Gönderen Konu: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 101467 defa)

FatherofSouth

• Ziyaretçi
11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi
« : 13 Nisan 2016, 23:47:05 »
Ekim tarihi 11 Nisan 2016

Arenamed - Serkan Aydın

5700 greft - 9 saat

FUE - Micromotor

Yaş 34

İlaç kullanımı: Kullanmıyorum

Öncelikle bana oldukça doğal davrandıkları ve de işlerini profesyonelce yaptıkları için ekibe çok teşekkür ederim. 1 saniye bile sıklımadım veya ya ne işim var benim burada diye düşünmedim.  tüm değerli arkadaşlar, elinize sağlık.

Aşağıda 1. gün operasyon sonrası ve 2 gün spreyli ilk yıkama sonrası resimlerimi paylaştım.

Arkada firma ismi yazanlar operasyon sonrasıdır. İkinci gün ilk yıkama sonrası resimleri diğer iletimde paylaşacağım.

Ön çizgiyi bilerek aşağıya çektirmedim. Alnım zaten geniş olduğundan doğallığı bozmak istemedim. Tepe bölgeye sadece geçişler yapıldı fakat üst bölge ve öne greftlerin % 90 ı ekildi. Yani tepe ve ön sıkı ve gür olsun istedim.

Özel mesajlara veya buradan vaktim olduğunca tüm sorularınıza cevap verebilirim. Ayrıca değerli yorumlarınızı bekliyorum,

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: 11 Nisan- 5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2016, 23:49:36 »
Bunlar da ikinci gün fotolar, donör bölgeleri de ekledim,

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2016, 03:24:45 Gönderen: FatherofSouth »

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 11 Nisan- Serkan Aydın & Arenamed 5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2016, 00:00:12 »
Hayirli olsun arkadas baya sik bir ekim olmus 5700 greaft biraz fazla olmus. Donör bölgen biraz hirpalanmis gibi.tekrar hayirli olsun.

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: 11 Nisan-5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2016, 00:15:28 »
Selamlar,

Açıkcası 5700 e yakın kez delinen bir yerin hırpalanmamış olması zaten şaşırtıcı olurdu :) Ekim yaptırdığım yerler istediğim gibi olsun da donör bölgem ciddi anlamda önemli değil.

Ayrıca boşlukluda görünse ileride, 7-8 ay sonra yine de 3 numara kestireceğim. Baktım çok rahatsız edici, 5 yıla bir saç dövmesi ile hallederim. Ama dediğim gibi ben ekimi şakaklar, ön taraf ve tepe bölgesi için yaptırdım. Buradaki sonuç önemli benim için.

Teşekkürler yorumunuz için.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2016, 03:25:11 Gönderen: FatherofSouth »

smt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2016, 08:57:00 »
Kardeşim hayırlı olsun. İnşallah dilediğin sonuca ulaşırsın.

Greft sayısı biraz fazla gibi görünüyor ancak ekim öncesi önden görünüş bir resim koyabilirsen belki farklı düşünceler oluşabilir.

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2016, 10:28:32 »
Kardeşim hayırlı olsun. İnşallah dilediğin sonuca ulaşırsın.

Greft sayısı biraz fazla gibi görünüyor ancak ekim öncesi önden görünüş bir resim koyabilirsen belki farklı düşünceler oluşabilir.

Selamlar

İki tane ekledim. Biri kısayken ofiste loş ışıkta. Dikkat ederseniz yanları kamufle etmişim yanlara tarayarak. Diğeri de biraz daha uzunken.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2016, 03:25:33 Gönderen: FatherofSouth »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2016, 12:35:14 »
Selamlar,

Açıkcası 5700 e yakın kez delinen bir yerin hırpalanmamış olması zaten şaşırtıcı olurdu :) Ekim yaptırdığım yerler istediğim gibi olsun da donör bölgem ciddi anlamda önemli değil.

