Gönderen Konu: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 101303 defa)

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: 11 Nisan 2016 Serkan Aydın 5700 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #120 : 24 Ağustos 2016, 22:27:00 »
Sansli adammissin, bu.merkezde ekim yaptirip sorun yasayan cok kisi var bu sitede

Bana 6. Ayı bitmiş ve de sorunlu bir kişi ismi verebilir misin?
Adam sac ektireli 3 -5 hafta olmuş gelmiş buraya mahvoldu bitti çok kötü oldu diyor. Eğer ben bir şey kacirmadiysam bu forumda benimle ayni yerde ekim yaptırmış ve kalici sorunu olan 6. Ay ve üzeri tek bir kişi bile yok. Tekrar rica ediyorum, yorum yapın ama haksızlık yapmayın. Ayni adamlar ayni teknikle ektirdi benimle. Ha bu arada ben daha 4. Aydayim. Benim de olur da sonuç kötüye dönerse ilk ben buradan yardirmaya baslarim hatta olay mahkemeye kadar gidet. Ama ben su ana kadar gerek canlı gördüğüm veya bu forumda sonucu henüz kötü diye nitelendirilebilecek bir kişi görmedim. Bir kac haftalik arkadaşlar da bir zahmet az sabırlı olsunlar.

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #121 : 25 Ağustos 2016, 23:45:19 »
4.5 ay oldu

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 26 Ağustos 2016, 02:15:28 »
Bu sac olmus. Serkan aydini bende elestirdim ama bu ekimin hakkini yememek lazim. Daha 4.5 ay olmasina ragmen baya kapanmis. :)

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 26 Ağustos 2016, 09:44:02 »
Saclar guzel olmus, bilkac ay sonra tarak kırmaya başlarsın.

Yalnız Serkan Aydın'ın eleştirmesi konusunu insanlar biraz yanlış anlıyor. Kimse bu adamın ektigi kafa sac kötü oluyor demiyorki. Bu adam gereğinin 1.5 2 katı greft kullanıyor, yarısı fire bile olsa guzel bir görüntü çıkıyor ortaya. Sayısı limitli, kıymetli greft alanının böylesine boknkörce kullanılması eleştirilen kısım.

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #124 : 27 Ağustos 2016, 16:36:46 »

Yalnız Serkan Aydın'ın eleştirmesi konusunu insanlar biraz yanlış anlıyor. Kimse bu adamın ektigi kafa sac kötü oluyor demiyorki. Bu adam gereğinin 1.5 2 katı greft kullanıyor, yarısı fire bile olsa guzel bir görüntü çıkıyor ortaya. Sayısı limitli, kıymetli greft alanının böylesine boknkörce kullanılması eleştirilen kısım.

3. Veya 4. Aydan sonra donör de düzeliyor. Fakat bu donör konusunda yapılan elestirileri haksız çıkarmaz. Mutlaka serkan aydin sadece 4 ay bile olsa sorun yaratmayacak bir alım teknigini entegre etmeli hastanesine. Bu konuda haklısınız.

Öte yandan serkan aydın'in ben kimseden zorla 5000 veya 6000 greft aldığını duymadim. Adamla ilk görüşmem de bana secenekleri sundu . Ben çıktıgı kadarını alin dedim. Diğer seçenekleri istemedim. Bana 3 veya 4 ay kadar sabırlı olmam gerektiğini vr bu süreçte dikkat etmem gerekenleri sıraladi. 4. Aydan itibaren her sey guzel olacak diye de taahhüt verdi.

Baktığım zaman aynen onun dediği gibi kötü bir 3 aylık dönem yaşadım. Bu 3 aylik donemde cok dikkat ertim yapmama gerekenlere ve kullanip/kullanmamam gerekenlere. su anda 4.5 ay oldu ve almaya başladığım sonuç yine ayni onun taahhüt ettigi gibi ilerliyor. Burada bence bir yanlış yok. Tam tersi sonucu böyle olacaksa biraz sıkıntı cekme konusunda benim kanaatimce mesele yok.

Donör olayında da alımı yapan kişiler uyarilip normalden 5 kat daha dikkatli ve özenli yapmaları istenirse mesele kalmaz.

Tüm bunlar naçizane görüşümdür. Lütfen yorum yaparken bunu dikkate alınız.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 27 Ağustos 2016, 17:33:38 »

3. Veya 4. Aydan sonra donör de düzeliyor. Fakat bu donör konusunda yapılan elestirileri haksız çıkarmaz. Mutlaka serkan aydin sadece 4 ay bile olsa sorun yaratmayacak bir alım teknigini entegre etmeli hastanesine. Bu konuda haklısınız.

