Gönderen Konu: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 101280 defa)

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #150 : 09 Eylül 2016, 00:01:16 »
zor bir süreçten geçmişsiniz döner bölgesindeki izler bakımından ben üye  olmadan uzun zamandır takip ediyordum Arenamed ve diger bir çok merkezin ekimini genelde yabancı frorumlarda görüş bildirirdim burayada   saç transferi operasyonu na  karar verdigim için üye oldum sonuçlarımı paylasmak için . sizi sürekli arane med i savunurken görüyorum canlı gördügünüz örneklerden bahsettiginizi okuyorum ama malesef ben aynı fikirde degilim  saç transferiniz   biraz dogallıktan uzak gibi geldi bana karar vermek için süreç erken diye bilirsiniz ama diger arena med'in ekimlerine baktıgımda da aynı durum söz konusu Frontal bölenizin ön cizgisinde çoklu grafler kullanılmıs  sanırım grefler  gruplarına göre ayrılmadan gelişi güzel ekilmiş  saç olabilir ordan grefler çıkabilir ama görüşüm dogal olmaması yönünde

Öncelikle yorumların için teşekkür ederim. Fakat kabul edelim, yakından incelendiğinde hangi saç ekimi yüzde yüz doğal görünebilir ki?

Arenamed ile tek bağım orada ekim yaptırmış olmam ve savunduğum konular bazen ön yargılı ve de haksızlığa varan yorumlar yapılması. Keşke herkes senin gibi üslubuna uygun eleştiri getirse ve yorum yapsa.

Genel olarak ciddi ciddi memnunum. Bazi ufak tefek tarama şekilleriyle doğala oldukça yakin görüntü elde edebiliyorum. Ki daha hak verirsin ki 2-3 aya yakın zaman var en net yorumu yapabilmem için. 3 gün sonra 5. Ayım dolacak. Yine değişik açılardan resimler ekleyeceğim fakat tekrar teşekkür ediyorum. Sonunda beni anlayan, yorumlarda ki üslup konusunda şikayetlerimi anlayip buraya gelip ona gore yorum yazan biri daha oldu.

Ben sizi yargılamıyorum beyfendi savunmanızgayet dogal hakkınız ekiminizden memnunda olabilirsiniz göreceli bir durum  samimiyetinizden   
şüpemde yok sizde herkes gibi ekim yaptırmış ve iyi sonuç almayı bekleyen birisiniz onun dışında bagınızın oldugunu düşünmüyorum
evet bir çok ekim merkezi özellikle Türkiyede dogallıktan uzak transferler yapıyor haklısınız  ama en azzından bu kadar iddalı bir merkez olan arena med mikro alımlarına ve ön bölgedeki greflere ve yönlerine dikkat etmeli  amaç oraya saç ekmek degil amaç dogal bir uyum daha ince panclar ile alsa belki kaba bır görüntü olmaz

Diğer konularda ki yorumlarınızı da okudum. Bence bunlar önemli tespitler. Sadece arenamed değil ayrıca diğer merkezler de bu yorumları dikkate alıp bu tür tespitlere göre operasyonlarını iyileştirmeli. Tekrar teşekkür ederim. Bence sizin gibi objektif yazarlar daha da artmalı bu forumda.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #151 : 09 Eylül 2016, 00:08:47 »
zor bir süreçten geçmişsiniz döner bölgesindeki izler bakımından ben üye  olmadan uzun zamandır takip ediyordum Arenamed ve diger bir çok merkezin ekimini genelde yabancı frorumlarda görüş bildirirdim burayada   saç transferi operasyonu na  karar verdigim için üye oldum sonuçlarımı paylasmak için . sizi sürekli arane med i savunurken görüyorum canlı gördügünüz örneklerden bahsettiginizi okuyorum ama malesef ben aynı fikirde degilim  saç transferiniz   biraz dogallıktan uzak gibi geldi bana karar vermek için süreç erken diye bilirsiniz ama diger arena med'in ekimlerine baktıgımda da aynı durum söz konusu Frontal bölenizin ön cizgisinde çoklu grafler kullanılmıs  sanırım grefler  gruplarına göre ayrılmadan gelişi güzel ekilmiş  saç olabilir ordan grefler çıkabilir ama görüşüm dogal olmaması yönünde

Öncelikle yorumların için teşekkür ederim. Fakat kabul edelim, yakından incelendiğinde hangi saç ekimi yüzde yüz doğal görünebilir ki?