Ayrıca boşlukluda görünse ileride, 7-8 ay sonra yine de 3 numara kestireceğim. Baktım çok rahatsız edici, 5 yıla bir saç dövmesi ile hallederim. Ama dediğim gibi ben ekimi şakaklar, ön taraf ve tepe bölgesi için yaptırdım. Buradaki sonuç önemli benim için.

doner bolgen suan onemsiz gibi dusunebilirsin ama ileride bakalim sorun olursa bolemi dusunceksin hayirli olsun ekimin

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2016, 12:51:05 »
Selamlar,

doner bolgen suan onemsiz gibi dusunebilirsin ama ileride bakalim sorun olursa bolemi dusunceksin hayirli olsun ekimin

Onur selam. Sağol yorumun için. Artık şansıma bahtıma ne diyelim :)

Baktım donör bölgem çok kötü ben de fitness falan yaparım, daha fit görünmeye çalışırım. Açıkcası hayatımın anlamı veya sonu olmaz. Donör bölgemi, eğer gelip görmek istersen gösterebilirim yakından.

Sevgiler,

FatherofSouth

Neyse olumlu olumsuz tüm yorumlarınız için teşekkürler.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2016, 03:25:58 Gönderen: FatherofSouth »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2016, 13:03:06 »
Hayırlı olsun çok sık bir ekim olmuş tepeye geçiş yapıldı demişsiniz ama arka bölgeye de epey ekilmiş

Evet dediğin gibi arena med deyince bir alerji oluyor burda ve bu alerjinin en büyük sıkıntısını çeken de ben oldum sanırım

Sen aldırma hocam daha operasyonun 3.günü olumsuz yorum yapmaya kalkanlara dediğin gibi farklı birine ektirseydin ya da çok yüksek meblağlar vermiş olsaydın çok daha farklı yorumlar alıcaktın

Burda herkes nasıl ki sakınmadan özgürce yorum yapıyorsa acizane bende bir yorum yapmak istiyorum bana sorarsanız serkan aydın ın hem piyasada en iyisi diye bilinen adamlardan çok daha makul fiyatlara bu işi yapması ve buna rağmen dünya kadar ünlünün gidip ona ekim yaptırması sadece benim bildiklerim  'cenk tosun zokora serdar kurtuluş tolga karel turabi gibi'  insanlara garip geliyor özelliklede çok çok yüksek meblağ vererek bu işlemi yaptıranlara ve serkanın henüz sonuçlanmış bir tane kötü ekim örneği yokken ve benim ilk ekim örneğim mükemele yakınken ki bunu konumun başında fotolarlada paylaştım bu alerjiyi anlamak gerçekten çok güç

Kimseyi hedef almıyorum kimseye göndermede bulunmuyorum lüfen kimse üstüne alınmasın

« Son Düzenleme: 14 Nisan 2016, 13:16:17 Gönderen: alice »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2016, 14:56:59 »
Selamlar,

Baktım donör bölgem çok kötü ben de fitness falan yaparım, daha fit görünmeye çalışırım. Açıkcası hayatımın anlamı veya sonu olmaz. En kötü dövme yaptırırm veya sakal, bıyık aldırıp oralara takviye ederim.

Ciddi anlamda anlamadığım şey, bu Arenamed alerjiniz nereden geliyor? Aynı operasyonu gidip saçma sapan paralar isteyen adamlara yaptırsam sanırım daha farklı yaklaşımlar alırdım. Okudum tüm forumu. Ne zaman ki bir Arenamed ekimi var, mutlaka belli 3-5 kişi çıkıp anında ekim yaptıranı otopsi yapıyorlar. Donör bölgemi, eğer gelip görmek istersen gösterebilirim yakından. Ha bu arada Serkan Aydın babamın oğlu değil ama Serkan Aydın'a kadar onlarca yer ile görüştüm. Açıkcası hiç biri ya bu ekimi burada yaptırmalıyım hissiyatı vermedi. Adamın sonuçlarını inceledim. Açık konuşayım, örneklerde gördüğümün % 60 ı kadar olsun ben çok mutlu olacağım. Ha olmazsa da olmaz. Erkeğiz sonuçta, estetik kaygımız limitli ve minimum olmalı.