Öte yandan serkan aydın'in ben kimseden zorla 5000 veya 6000 greft aldığını duymadim. Adamla ilk görüşmem de bana secenekleri sundu . Ben çıktıgı kadarını alin dedim. Diğer seçenekleri istemedim. Bana 3 veya 4 ay kadar sabırlı olmam gerektiğini vr bu süreçte dikkat etmem gerekenleri sıraladi. 4. Aydan itibaren her sey guzel olacak diye de taahhüt verdi.

Baktığım zaman aynen onun dediği gibi kötü bir 3 aylık dönem yaşadım. Bu 3 aylik donemde cok dikkat ertim yapmama gerekenlere ve kullanip/kullanmamam gerekenlere. su anda 4.5 ay oldu ve almaya başladığım sonuç yine ayni onun taahhüt ettigi gibi ilerliyor. Burada bence bir yanlış yok. Tam tersi sonucu böyle olacaksa biraz sıkıntı cekme konusunda benim kanaatimce mesele yok.

Donör olayında da alımı yapan kişiler uyarilip normalden 5 kat daha dikkatli ve özenli yapmaları istenirse mesele kalmaz.

ilk 3 ay nelere dikkat etmenizi istedi? Verdikleri tavsiyeler nelerdir?

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #126 : 27 Ağustos 2016, 17:55:21 »

Sigara ve alkol varsa, azaltma veya en azından ilk 1 ay bırakma - sigara kullanmıyorum zaten, alkolü ise ilk 1 ay hiç almadım

Ağır veya hafif her hangi bir sporu ilk 10 gün yapmama - ilk 3 hafta yürüme haricinde hiç bir şey yapmadım

Darbe almamaya çalışma - Maalesef bir kaç defa talihsiz olay yaşadım

Ağır sporları ilk 2 ay yapmama veya hafif yapma - Bunun sebebini doktor olan bir arkadaş daha iyi açıklayabilir. Fakat boks ve crossfit yapıyordum, 2 ay bıraktım.

İlk 3 ay futbol oynuyorsam şayet, çok sık oynamamam ve topa kafa vurmamam. Hem darbeden dolayı hem de fizyolojik diğer sebeplerden dolayı.(maalesef çok futbol oynadım, futbol açıkcası en sevdiğim hobi ve saçımdan bile daha önemli benim için :) :)

Aşırı yağlı, fast food tarzı veya dengesiz beslenmeden kaçınma. Lifli ve de özellikle doğal biotin içeren yiyeceklerle beslenmek.

İlk 1 ay her yer, 1 aydan - 6. aya kadar ise donör hariç her yer de kesinlikle tıraş sırasında makine veya deriye zarar verecek tarak, makas kullanmama

Hatırladıklarım ve benim hala dikkat etmeye çalıştığım (futbol hariç :) ) şeyler bunlar.

Bu sadece arenamed e özel değil bence her yere özel şeyler. Yani olayın kişisel bakım kısmı bence ekim merkezine değil bize ait.

Hatta madem siz vesile oldunuz konu açıldı, benim konuma herkes kendi dikkat ettiği şeyleri yazabilir. Böylece yeni arkadaşlara da güzel bir rehberlik olur.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 28 Ağustos 2016, 08:37:37 »

Sigara ve alkol varsa, azaltma veya en azından ilk 1 ay bırakma - sigara kullanmıyorum zaten, alkolü ise ilk 1 ay hiç almadım

Ağır veya hafif her hangi bir sporu ilk 10 gün yapmama - ilk 3 hafta yürüme haricinde hiç bir şey yapmadım

Darbe almamaya çalışma - Maalesef bir kaç defa talihsiz olay yaşadım

Ağır sporları ilk 2 ay yapmama veya hafif yapma - Bunun sebebini doktor olan bir arkadaş daha iyi açıklayabilir. Fakat boks ve crossfit yapıyordum, 2 ay bıraktım.

İlk 3 ay futbol oynuyorsam şayet, çok sık oynamamam ve topa kafa vurmamam. Hem darbeden dolayı hem de fizyolojik diğer sebeplerden dolayı.(maalesef çok futbol oynadım, futbol açıkcası en sevdiğim hobi ve saçımdan bile daha önemli benim için :) :)

Aşırı yağlı, fast food tarzı veya dengesiz beslenmeden kaçınma. Lifli ve de özellikle doğal biotin içeren yiyeceklerle beslenmek.

İlk 1 ay her yer, 1 aydan - 6. aya kadar ise donör hariç her yer de kesinlikle tıraş sırasında makine veya deriye zarar verecek tarak, makas kullanmama

Hatırladıklarım ve benim hala dikkat etmeye çalıştığım (futbol hariç :) ) şeyler bunlar.

Bu sadece arenamed e özel değil bence her yere özel şeyler. Yani olayın kişisel bakım kısmı bence ekim merkezine değil bize ait.