Arenamed ile tek bağım orada ekim yaptırmış olmam ve savunduğum konular bazen ön yargılı ve de haksızlığa varan yorumlar yapılması. Keşke herkes senin gibi üslubuna uygun eleştiri getirse ve yorum yapsa.

Genel olarak ciddi ciddi memnunum. Bazi ufak tefek tarama şekilleriyle doğala oldukça yakin görüntü elde edebiliyorum. Ki daha hak verirsin ki 2-3 aya yakın zaman var en net yorumu yapabilmem için. 3 gün sonra 5. Ayım dolacak. Yine değişik açılardan resimler ekleyeceğim fakat tekrar teşekkür ediyorum. Sonunda beni anlayan, yorumlarda ki üslup konusunda şikayetlerimi anlayip buraya gelip ona gore yorum yazan biri daha oldu.

Ben sizi yargılamıyorum beyfendi savunmanızgayet dogal hakkınız ekiminizden memnunda olabilirsiniz göreceli bir durum  samimiyetinizden   
şüpemde yok sizde herkes gibi ekim yaptırmış ve iyi sonuç almayı bekleyen birisiniz onun dışında bagınızın oldugunu düşünmüyorum
evet bir çok ekim merkezi özellikle Türkiyede dogallıktan uzak transferler yapıyor haklısınız  ama en azzından bu kadar iddalı bir merkez olan arena med mikro alımlarına ve ön bölgedeki greflere ve yönlerine dikkat etmeli  amaç oraya saç ekmek degil amaç dogal bir uyum daha ince panclar ile alsa belki kaba bır görüntü olmaz

Diğer konularda ki yorumlarınızı da okudum. Bence bunlar önemli tespitler. Sadece arenamed değil ayrıca diğer merkezler de bu yorumları dikkate alıp bu tür tespitlere göre operasyonlarını iyileştirmeli. Tekrar teşekkür ederim. Bence sizin gibi objektif yazarlar daha da artmalı bu forumda.

Ben Teşekürederim  evet mesala sibel hanımın ekimi demin inceledim dogallıkdan çok uzak  örnekler çokfazla. iyi geceler umarım sonucunuz sizi mutlu eder önemli olan kişinin mutlu olması

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 09 Eylül 2016, 08:26:32 »
Iletisim konusunda kimin sıkıntı yasadigi asikar madem paylasicaksin fotograf burdan paylaş sana absurt bir yorum yapan absurt bir istekte bulunan olmadi sen insanlari bilgilendirmek icin acmadinmi bu forumu bizde senden tepeden bir fotograf istedik bunu koymak neden bu kadar zor anlamiyorum ha eleştirilmekten cekiniyorsan cekinme kardes daha 4.5 veya 5. Ayındasin kimse simsiyah bir goruntu olmayacağını bilir bu aşamada ben sadece gelisim evrelerini merak ettigim icin sordum ama belli ki senin amacin bilgilendirmek degil burada

Al güzel kardeşim. Üstten resim. Net olsun diye bol flaşlı ve dışarıdan geldiğim yağlı kirli haliyle ekliyorum yanıltma veya olduğundan farklı göstermek gibi olmasın diye. Atladığın nokta ve  benim taktığım kısım yorumlarda kullanılan saçma sapan ithamlar. Yoksa zaten her ayın 11 inde resim ekliyorum.  Ama al bak 3 gün önce koyuyorum. Dileyene özelden fazlasını da gönderebilirim. Yanlış anlaşılmamak dileğiyle!
Sagol kardes bilgilendirdigin icin resimle tepe bolgesinin 1 yila kadar gelistigini dusunursek su an normal seyrinde kapanmaya baslamis gonlunce olsun insallah

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #153 : 13 Eylül 2016, 01:06:44 »
5. Ay

Sola taranmis. Saga taranmis ve de geriye taranmis.

