Gönderen Konu: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 101278 defa)

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #136 : 02 Eylül 2016, 17:27:57 »
Al bu da bonus...bol güneş ışıklı. 4ay20 gün her yöne de taraniyor. Daha inandiramazsam senin icin prodüksiyon falan yaparım ? Uyar mi?
Gule gule tara kardes neye bu kadar icerledin bu kadar yazdin anlamadım sen memnun ol.gerisi bos zaten ayrica tamam 4.5 ay icin isler yolunda zaten aksi olmasi beklenemezdi 5700 greftten sonra ayrica merak etme tum yazilanlari okudum derdim sana laf atmak olsa daha en bastan girip donore sallardim toparlayacagini dusundum ve bekledim nitekim oyle oldu ama sana surda isik alti degil gun isiginda tepeden fotograf at diyoruz hala karsidan atiyorsun tamam karsidan sık gorunuyor zaten oyle olmali ama birde tepeden gun isiginda ( ustu kapali cam kenarindan vuran gun isigi degil harbi tepeden gelen isik ) fotoğraf atki kapaticiligini değerlendirelim derdimiz elestirmek veya oo super demek degil bi bir forum ve doğru bilgilenmek yoksa beni veya baskasini super olduguna inandirmak zorunda degil kimse sadece senin hosuna gitsin yeter gerisi bos

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #137 : 02 Eylül 2016, 19:18:42 »
Al bu da bonus...bol güneş ışıklı. 4ay20 gün her yöne de taraniyor. Daha inandiramazsam senin icin prodüksiyon falan yaparım ? Uyar mi?
Gule gule tara kardes neye bu kadar icerledin bu kadar yazdin anlamadım sen memnun ol.gerisi bos zaten ayrica tamam 4.5 ay icin isler yolunda zaten aksi olmasi beklenemezdi 5700 greftten sonra ayrica merak etme tum yazilanlari okudum derdim sana laf atmak olsa daha en bastan girip donore sallardim toparlayacagini dusundum ve bekledim nitekim oyle oldu ama sana surda isik alti degil gun isiginda tepeden fotograf at diyoruz hala karsidan atiyorsun tamam karsidan sık gorunuyor zaten oyle olmali ama birde tepeden gun isiginda ( ustu kapali cam kenarindan vuran gun isigi degil harbi tepeden gelen isik ) fotoğraf atki kapaticiligini değerlendirelim derdimiz elestirmek veya oo super demek degil bi bir forum ve doğru bilgilenmek yoksa beni veya baskasini super olduguna inandirmak zorunda degil kimse sadece senin hosuna gitsin yeter gerisi bos

İçerleme değil olay. Kızdım. Çünkü yorumuna başlarken kandirmaca falan tarzi kelimeleri kullanıyorsun. Ben neden birilerini kandirayim. Bana ne diğerlerinin neye kanıp kanmayacagindan? Ben bir islem yaptırdım donem dönem resim paylaşıyorum. Kaldı ki daha adam akıllı bir yorum yapabilmem icin 4 veya 5 ay var. Şansıma 4.5 ayda güzel bir görüntü olustu ama daha sonuc almadim. Dediğim gibi kızdığım nokta yorumuna başlarken kullandığın itham oldu.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 02 Eylül 2016, 19:35:31 »
Hocam kimse serkan aydına dolandırıcı gözü ile bakmıyor. Yalnız su sıkıntı var keşke ekim yaptığı hastalarının fotolarini kendi profesyonel fotoğraf makineleri ile önden arkadan üst den çekip before after yapsa daha inandırıcı olur. Çünkü kişinin kendi çekip facebook yada ingstram a attığı foto ile kişiyi canlı yakından görünce çok farklı oluyor.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 02 Eylül 2016, 20:06:42 »
Hocam kimse serkan aydına dolandırıcı gözü ile bakmıyor. Yalnız su sıkıntı var keşke ekim yaptığı hastalarının fotolarini kendi profesyonel fotoğraf makineleri ile önden arkadan üst den çekip before after yapsa daha inandırıcı olur. Çünkü kişinin kendi çekip facebook yada ingstram a attığı foto ile kişiyi canlı yakından görünce çok farklı oluyor.