Hatta madem siz vesile oldunuz konu açıldı, benim konuma herkes kendi dikkat ettiği şeyleri yazabilir. Böylece yeni arkadaşlara da güzel bir rehberlik olur.
Hocam cevap icin tesekkurler.
Onumuzdeki Carsamba-Persembe benim de ekim olacak Zekeriya kulda. Sorma nedenim aslinda ben ne yapacagima cevapti.
Agir spor konusuna gelirsek, yillardir bodybuilding yapiyordum, gerci son bikac yildir olay fitnessa, yag oranini ve eldeki kasi korumaya cevrildi ama neyse.
Ben yaklasik 19 gun spor yapmacagim ama sonrasinda calismalara devam etmeyi planliyorum. Bunun saca zarari olur mu acaba sence

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #128 : 01 Eylül 2016, 19:40:42 »
Daha sadece 4 ay 20 gün oldu !!!
Emeği geçen tüm ekibe cok teşekkürler.  Bu resimleri de o alman forumlarina koyabilirsiniz arkadaşlar :) bundan sonra sürekli resim paylaşacağım :)

Herkesin saçı gönlünce olsun.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 01 Eylül 2016, 19:43:48 »
Saç harbi erkeğe fsrkli bir karizma yatıyor. Güle güle tara abi.

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #130 : 01 Eylül 2016, 19:49:38 »
Saç harbi erkeğe fsrkli bir karizma yatıyor. Güle güle tara abi.

Eyvallah dostum. Dilerim senin 10 kati daha iyi olur.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 01 Eylül 2016, 20:03:44 »
Güzel kardeşim 4.5 ayda bu sonuç inan türünün tek örneğisin seni 6.ayda hele bir sene dolduğunda düşünemiyorum

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Kafalarına göre ahkam kesenlerde bakıyordur umarım fotolarına :)

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #132 : 01 Eylül 2016, 20:28:54 »
Güzel kardeşim 4.5 ayda bu sonuç inan türünün tek örneğisin seni 6.ayda hele bir sene dolduğunda düşünemiyorum

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Kafalarına göre ahkam kesenlerde bakıyordur umarım fotolarına :)

Teşekkürler Alice.

Boşver canı sağolsun herkesin. Dilerim herkes bundan cok daha guzel sonuç alsin. Yeter ki haksızlık yapılmasın!

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 02 Eylül 2016, 16:08:19 »
Emeği geçen tüm ekibe cok teşekkürler.  Bu resimleri de o alman forumlarina koyabilirsiniz arkadaşlar :) bundan sonra sürekli resim paylaşacağım :)

Kardes milleti kandirmaya gerek yok ooo super sonuc yazmayacagim sana aynadan cektigin yandan isik vuran her fotografta sac gur cikar dogru duzgun gun isiginda cek hem karsidan hem yukardan o zaman tamam bu sac olmus diyelim bu forum birilerinin reklami icin degil insanlarin bilgilendirilmesi icin var bu fotograflar bu halleriyle aldatıcı bize net seyler sunki gercekci yorumlar yapilsin iyi gunler

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #134 : 02 Eylül 2016, 17:03:50 »

Kardes milleti kandirmaya gerek yok ooo super sonuc yazmayacagim sana aynadan cektigin yandan isik vuran her fotografta sac gur cikar dogru duzgun gun isiginda cek hem karsidan hem yukardan o zaman tamam bu sac olmus diyelim bu forum birilerinin reklami icin degil insanlarin bilgilendirilmesi icin var bu fotograflar bu halleriyle aldatıcı bize net seyler sunki gercekci yorumlar yapilsin iyi gunler

Sen bunları yazarken ben saçıma jöle sürüp şekil vermekle meşguldum. Kusura bakma yeni gördüm yazdığını.

Evet kardeşim işte biz de insanları aldatıyoruz. İsim gücüm yok ya şöyle bir ters ışık bulayım de su forumda ki arkadaşları falan bir kandirayim diyorum gün boyunca.

Cok merak ediyorsan yaz özelden telini whatsapp a ekleyeyim sana video yollayayım. 4.5 aydir her şekilde her acidan foto paylasmisim burada. Sen gelip okumadan sacma sapan yorumda bulunuyorsun. Reklami yaparım arkadas. Ben burada ektirdim. Sonucum da iyiyse gelir kendi konumda reklami yaparim. Gelip sacma sapan yorum yazip insanlarin kafasini bulandirmaya gerek yok.

Ver telini özelden sana resim yağdırayim. Ki mecbur değilim kimseyi inandirmayi bilen biliyor gören de görüyor.

Kusura bakma ama kendimin diye demiyorum saçlarım gayet süper su anda. Senin onay vermene gerek yok güzel kardeşim. Yine diyorum sonrasında gelip burada ozelestiri yapacaksan ozelden yaz telini ekleyeyim whatsapp a yollayayım istemedigin kadar resim. Sonra kim kimi kandırıyor konusalim ok midir?

Facebook Twitter Instagram