Sevgiler,

FatherofSouth

arenamed e yada serkan aydin a bir uyuzlugum yok eger sac ekimi aradtirim inceliyen insanlar 1 gunde 9 saate 5700 gibi greft sayisinin alip ekim yapmanin saglikli olmadigini bilirler 1 ekimde 1 insanin doner bolgesini tuketmek dogru degildir . Allah korusun ekimden memun kalmadin  ozaman napicaksin greft sayin tukendi birdaha sansin yok  bu durum benim hosuma gitmior dogruda degil  bama gore yapilan isin dogrulugunu yada yanlisini tartisirim ben parasini degil umarim anlatmak istedigimi anladin ve bir kerede donerden  bu kadar sayi almak dogru degil bana gore

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2016, 15:14:51 »
Arkadaşlar her Arenamed ekiminin altında dönor ve greft tartışması görmekten gerçekten sıkıldım..Sohbet kısmı açtım forumda, orada istediğiniz doktor hakkındaki tartışmalarınızı yapabilirsiniz..Adamlar yüksek miktarda greft ekiyor, biz burada eleştiriyoruz diye gidip düşük miktarda ekmeyecek.

Bizde burada ilk defa arenamedin ekimlerini görme fırsatı buluyoruz, her konu altında tartışma çıkacaksa biz zaten sonuçları göremeyeceğiz. Bende kesinlikle bu kadar greft alınmasını doğru bulmuyorum ama ektiren kişi bunu kabul ediyor ve ektiriyor. Ben bu ekim için bu açıklığa en fazla 3500 greft ile on numara bir iş çıkartılabileceği düşüncesindeyim ama neredeyse 2 katı yoğunlukta çok uçuk bir miktarda ekim yapılmış..Ben bu ekimin sonucu olarak seyrek bir ekim sonucu kesinlikle kabul edemem. Ön hattın ve tepe bölgesinin sık olmayı geçtim fırça gibi olması gerekiyor. Zamanla göreceğiz..

Dönor konusunda ise size şunu söyleyebilirim. Dönor alan kötü olsa bile bunu kabul etmeyi benimsemişsiniz ama üst bölge çok yoğun olup dönor alanlar çok seyrek kaldığı zaman hiç hoş bir görüntü olmayacak. Kısa kestirmeniz zaten çok zor. Ekim merkezleri bu yüzden hem arka hem de yan taraflardan alım yapıyor, iki bölgede eşit terazide olsun diye..Yani dövmeyle vs. istediğiniz bir sonuç alacağını düşünmüyorum..Dövme muhabbeti hep geçiyor ama görebildiğimiz hiçbir somut örnek yok..Dövme konusuna pek güvenme taraftarı değilim. Daha önce foruma bir tane dövmeci geldi sürekli reklam paylaşımı yaptı, konularını kaldırdım. Mesaj attı niye siliyorsun diye..Bende forumda dönor problemi olan birisine ücretsiz bir örnek dövme yapmasını istedim. Yapsaydı bu tür problemler için forumda kalabilirdi ama kişi forumdan kaçmayı tercih etti. Elbette iyi yapan yerler ve örneklerde vardır.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2016, 15:16:23 Gönderen: İron-Maiden »
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2016, 15:29:04 »
Selam Onur
Greftler 3. Saatin sonunda ekilmeye başlandı. Alım 3 saat ekim 5 saat sürdü. 1 saat yemek arası verildi. Ayrıca donör alan elverişli ise her ekimci bu sayıyı eker kanımca.