+ güvenli olmayan bölgedende alıyor. almalımı bence alınmalı başkaları almıyor ama sonuçta hafif sıklık katsan birşey olmaz

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 04 Eylül 2016, 11:04:15 »
Tepeden fotograf bekliyoruz

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #141 : 06 Eylül 2016, 23:05:17 »

Topiği temizler temizlemez yollayacağım!

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 07 Eylül 2016, 05:41:43 »

Abi yanlis anlamada sen ne sorunlu biri ciktin ya

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 07 Eylül 2016, 23:56:57 »

Seni anlamak guc 👏

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #144 : 08 Eylül 2016, 01:06:10 »

Seni anlamak guc 👏

Beni anlamaya çalışma sebebin nedir? İstediğim zaman fotoğraf paylaşırım, burada her isteyene fotoğraf paylaşmak zorunda mıyım?

Yukarıda sorunlu diyen arkadaşım, beni nereden tanıyorsun? Mecbur muyum her keyfi isteyene burada fotoğraf paylaşmaya? Ha özelden numaramı isteyen oluyor, resmimi de görüyor fotoğraflarımı da gönderiyorum. Herkes sizin gibi iletişim kurma konusunda sıkıntılı değil çünkü.

Sayfamda saçma sapan yorumlar yapmayın. Aylık olarak ve bazen de ekstra olarak fazlasıyla fotoğraf paylaşıyorum zaten. Merakınız önlenemez boyutta ise düzgün bir üslupla, saçma sapan terimler kullanmadan özelden telefon numaranızı yazın müsait olduğumda ekleyip yollayayim.

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 08 Eylül 2016, 06:29:22 »
Iletisim konusunda kimin sıkıntı yasadigi asikar madem paylasicaksin fotograf burdan paylaş sana absurt bir yorum yapan absurt bir istekte bulunan olmadi sen insanlari bilgilendirmek icin acmadinmi bu forumu bizde senden tepeden bir fotograf istedik bunu koymak neden bu kadar zor anlamiyorum ha eleştirilmekten cekiniyorsan cekinme kardes daha 4.5 veya 5. Ayındasin kimse simsiyah bir goruntu olmayacağını bilir bu aşamada ben sadece gelisim evrelerini merak ettigim icin sordum ama belli ki senin amacin bilgilendirmek degil burada

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : 08 Eylül 2016, 23:34:33 »
zor bir süreçten geçmişsiniz döner bölgesindeki izler bakımından ben üye  olmadan uzun zamandır takip ediyordum Arenamed ve diger bir çok merkezin ekimini genelde yabancı frorumlarda görüş bildirirdim burayada   saç transferi operasyonu na  karar verdigim için üye oldum sonuçlarımı paylasmak için . sizi sürekli arane med i savunurken görüyorum canlı gördügünüz örneklerden bahsettiginizi okuyorum ama malesef ben aynı fikirde degilim  saç transferiniz   biraz dogallıktan uzak gibi geldi bana karar vermek için süreç erken diye bilirsiniz ama diger arena med'in ekimlerine baktıgımda da aynı durum söz konusu Frontal bölenizin ön cizgisinde çoklu grafler kullanılmıs  sanırım grefler  gruplarına göre ayrılmadan gelişi güzel ekilmiş  saç olabilir ordan grefler çıkabilir ama görüşüm dogal olmaması yönünde

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #147 : 08 Eylül 2016, 23:36:56 »
Iletisim konusunda kimin sıkıntı yasadigi asikar madem paylasicaksin fotograf burdan paylaş sana absurt bir yorum yapan absurt bir istekte bulunan olmadi sen insanlari bilgilendirmek icin acmadinmi bu forumu bizde senden tepeden bir fotograf istedik bunu koymak neden bu kadar zor anlamiyorum ha eleştirilmekten cekiniyorsan cekinme kardes daha 4.5 veya 5. Ayındasin kimse simsiyah bir goruntu olmayacağını bilir bu aşamada ben sadece gelisim evrelerini merak ettigim icin sordum ama belli ki senin amacin bilgilendirmek degil burada

Al güzel kardeşim. Üstten resim. Net olsun diye bol flaşlı ve dışarıdan geldiğim yağlı kirli haliyle ekliyorum yanıltma veya olduğundan farklı göstermek gibi olmasın diye. Atladığın nokta ve  benim taktığım kısım yorumlarda kullanılan saçma sapan ithamlar. Yoksa zaten her ayın 11 inde resim ekliyorum.  Ama al bak 3 gün önce koyuyorum. Dileyene özelden fazlasını da gönderebilirim. Yanlış anlaşılmamak dileğiyle!