Sag donör. Sol donör.

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #154 : 13 Eylül 2016, 01:09:14 »
Devami

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 13 Eylül 2016, 23:21:19 »
Ozellikle tepeden cok iyi ekim olmus gule gule tara gerçekten bayagi gur ve sık bravo

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #156 : 14 Eylül 2016, 01:37:41 »
Ekim iyi gozukuyor ama fotolar net degil bulanik ozellikle verteksin gozuktugu foto loş isikta cekilmis foto.

Selamlar

Diğer sayfalarda gerek ekim gerekse verteks en net şekilde var. Baştan sona gelirseniz daha net olacaktır her şey. Ve bütün fotolari evimin banyosunda, aynı anda beyaz ışıkta çektim.

Artık ekimin nasıl olduğunu göstermiyorum resimlerde. Gerek kalmadı artik. Çok şükür oldukça iyi oldu ve daha da olacak. Resimlerde ekilen saçın her yöne yatması ve de doğal durup durmamasina odaklandim. O konularda da özellikle gündelik yaşamımda aşırı derecede memnunum. Yine de 4 resim daha ekledim bol flaşlı. Sanırım daha net bir bilgi verecektir.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 02:11:08 Gönderen: FatherofSouth »

Gkcdrn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 15 Eylül 2016, 06:05:55 »
Merhaba hocam bu ikinci gundeki yikamanda ,donor bolgeye pansuman yapildimi ,orayi aciklarsan sevinirim tesekkurler

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #158 : 15 Eylül 2016, 16:17:15 »
Merhaba hocam bu ikinci gundeki yikamanda ,donor bolgeye pansuman yapildimi ,orayi aciklarsan sevinirim tesekkurler

Selamlar

Sanırım 2. Gün pansuman çıkarıldı ve yeniden pansuman yapılmadı.

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 26 Eylül 2016, 12:38:57 »
Bir süredir bu siteyi takip ediyorum.
Arenamed de sıklaştırma ekimi düşünüyordum sizin ilk fotolarınızı görünce vazgeçmiştim orada yaptırmaktan.
Ancak son zamanlarda yüklediğiniz fotolarda saçlar resmen uçuşa geçmiş kulak üstlerinde ki sıkıntıyıda atlatmışsınız saçlarınız resmen konuşuyor . Bu sizin şansınızmı yoksa genel bir durummu diye düşündürdü beni.
Saç şekillerimiz benzer.Dalgalı saça sahibiz ve bunun kapatıcılığı iyi oluyor.Boşluklar için bir düşünceniz varmı ?

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 27 Eylül 2016, 20:42:08 »
Dostum father hoca forumu terketti sacma sapan tiplerden illallah getirip.

Ben de orada ektirdim 4000 graft donör kısmında ciddi bir sorun yasamadım hızlı bir sekilde kapandı.
Su an 3. Ay sonuclarını bekliyorum cıkıslar da basladı sürec iyi gidiyor.

Bu demek degil ki sende olmayacak, ama arena ekimlerinde ben bir tane bile sonuctan sikayetci görmedim. Bu riski almak istiyorsan al ve yaptır. İstemiyorsan ortalık ekimci dolu, bütcene göre birini sec. Bunun dısında söylenecek her sey yanlıs olur.

Selamlar

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #161 : 30 Eylül 2016, 19:35:17 »

Ben de orada ektirdim 4000 graft donör kısmında ciddi bir sorun yasamadım hızlı bir sekilde kapandı.