Bekleyip görelim. Sonuçları paylaşacağım.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2016, 03:26:36 Gönderen: FatherofSouth »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2016, 15:50:07 »
Selamlar,

Baktım donör bölgem çok kötü ben de fitness falan yaparım, daha fit görünmeye çalışırım. Açıkcası hayatımın anlamı veya sonu olmaz. En kötü dövme yaptırırm veya sakal, bıyık aldırıp oralara takviye ederim.

Ciddi anlamda anlamadığım şey, bu Arenamed alerjiniz nereden geliyor? Aynı operasyonu gidip saçma sapan paralar isteyen adamlara yaptırsam sanırım daha farklı yaklaşımlar alırdım. Okudum tüm forumu. Ne zaman ki bir Arenamed ekimi var, mutlaka belli 3-5 kişi çıkıp anında ekim yaptıranı otopsi yapıyorlar. Donör bölgemi, eğer gelip görmek istersen gösterebilirim yakından. Ha bu arada Serkan Aydın babamın oğlu değil ama Serkan Aydın'a kadar onlarca yer ile görüştüm. Açıkcası hiç biri ya bu ekimi burada yaptırmalıyım hissiyatı vermedi. Adamın sonuçlarını inceledim. Açık konuşayım, örneklerde gördüğümün % 60 ı kadar olsun ben çok mutlu olacağım. Ha olmazsa da olmaz. Erkeğiz sonuçta, estetik kaygımız limitli ve minimum olmalı.

Sevgiler,

FatherofSouth

arenamed e yada serkan aydin a bir uyuzlugum yok eger sac ekimi aradtirim inceliyen insanlar 1 gunde 9 saate 5700 gibi greft sayisinin alip ekim yapmanin saglikli olmadigini bilirler 1 ekimde 1 insanin doner bolgesini tuketmek dogru degildir . Allah korusun ekimden memun kalmadin  ozaman napicaksin greft sayin tukendi birdaha sansin yok  bu durum benim hosuma gitmior dogruda degil  bama gore yapilan isin dogrulugunu yada yanlisini tartisirim ben parasini degil umarim anlatmak istedigimi anladin ve bir kerede donerden  bu kadar sayi almak dogru degil bana gore

Selam Onur
Greftler 3. Saatin sonunda ekilmeye başlandı. Alım 3 saat ekim 5 saat sürdü. 1 saat yemek arası verildi. Ayrıca donör alan elverişli ise her ekimci bu sayıyı eker kanımca.

Bekleyip görelim. Sonuçları paylaşacağım.

Saygılarımla
beni yanlis anlama ekiminin basarili olmasini mutlu olmani tabiki isterim .. ama ben 1 keredr yuksek greft girilmesini dogru bulmuyorum sonucta bu isin fre si var her ekilen cikmiyor ve sonuc un bi garantisi yok oyuzden ikiye bolunup yapilmasi daha mantikli  bu sadece serkan bey icin generli degil Tum ekimciler icin  farkindaysan doner bolgen hakkinda bir yorum yapmadim greft sayisi saglikli bir ekim olmasi icin 2 ye bolunmeli cunki arastiyorum dunyanin butun ekimcilerini ingilizce almanca ispanyolca butun forumlari okuyorum sonuclara bakiorum  dunyanin en iyi ekimcilerini takip ediyorum ve bu isin dogrusunu soluyorum soyleyincede insanlar bana serkan bey uyuzmu oluyosun diyo alakasi yok bu isin olmasi gerekenin nasil oldunu bu isi yapan serkan beyde iyi biliyodur ama o yuksek greft harcayarak ancak iyi bir sonuc elde edebiliyor ..  3 saate 5700 greft almak marifet degil bu is ince bi is 3 saat gibi kisa bi surede 5700 grefti almak.. bu kadar hizli el cabuklugu nekadar saglikli greft alir ve ekilenler nekadar saglikli cikar bilemem kafanda yaklasik 160 cm2 bir alan var  5700 greft ekilmisse cm2 de 96 greft olmasi gerek bu sonucta normal sac sıkliginin en ust seviyesi sonucunda bole olmazsa ozaman nedemek istedigimi anlarsin

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: 11 Nisan- 5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #13 : 14 Nisan 2016, 18:44:43 »
Evet ekim yaklaşık 20cm x 8 cm bir alana yapıldı. 160cm2. Yalniz greft hesabinda bir yanlışlık olabilir mi? 96 greft değil de 36 greft / cm2 olabilir mi?