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #148 : 08 Eylül 2016, 23:43:49 »
zor bir süreçten geçmişsiniz döner bölgesindeki izler bakımından ben üye  olmadan uzun zamandır takip ediyordum Arenamed ve diger bir çok merkezin ekimini genelde yabancı frorumlarda görüş bildirirdim burayada   saç transferi operasyonu na  karar verdigim için üye oldum sonuçlarımı paylasmak için . sizi sürekli arane med i savunurken görüyorum canlı gördügünüz örneklerden bahsettiginizi okuyorum ama malesef ben aynı fikirde degilim  saç transferiniz   biraz dogallıktan uzak gibi geldi bana karar vermek için süreç erken diye bilirsiniz ama diger arena med'in ekimlerine baktıgımda da aynı durum söz konusu Frontal bölenizin ön cizgisinde çoklu grafler kullanılmıs  sanırım grefler  gruplarına göre ayrılmadan gelişi güzel ekilmiş  saç olabilir ordan grefler çıkabilir ama görüşüm dogal olmaması yönünde

Öncelikle yorumların için teşekkür ederim. Fakat kabul edelim, yakından incelendiğinde hangi saç ekimi yüzde yüz doğal görünebilir ki?

Arenamed ile tek bağım orada ekim yaptırmış olmam ve savunduğum konular bazen ön yargılı ve de haksızlığa varan yorumlar yapılması. Keşke herkes senin gibi üslubuna uygun eleştiri getirse ve yorum yapsa.

Genel olarak ciddi ciddi memnunum. Bazi ufak tefek tarama şekilleriyle doğala oldukça yakin görüntü elde edebiliyorum. Ki daha hak verirsin ki 2-3 aya yakın zaman var en net yorumu yapabilmem için. 3 gün sonra 5. Ayım dolacak. Yine değişik açılardan resimler ekleyeceğim fakat tekrar teşekkür ediyorum. Sonunda beni anlayan, yorumlarda ki üslup konusunda şikayetlerimi anlayip buraya gelip ona gore yorum yazan biri daha oldu.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #149 : 08 Eylül 2016, 23:54:24 »

Öncelikle yorumların için teşekkür ederim. Fakat kabul edelim, yakından incelendiğinde hangi saç ekimi yüzde yüz doğal görünebilir ki?

Arenamed ile tek bağım orada ekim yaptırmış olmam ve savunduğum konular bazen ön yargılı ve de haksızlığa varan yorumlar yapılması. Keşke herkes senin gibi üslubuna uygun eleştiri getirse ve yorum yapsa.

Genel olarak ciddi ciddi memnunum. Bazi ufak tefek tarama şekilleriyle doğala oldukça yakin görüntü elde edebiliyorum. Ki daha hak verirsin ki 2-3 aya yakın zaman var en net yorumu yapabilmem için. 3 gün sonra 5. Ayım dolacak. Yine değişik açılardan resimler ekleyeceğim fakat tekrar teşekkür ediyorum. Sonunda beni anlayan, yorumlarda ki üslup konusunda şikayetlerimi anlayip buraya gelip ona gore yorum yazan biri daha oldu.

Ben sizi yargılamıyorum beyfendi savunmanızgayet dogal hakkınız ekiminizden memnunda olabilirsiniz göreceli bir durum  samimiyetinizden   
şüpemde yok sizde herkes gibi ekim yaptırmış ve iyi sonuç almayı bekleyen birisiniz onun dışında bagınızın oldugunu düşünmüyorum
evet bir çok ekim merkezi özellikle Türkiyede dogallıktan uzak transferler yapıyor haklısınız  ama en azzından bu kadar iddalı bir merkez olan arena med mikro alımlarına ve ön bölgedeki greflere ve yönlerine dikkat etmeli  amaç oraya saç ekmek degil amaç dogal bir uyum daha ince panclar ile alsa belki kaba bır görüntü olmaz

Facebook Twitter Instagram