
ben de kasım ya da aralık ayında sıbel hanıma sac ektırmeyı dusunuyorum.
bu sebepten sıbel hanım'a sac ektıren arkadasları ozellıkle takıp edıyorum.
ve bu konuda hala tereddutlerım var.arkadasın sacı yaklasık 6 ay olmus ve goruntu hıc fena durmuyor.
bu konuda baya deneyımlı olan sız arkadasların fıkırlerı benım ıcın cok onemlı.
yardımcı olur musunuz lutfen.
tesekkurler.

draym

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 11 Ekim 2016, 14:58:10 »
Ben de bu forumda arastirarak sibel hanimda karar kilmistim..ben kendisinden memnun kaldim..sadece biotin kullanmayi tavsiye ediyor ilk 6 ay, ama ben iki ay kullandm biraktim gerek duymadim..ben 5000 e ektirdim suan 6500 olmus yaza kadar da 10000 ni bulur sanirim

deeseven

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 11 Ekim 2016, 15:06:56 »
merhaba arkadaslar
ve bu konuda hala tereddutlerım var.arkadasın sacı yaklasık 6 ay olmus ve goruntu hıc fena durmuyor.
tesekkurler.

sorunun cevabi aslinda basit. 3500 senin icin yeterli mi degil mi ? konu bu.

sibel hanim bide on tarafi asagida tutup sik bi ekim yapiyor. bunuda goz onune almani tavsiye ederim.

yalniz ben burda degerli bir iki uyenin yorumunu dikkate alip 1 yil ara ile 2 ekim yaptirmayi goze aldim. eger acikligin cok ise bu yolu tercih edenlerde var benim gibi.

ama dedigim gibi 3500 yeterli ise  ve fiyat uygunsa tercih edilebilinir. ama yaptiracagin donemde 8500-10000 lere ciktiysa fiyat bence daha iyi yerlerde bulabilirsin.

meneme

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 12 Ekim 2016, 00:47:21 »
merhaba arkadaslar
tesekkurler.

sorunun cevabi aslinda basit. 3500 senin icin yeterli mi degil mi ? konu bu.

sibel hanim bide on tarafi asagida tutup sik bi ekim yapiyor. bunuda goz onune almani tavsiye ederim.

yalniz ben burda degerli bir iki uyenin yorumunu dikkate alip 1 yil ara ile 2 ekim yaptirmayi goze aldim. eger acikligin cok ise bu yolu tercih edenlerde var benim gibi.

ama dedigim gibi 3500 yeterli ise  ve fiyat uygunsa tercih edilebilinir. ama yaptiracagin donemde 8500-10000 lere ciktiysa fiyat bence daha iyi yerlerde bulabilirsin.

tesekkurler kardesım degerlı yorumun ıcın...
3500 uygun mu degıl mı aslında emın degılım ancak daha once sıbel hanım a yaptırmıs ve bana benzer
sac tıplerı olan arkadasların sonuclarına bakınca,yeterlı gıbı gorunuyor.
sanırım ekımın yeterlı olup olmaması,sac yapısının durumuna gore degısıyor.bu sebebten emın olamadım.
aslında ben sıbel hanımla zekerıya beyın arasında kaldım ancak sıbel hanım zekerıya beye gore daha uygun(maddı olarak)
bana da 6500 dendı ve yenı yıldan ıtıbaren artacakmıs.

meneme

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 12 Ekim 2016, 00:52:24 »
Ben de bu forumda arastirarak sibel hanimda karar kilmistim..ben kendisinden memnun kaldim..sadece biotin kullanmayi tavsiye ediyor ilk 6 ay, ama ben iki ay kullandm biraktim gerek duymadim..ben 5000 e ektirdim suan 6500 olmus yaza kadar da 10000 ni bulur sanirim

draym memnunıyetını ıfade edebılırsen ben de cok memnun olacagım.
cunku karar asamasındayım da.

deeseven

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 12 Ekim 2016, 11:21:38 »
@ meneme

yardimci olmaya calisayim sana kardesim. insallah faydali olur.
yas kac kardesim ve dokulme hizi nedir saclarin.

Facebook Twitter Instagram