Ust bölgeyi es gecelim one ve tepeye cm2 ye 50 greft gibi bir yogunlukla ekildi. Ust bölgeye serpistirildi.  96 greft i nasıl hesapladin? Bu arada asmed in bile  bu şekilde yogun ekimleri var 5000+greft.  Yani teknoloji ve fizyoloji duruma el verişli ise 5000ustu neden olmasin?
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2016, 03:27:06 Gönderen: FatherofSouth »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2016, 22:13:19 »
Evet ekim yaklaşık 20cm x 8 cm bir alana yapıldı. 160cm2. Yalniz greft hesabinda bir yanlışlık olabilir mi? 96 greft değil de 36 greft / cm2 olabilir mi?

Ust bölgeyi es gecelim one ve tepeye cm2 ye 50 greft gibi bir yogunlukla ekildi. Ust bölgeye serpistirildi.  96 greft i nasıl hesapladin? Bu arada asmed in bile  bu şekilde yogun ekimleri var 5000+greft.  Yani teknoloji ve fizyoloji duruma el verişli ise 5000ustu neden olmasin?

asmed in 1 günde aslaga 5700 gibi bir ekimi olmaz 4500 e kadar 2 günde ekerler 2 seaans seklinde 4500 üstünü de 1 seneye bölerler genelde ve sunuda es geçmemek lazım mikro motor ile manuel alım arasında döner bölegenin saglıgı  açısından büyük farklar var .. ayrıca sunuda belirteyim Asmed  eskiden 2500 grefti bile 2 güne bölerdi simdi 3500 e kadar 1 günde ekiyor bu bile bana göre dogru degil 2 günde ekmesi 3500 grefti bile  sonucu çok etkiler  size dogru gelebilir ama bana göre tek seansta bukadar greft dogru degil bi anda mikroyla dönere girip 5700 greft almak  bu büyük bir risk   ekiminiz basarılı olabılır cok iyide sonuç alabılırsınız döner bölegenizde de problem olmaya bilir ne olursa olsun sonuç dogru degil .. suan bu ilk ekımınız saç ekımıyle ılkkez tanıstınız  henuz farkında degilsiniz bazı seylerın sonuc alana kadarda farkında olmayacaksınız   ve var olan saçlarınızı korumak zorundasınız cunku kafanız cıddi  bır ekım gordu ılerıde ekımden dolayı var olan saçlarınızın daha hızlı zayıflaması zarar gormesıde mumkun olan durumlar dökülmenız erkek tipi dökülmede devam edecektir  tekrar bır ekıme ıhtıyacınız olabılır ozaman döner bölgenızden saç alına bılıcegını sanıyosanız bence yanılıyosunuz .bunları solelmemın nedenı açıklıgınız  3500 greft de yeterlı olabılırdı ve dökülmenızde devam edicek  bunu dusunerek bır ekım yapılması gerekırdı  umarım bunu yaşamassınız size tavsiyem sok dökülmenız olucak şokta var olan saçlarda dökülüyor finas kullanmanız en aından onları soktan kurtarıp guclendırın dokulmenızı durdursun amacım sizinle tartışmak yada ekım merkezinizi eleştirmek degil tamamen iyi niyetli bir sekılde konusuyorum ve finasterid i yan etki görmüyosanız ciddiye almanızı tavsiye ederim .
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2016, 22:42:30 Gönderen: Onurd »

Facebook Twitter Instagram