Bu demek degil ki sende olmayacak, ama arena ekimlerinde ben bir tane bile sonuctan sikayetci görmedim. Bu riski almak istiyorsan al ve yaptır. İstemiyorsan ortalık ekimci dolu, bütcene göre birini sec. Bunun dısında söylenecek her sey yanlıs olur.

Selamlar

Arena ekimlerinde bir tane bile sonuctan sikayetci görmedim mi ? Böyle bir seyi emin olarak sen nasil söyliyebilirisin ki ? ben seni sadece arena müsterisi olarak biliyordum ? elinde hangi veriye dayanarak bu kadar kesin biir bilgi verebiliyorsun ?

bir de hangi risk ? sac ekimi riskli bir is mi ? mesela bu riskler ne ?

bütcene uygun derken ? birini sec ? hangi birini mesela ? hepsini mi ?

bu sonuncusunu yerine "paran yoksa biriktir , gerekirse eger kafaya cok taktiysan ödeyibilecegin miktari asmiyacak sekilde kredi cek ve güvenirligi ispatlanmis bir klinige git" demek daha dogru bir yaklasim degil mi güzel kardesim ?

Ücüncü paragrafta son cümlen haric yazdigin her sey yanlis.Bir de birinci paragrafta yazdigin sacma sapan tip var ya.Bil bakalim o kim oluyor bu durumda ?

Son olarak "faaaadir gom bek piliiiz,vi mis yu"

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 17 Ekim 2016, 20:52:37 »

Selamlar

Arena ekimlerinde bir tane bile sonuctan sikayetci görmedim mi ? Böyle bir seyi emin olarak sen nasil söyliyebilirisin ki ? ben seni sadece arena müsterisi olarak biliyordum ? elinde hangi veriye dayanarak bu kadar kesin biir bilgi verebiliyorsun ?

bir de hangi risk ? sac ekimi riskli bir is mi ? mesela bu riskler ne ?

bütcene uygun derken ? birini sec ? hangi birini mesela ? hepsini mi ?

bu sonuncusunu yerine "paran yoksa biriktir , gerekirse eger kafaya cok taktiysan ödeyibilecegin miktari asmiyacak sekilde kredi cek ve güvenirligi ispatlanmis bir klinige git" demek daha dogru bir yaklasim degil mi güzel kardesim ?

Ücüncü paragrafta son cümlen haric yazdigin her sey yanlis.Bir de birinci paragrafta yazdigin sacma sapan tip var ya.Bil bakalim o kim oluyor bu durumda ?

Son olarak "faaaadir gom bek piliiiz,vi mis yu"

Bilader bu yorumları uyusturucu alarak mı yazıyorsunuz anlamıyorum yazımı okursan eger BEN sonucta sikayetci bir arena müsterisi görmedim dedim. Yaklasık 20 kisilik bir whatsapp grubumuz var sonuc alanlar var, benim inceledigim var nette bakındıklarım var ve görmedim. Varsa da paylas bilelim günde 3 kisi ekim yaptırsa yüzlerce hasta yapar ben hepsini nereden bilebilirim? High mı takılıyorsunuz 7 24 anlamıyorum, ne iciyorsanız bize de gönderin.

3.paragrafın senin gereksiz yere yeniden yorumlamana ihtiyac olmadan acık ve net oldugunu düsünüyorum.

Ne gereksiz bos beles insanlarsınız yemin ederim forumdan soguttunuz adamı, surada saygılı bir sekilde yorum yapmaya calıstım bugüne kadar hakkaten delirttiniz artık. Gidin nerede kime yaptırırsanız yaptırın sacınızı yeter ki arena'da yaptırmayın allah askına

Spook

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 19 Ekim 2016, 22:20:34 »
Saclarimiz benzer durumda fiyat hakkında imden bilgilendirirseniz sevinirim

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları